Отговори
# 75
  • Близо до София
  • Мнения: 896
ДОБРО УТРО,  Hug  Hug  Hug

elgedel, страхотно кафенце....   bouquet

равалFlowers Four Leaf Clover чакаме прекрасни новини  Hug

Елси, мен защо ме няма в късметлийския ти списъка  Sad   Crossing Arms  Hug знам че не е без да искаш мила

цецито, честито ти племениче и скоро братовчедче да си има   bouquet Wink

стискам палци за Гея, майката на Цеци, Алекс на Ники  fingerscrossed fingerscrossed

хубав и усмихнат ден мацки  Hug за всички

# 76
  • Мнения: 965
Добро утро сладурчетааа  Hug
Еlgedel благодаря за кайвенцето ,страхотно е  Peace
Айде лек ден ви желая,ще се изтрелвам на работа  ooooh!

# 77
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте момичета Wink
Мерси за вкусното кафенце  Flutter
Честито на патерица на всички именици /а защо не и неименици/, нали Св. Мина помага да се случват чудеса!
Цецито, честит ти племенник! Да е жив и здрав, щастлив и късметлия!
Силви, ще го борим вируса, няма начин! Аз си ходя на работа и затова май така дълго се проточи боледуването  Thinking
Ники, отсега съм стиснала палци за малкото ти борбено Алексче! Знам, че ще се справи и се моля за това  Praynig
Приятен ден на всички  Hug

# 78
  • Мнения: 1 699
Hug Hug HugДобро ви утро банда  Hug Hug HugДесинко  Embarassed Embarassed Embarassed  наистина не е нарочно-поправих се вече  Hug
Цецитоооо честито вуйно да ви е жив и здрав племенника ииии скоро братовчедче да има  Hug Снимките са страхотни и ти изглеждаш много добре  Heart Eyes
Десико Цеци Леа какво кафе пиете бе моми  newsm78 Тя Майчето го изсърба всичкото  Laughing
Кукувичкееееее  Twisted Evil защо си толкова зла днес  Crossing Arms едно кафенце не остави за нас.За наказание ще ни черпиш по биричка довечера  Hug Heart Eyes Айде от мен ще е мезето   love001

# 79
  • Мнения: 2 382
Здравейте мили момичета Hug Hug!
Нямам никакво време да пиша, но не ви изпускам от поглед и ви мисля Hug!
Като гледам отборът на седмичната съвсем се е обновил и ветераните сме на изчезване Sunglasses.
Не спирам да се моля за Гея, Алекс и мамчето на Цецинка Praynig.
Ели, страхотно кафенце Wink!Благодарско, пиле Hug!
Цецито, честит ти племенник, да ти е жив и здрав  bouquet!Снимките са страхотни Wink!
Майче, дано новият лекар внесе малко яснота в обърканите ти мисли Hug
Леа, бързо оздравяване Hug
Мира, дано този преглед ти е на късмет и да успеете да направите още едно инсе Hug
Честито на всички нови коремчета, че станахте много Hug Hug Hug!!!Толкова успешен сезон не помня да е имало Laughing.
Прегръщам ви всички Hug Hug Hug!

# 80
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Добро утро и мерси за кафенцето,Ели,както винаги е страхотно(но малко Wink,не успявам да се доредя)!
Продължавам да стискам палчета за Гея,Алекс и майчето на Цецинка! Praynig Praynig  Praynig Няма ли новини от Гея,Маринекс,звънни да видим какво става?
Цецито,да ти е жив и здрав племенника и другата година с братовчедче да го зарадваш!Супер снимки,завиждам ти благородно,обожавам обиколките из България!
Леа,Силви,я да се оправяте по бързо Naughty,един грип ще ви пребори Laughing!Повечко чайчета и почивка на топлооо!
Успешен ден на всички и много слънчево настроение! Hug

# 81
  • Мнения: 4 589
Добро утро на всички мацки,

благодаря за кафенцето, ама аз като най-късно станала май няма да мога да се насладя  Joy

Ето и от мен малко сладко за кафето

# 82
  • Мнения: 290
добро утро милички  Hug
благодарско за подкрепата,но май всичко окончателно свърши-от вчера кървя по-сериозно
довечера узито ще покаже
обичкам ви  Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 3 246
добро утро на всички Hug или вече добър ден Wink
raval spoko
cecitooo честит ти племенник , скоро да го направиш батко на малко племенниче Hug хубави снимки Hug
Лея как си днес Hug
Николинче бива ли такива вкуснотии да ни пускаш Hug човек не може и за ден да пази диета
Стискам палци на всички, които имат нужда днес Praynig Praynig Praynig
За Гея за Алекс на Ники, за майчето на Цецинка Praynig Praynig Praynig

# 84
  • София
  • Мнения: 4 272
  Равалче action032 мило, не знам какво да ти кажа. Гушкам те силно  Hug
Кали, как да съм днес  newsm78 Още ме боли гърлото, след обяд ще ходя на профилактичен преглед.
И аз като Цецинка ще моля за стиснатите ви палци за моята майка /но другата седмица/. Прокървила е и ще й правят абразио. Дано да са добри резултатите от хистологията  Praynig

# 85
  • Мнения: 3 246
Леичка ще стискам палци мила, дано всичко е наред с твоето майче Hug

# 86
  • Мнения: 3 453
Равалче,
прегръщам те, мила! Съжалявам.... Tired
Леичка,
моля всичко да е наред с майка ти!  Praynig  На теб скорошно оздравяване! Hug
Цецито,
честит племеник! Скоро друго бебе да го последва! Wink Praynig
Много силни молитви за Гея, майката на Цеци и малката Алекс на Ники! Praynig
Душее,
с теб сме, пиле! Има и други кукувици, от твоето време! Mr. Green Хайде, ти напред, ние след теб! Praynig

Успешен ден на всички! Hug

# 87
  • Мнения: 3 294
Добро утро или по скоро добър ден  Mr. Green
Аз днес официално свърших с моите ходенея при зъболекаря и се надявам да не ми се налага скоро да го посещавам  Tired

Леа , да оздравяваш бързо , и дано да няма нищо притеснително при майчето ти  Praynig

Цецито , честит племенник , знам колко е вълнуващо и аз преди седем месеца станах за първи път леля  Heart Eyes

Равалче  Hug Hug

Продължавам с палците за Гея и майчето на Цецинка   Praynig Praynig Praynig

# 88
  • Мнения: 1 062



Hug Praynig Heart Eyes Цеци, Гея, Ники, Лея  Heart Eyes Praynig Hug


Честито, Цецито !
Да е жив и здрав, и много да Ви радва !


Браво, Минди !
Дано скоро не ти се налага !
Аз отлагам за след Нова Година  Mr. Green

# 89
  • Мнения: 2 342
Здравейте!
Цецито, много хубави  снимки! Честито бебе в рода, скоро и в семейството!
Леа, стискам и на теб палц!

Днес адски ме боли глава, коремът също се обажда, то е ясно от какво е! И последната ми бледа и скрита надежда ще изгасне след час 2.

Общи условия

Активация на акаунт