Отговори
# 60
  • Мнения: 3 246
Лея, бързичко да се оправяш Peace Hug, между другото има такова грипче, аз го изкарах , лошото е че продължава да ме боли ухото

# 61
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Лея, аз втори ден съм с главоболие. Изкарах един грип , сега май пак се опитва да ме хване. Дано само синът ми го подмине, че веднага след рождения ден трябва да ходим на ваксина. Писна ми от вируси.
Елси, благодаря ти, че не ме забравяш  Hug.
За всички ,които имат нужда  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Честит празник на всички именници!
Току-що разбрах ,че днес е Св. Мина.
http://www.chudesa.net/?p=statia&statiaid=3491
http://www.pravoslavieto.com/life/11.11_sv_Mina.htm

Последна редакция: вт, 11 ное 2008, 18:55 от *silvi*

# 62
  • Мнения: 491
     Здравейте и от мен, аз днес излязох купих тест, купих си и превръзки и още на прибиране разбрах, че теста няма да го ползвам.         Аз по-принцип съм с много болезнен цикъл, започна едно повръщане после се тръшнах на леглото и сега едва се събуждам. Такова закъснение при мен е прецедент, но съм още по спокойна сега, че ми дойде, защото бях третирана със твърде силни лекарства.
     Ех това е от мен, лека и спокойна вечер на всички !   

# 63
  • Мнения: 4 700
Zumbul, пожелавам ти скоро да го полzваШ теста и да е от теzи с двете чертички.  Hug

Равалче, чакаме новини и от теб.

# 64
  • Мнения: 1 284
Зюмбюлче,съжалявам SadТайничко се надявах твоето чудо да се е случило.Силно те прегръщам Hug Hug Hug
Равалче Praynig Praynig Praynig
Днес ходих на църква и се помолих за нашето щастие PraynigДано всички някой ден да бъдем щастливи мами!

# 65
  • Мнения: 965
Здравейте момичета,записвам се в новата седмична с 1 ден закъснение  Rolling Eyes
Пожелавам тази седмичка да донесе много късмет на всички  Hug Hug Hug
Сега влизам на бързичко и няма време,почнах да приготвям вечерята,но по-късно ще изчета написаното виждам че е доста.
Аз днес бях на едно обучение от фирмата беше много забавно,проведохме го на Мадарския Конник,по-късно ще ви пусна снимчици да видите ако искате.
Прегръщам ви всички силнооооо  Hug Hug Hug

# 66
  • Мнения: 1 091
Честит празник, на всички носещи имената Мина, Минчо, Виктор, Виктория.

Нека св. Мина помогне всяка от нас да прегърне своето Чудо  newsm30.


Стискам палци за Гея, Ники и Алекс, майката на Цецинка, Равал.

Леа и всички болни, бързо да оздравявате. Аз бях настинала, но се тъпках с лук, чесън, мед и лимон и го пресякох навреме. Днес вече се чувствам добре  newsm03.

Зюмбюлче, сега вече се готви за хубавото  Hug.

Елси   Hug

# 67
  • Мнения: 2 343
Ето ме! Не съм ви чела, от миналата тема разбрах за неуспеха на Равал  Sad Hug
Гея, съжалявам много  Hug! Теб специално ще те споменавам в молитвите си!
Прекарах хубави дни и най-важното сдобих се с час за събота за 14.15 и то на 4 ден на цикъла, ако док ме убеди може и на малко клостил бегит да се съглася. Това ще е последното ми инсе ако стигна дотам. Дано да е успешно, че не ми се мисли!

П.П. Ще имам ли компания по това време в клиниката? Ще ми е много приятно да се видим и да побъбрим

Попрочетох, позапомних, но  ще видим:
Цецинка, стискам палци за майчето!
Цецито, давай снимки! Голямата пещера е любимото ми място!
ЕлсиHug
Зюмбюлче, бързо да те кръцват и да започваш важните неща пък килцата  Rolling Eyes голяма работа!
Леа, Силви, не се давайте на гадния вирус  Naughty Повече усмивки, за да го преборите!
Душке, успешна процедура! Може да е късно, но ще е
успешно  Praynig Peace
Грация и Минди, новите бременелки, много да се пазите!
Имам Вяра, говори ли с док след стимулацията?
Ники-пики, кога ще е операцията, нали още не е оперирана  Blush

Последна редакция: вт, 11 ное 2008, 22:29 от Мира:)

# 68
  • Мнения: 4 589
Ние сме в неделя в 11ч., първия час за деня. Да видим доки какво ще каже и как ще процедираме.

Да ви кажа нямам търпение.

Някой има ли новини от Гея? Как е? Който си пише с нея да й прати нашата позитивна енергия и да й каже, че сме с нея.

# 69
  • Мнения: 2 422
Душенце ТАТа одавна го вкарах в норма ама тъпия МАТ ме тормози пак и той пада ама още е висок 1400, в понеделник ще правя пак контрола да видим тоя месец дали е паднал изобщо . А в петък ще ходя при друг ендокринолог - 3ти по ред.... Тодорова казва че с тия анти тела няма смисъл от процедура нямало да стане бебе а Нончев казва че нямало проблем само ТСХ да е в норма а той винаги е бил в норма и казва че анти телата нямали значение за забременяване дори и за износмането . Вече съм в шах и мат да видим Георгиев какво ще каже вече ще играя на тото две от три Mr. Green писна ми на калинката. Close
А за диетката нали ти казах че помага видя как МАТа за 20 дена как падна с много така и повлиава на поликистозата.
Аз я наруших малко диетата ама пак се лишавам от доста неща .

Грацийка браво че си се отървала от грипа не ти е нужен точно сега Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 4 700
Maйче, какъв е тоzи Георгиев? Никога не съм го чувала. От Пловдив ли е или  София Ще ходиШ?

Стискам сииииилно да е паднал и МАТа. Да пиШеШ, ей. Че ти неЩо много рядно я навестяваШ седмичната.

# 71
  • Мнения: 965
Аууууу кукли аз забравих да ви се похвалия ,че вчера с моето мишле (мъжле) станахме вуйна и вуйчо  Grinning  cheers
Имаме си Канадско бебе,казва се Иван ( по Кандаски Айвън  Laughing Laughing Laughing) ,да е жив и здрав малкия юнак  Peace
Ох голямо писане сте му направили тези два дни браво на вас
Стискам силно палци за Гея надявам се всичко да е наред с малкото бебоче  Praynig
Цецинка стискам и за теб палчета мамито ти да свали кръвното и операцията да мине добре  Peace Peace
Елси благодаря миличка за списъчето ,едно голямо гуш имаш от мен  Hug Hug Hug
Равалче и ти имаш моите стиснати палчета  fingerscrossed
Ники стискам палчета и за малката Алекс миличка  fingerscrossed
Сравче де си се дянала миличка,айде в петък си идваме към Бургас може една срещичка да си направим,ще се радвам да се запознаем  Wink
Леа бързо да се излекуваш  Naughty
Маринексче,Кукувичке Майаааа,Мотонети,Мира,Грация,elgedel ,ninkata80,dushka ,миле  и всички други момичета извинявам се ако пропускам някоя от вас ,всички ви прегръщам силноооо  Hug Hug Hug
Ето малко снимки от днешното "обучение"  Grinning
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=307252&pid=8846570
Лека вечер,аз се изтрелвам в банята бай  Hug Hug Hug

# 72
  • Мнения: 2 422
Миленче от Пловдив е ДКЦто зад Военна болница нали Елка ме караше да ида при него, не ме караше де ами ми предложи да видим кво ще каже и той по въпроса с майте антитела. В петък ще видим ккакво ще стане.
Не влизам щото с тая работа дето я хванах по цял ден ме няма в къщи а и  на работата нямам достъп до нета  Close

Цецито честито вуйно Hug и скоро братовчед да си има малкия Иванчо, снимките са страхотни  голяма си сладурка пу пу  Hug  bouquet цъфтиш приличаш ми на забременяла Blush нали така казват на жените които са бременни.

Последна редакция: вт, 11 ное 2008, 23:42 от Кукувицата-Мaia

# 73
  • Мнения: 1 284
Добро утро Hug Hug Hug
Цецито,да ви е жив и здрав племенника  bouquetСкоро да има братовчедче.
Снимките са страхотни.

Хубав ден на всички Hug Hug Hug

# 74
  • Мнения: 2 422
ДобрЮтро банда Hug
ММ сръбнах кафенцето за вас няма Twisted Evil който спи до късно така е Mr. Green Laughing
Лек ден куклички гуш Hug

Общи условия

Активация на акаунт