Mom4e ili momi4e?

  • 4 131
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Пожелавам ви да успеете да заченете в точния ден, който сте избрали  newsm10

Последна редакция: вт, 19 юли 2005, 11:05 от mango

# 16
  • Мнения: 479
Таблицата е според МЕСЕЦА на зачеване и лунарната възраст на жената. Деня на зачеване е доста трудно да се определи и  не всеки може да го знае със сигурност:

# 17
  • София
  • Мнения: 4 272
Според мен http://www.bulgarianbaby.hit.bg/chinesechart.2000.PDF таблица е по-вярна. На колкото майки с деца съм изчислявала по нея, все е било вярно. Е, никога няма 100% гаранция...

# 18
  • Мнения: 5 250
До сега всички таблици са били грешни.По тях трябва да имам момиче, но е момченце  Simple Smile
Много искам второто ми детенце да е момиченце  Hug

# 19
  • Мнения: 275
Изобщо не вярвам на каквито и да е таблици или диети или каквото и да е. Каквото Господ е решил, това ще е. И да ви кажа честно мен изобщо не ме интересуваше какво ще е - щеше да е мое и щях да го обичам дори и да беше момче .... Казват, че от мъжа зависел пола. Признавам: исках момче, а той момиче и ....... момиче излезе:)))

# 20
  • Мнения: 40
 Simple Smile не от искането а от хромозомите зависи, т.е. основен фактор е майката

# 21
  • Варна
  • Мнения: 3 888
Доколкото знам зависи от бащата - неговите хромозоми са X или Y

# 22
  • Мнения: 479
на майката хромозомите са ХX, а на бащата може да са Х или У
така че зависи от комбинацията, която ще се получи Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 40
 Разбира се, че всичко си е чиста случайност и заиграване на хромозомите
Simple Smile За това е казано "основен", тъй като Х хромозома си е сигурен - и от татко и от мама, т.е. момиченца
таткото можем да го приемем за второстепенен Simple Smile с неговия Y

Не отричам теориите просто допълвам по темата Simple Smile Добре е да и ние жените да си придадем малко повече важност.

Общи условия

Активация на акаунт