Що за изроди живеят сред нас ??? Пуснете си ТВ 2

  • 18 911
  • 553
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 804
Е какъв ви е проблема? Хранителна верига... Змиите обикновено ядът такива неща.
Гадно е когато го видиш, но и човек колещ прасе не е приятна гледка, ама всички папкате мръвки.
Кучета гризкат деца - а активността на форумското възмущение е по-малка.
Явно е модерно да хапваш месо от ферма и да си хуманист и кучелюбец.
Но донякъде ви разбирам. Все пак съвсем различно е - ние ядем агнешко, а не кучешко.
Аман от тъпи псевдо журналистически сензации.

# 16
  • Мнения: 6 417
Аха, няма нищо лошо в това, че някой има хоби сатанизъм, че се дрогира и изпитва удоволствие от зяпането на нечия смърт - днес на животинка, утре кой знае...А казват на сатанинските сбирки в жертвоприношение се принасят и деца.

# 17
  • Мнения: 1 941
Бабилия, никой не коли прасе просто за удоволствие. И не филмира акта за да му се наслаждава после. Ето това е, което преминава границата при този психопат. Той изпитва удоволствие да гледа насилието над беззащитните. Иначе човека е хищник, по природа е създаден да убива за да оцелява. Да, това е хранителна верига. Но, това което различава човека е, че той не убива за наслада.
Още снощи гледах репортажа по новините на ТВ2 за този ужасяващ индивид и бях потресена. Тотално!

# 18
  • Мнения: 2 229
Е какъв ви е проблема? Хранителна верига... Змиите обикновено ядът такива неща.
...

Аз пък не проумявам защо се правите, че не разбирате. newsm78
Едно е по National Geographic да дават змии в естествената им среда и да показват с какво се хранят. Съвсем друго е някой да си отглежда змии вкъщи и да ги храни с домашни любимци. Които е взел от хора с обещанието да се грижи за тях. Не да ги прави нечия закуска.
Ако някой снима човек, колещ прасе и се кефи и наслаждава на гледката, а после с ентусиазъм разпраща произведението си на познати и непознати - и това е също толкова извратено, нищо че е прасе, и нищо че ще го ям после.

# 19
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
На този тип храненето на змиите с животни му е най-малкия проблем. Но като му погледне човек страницата, вкусовете и любимите личности.... брр....
И друго ми е интересно - как хората си дават току-така домашния любимец, само след голи уверения, че някой си ще се грижи добре за него?  newsm78

Не съм гледала репортажа.

А не трябва ли когато се внасят такива екзотични животни, някой да се заинтересува откъде са, за какво са...? Защото не вярвам всичката тази пълзяща сган да е паднала от небето ей така у дома му.

# 20
  • Мнения: 5 370
Aма вие наистина ли не разбирате или се правите, че не разбирате? Щото така ви изнася?
Ясно е, Сопрано, че ядем месо, посипваме си главите с пепел поради което и коленопреклонно ше молим  за опрощение на греховете ни. Аз донякъде съм ги изкупила моите, щото готвя за вегетарианец, все пак.
Но този човек е БОЛЕН!!! Разгледай сайта му и ако смяташ, че това е нормално, значи тук всички останали сме ненормални.
П.С. Ами ако на мястото на зайчетата, котетата и кученцата беше човек? Тогава какво, пак ли "голяма работа станала"? ooooh!

# 21
  • Мнения: 804
Не защитавам младежа. Той си е с диагноза.
Но има далеч по-страшни събития в реалния живот и в нета.
И в Софийската каторга наречена "Зоопарк" животните се хранят с животни, но просто не го снимат. Нали не мислите, че лъвовете и змиите разчитат на солетите, които им хвърляте.

# 22
  • Мнения: 25 633
Но, това което различава човека е, че той не убива за наслада.


Напротив, точно за човека е характерно да убива за наслада. При животните всичко е природосъобразно. В естествената си среда тази змия нямаше да яде добре гледани и ваксинирани котета, а щеше да си улови някое болно или старо животно. Това им е ползата в природата.
Както вече споменах, някои по-големички змии ядат и хора. Това означава ли автоматично, че трябва да бъдат отглеждани в домашни условия и хранени с... дечица например?
А и животните, с които си храни змиите въпросният изрод, са живи, което е противозаконно.
Аз не съм чула някой да яде живо прасе, ама кой знае, нищо чудно и такъв случай да има, то от човека какво друго може да се очаква...

# 23
  • Мнения: 677
Да, това е хранителна верига. Но, това което различава човека е, че той не убива за наслада.

Искам пример за животно, убиващо за наслада. Благодаря!

Juiciness, значи във филмирането е проблемът, така ли?

И стига сте ме карали да разглеждам сайтове, пишете тук, харесвам да ви чета.


# 24
  • Мнения: 25 633

Но има далеч по-страшни събития в реалния живот и в нета.


Бабче, не си права. Фактът, че има много по-страшни неща не е оправдание за бездействието и коравосърдечието ни. Все от нещо трябва да се почне, за да няма после оправдания що него не го..., пък мене ме...

# 25
  • Мнения: 2 229
...
А не трябва ли когато се внасят такива екзотични животни, някой да се заинтересува откъде са, за какво са...? Защото не вярвам всичката тази пълзяща сган да е паднала от небето ей така у дома му.

В репортажа казаха, че имал разрешително за змиите, но никой не е ходил на проверка в дома му, за да види къде ги държи, с какво ги храни и т.н.


Явно се правиш на интересен, но все пак ще ти отговоря - не, не е проблемът само във филмирането. Wink Ти ако си подариш дом. любимец на някой и се окаже, че са нахранили с него една такава змия, ще махнеш с ръка и ще си кажеш "здраве да е" ли?

Да, има много по-страшни неща, които се случват всеки ден, но това означава ли, че трябва да приемем това за нормално и незаслужаващо внимание?

# 26
  • Мнения: 677
Джусинес, пак ми бягаш в хипотетика, аз питам за конкретиката.
А тя е: Каква е разликата в яденето на заешко, макар и нефилмирано?

# 27
  • Мнения: 2 229
Разликата е, че хората не ядат живи зайци и не се наслаждават на това, да гледат как заекът умира. Снимайки го по между другото.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 783
А ведрите напивания на свинските погребения. Ритуали за цели фамилии. Живи речни раци се пускат във врялата вода, нали така се готвят? Сопрано  е прав.
Жоз, твоят вегетарианец не е ли ловец? Той защо убива?

Момчето не  е болно. Просто е жестоко. Осъзнат избор.

# 29
  • Мнения: 25 633
Не сте чували как пищи морков, изтръгнат от лехата!  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт