Отговори
# 90
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Охххххххххх,милички,днес най-накрая оперираха мама.Всичко е наред за сега,следващата седмица ще излезе хистологията.Всичко са и махналаи,това не е страшно,важното е резултатът да е добър Praynig
Леичка,много ще стискам палци и за твоето майче,така искам всичко да е наред и да нямате грижи Praynig
Цецито,честит племеник,миличка Hug
Равалче, Hug

# 91
  • Мнения: 2 342
Цеци, хейде сега се отпусни малко  Hug Радвам се, че всичко свърши добре! Ще видиш, че и хистологията ще е добра!  Peace

# 92
  • София
  • Мнения: 2 908
Цеци много се радвам че всичко е минало ок и дано и резултатите да са хубави. Praynig Hug

# 93
  • София
  • Мнения: 4 272
Цеци, дано хистологията е добра  Praynig

# 94
  • Мнения: 4 700
Цеци, браво на лекарите, че всичко са иzвадили. Така е най добре. Дано майчето ти бърzо се въzстанови сега и дано реzултатите от хистологията са добри. И на теб сигурно ти е паднал камак от сърцето.  Hug

lea, дано и с твоето майче всичко е наред.  Praynig

# 95
  • Мнения: 1 062

Браво, Цеци, много се радвам, че всичко е минало добре !
Стискам палци за резултата  Heart Eyes

# 96
  • Мнения: 491
  Цеци, много се радвам, че всичко е минало добре, сега ще се надяваме и резултата да е добър!
  Цецито, честит ти племенник мила и дано скоро да си има братовчед !
  Praynig за Гея !
  Мира, успех ти желая за инсето !
Аз от вчера трябвало да започна противозачатъчните, бях се сетила, че може да са със рецепта, но не ми се вярваше, обадих се на ДП, и ми дадоха час за вторник, а ми трябват веднага. Ели ми предложи да ми прати от БГ, а аз и отказах, като мислех че ще се оправя тук, сега съжалявам!Снаха ми има изписани противозачат., но са за кърмачки. Какво да правя, лекарят ми каза, че трябва да бъдат високо редуцирани! Сега отивам да пусна обява в тукашният форум, да помоля някой да ми услужи, ако има купени!

# 97
  • Мнения: 1 768
Здравейте бамзички , най- сетне имам малко време да пиша  Hug Така ме е подгонила службата тези дни , че нямам сили да мърдам ,а бандитковците у дома вършат големи бели.
Геа  ми беше казала , че до днес ще е в болница , ако не се появи до утре ще се обадя да я чуя , макар да не е най- ефтинко  Embarassed
Ревалче, ужасно съжалявам , но все имам надеждичка , че сега ще кажеш нещо хубаво  Praynig
Цецинка , ще стискаме палци за добри резултати и бързо възстановяване  Praynig
Слънчо , изгрявай малко по често , че стана студенко без теб  Heart Eyes
Минди , браво мила , май ми е ред да те последвам при зъбаря  Rolling Eyes Heart Eyes
Цецито , честит бебчо в рода, скоро да го направиш батко  Praynig Снимките са невероятни  Heart Eyes
Леичка , бързо да го пускаш да си върви тоз вирус  Naughty Heart Eyes Стиснати палчета за твоето мамче  Praynig
Николинче , голямо изкушение си ни сервирала .Стискам палци за Алекс  Praynig
Свраче , какво стана как е мъжов ? Ти добре ли си мисля те Hug Heart Eyes
Мира , Praynig Praynig PraynigДано лелката те подмине и ни зарадваш  Hug
Зюмбюлче , късмет с лекарствата  Praynig
Розичка , Нинка , Хоупче , Кали   Hug Hug Hug

# 98
  • Мнения: 1 284
Зюмбюлче златно,казах ти,ама ти има време,ще се оправя.Ще дърпам ушички като си дойдеш,да знаеш NaughtyТова в кръга на шегата.Дано си намериш хапчета.Не може ли да ти ги изпишат по някакъв начин newsm78
Хайде малко да се пооплача EmbarassedСбъркали са ми дните в болничния от операцията и милото утре отпрашва за Пловдив да оправя кашата Mr. GreenАз се чудя защо не са ми приведени,а тя каква стана Twisted Evil
Лека вечер на всички,че може да не се включа повече за днес.Мъжо като му предстои пътуване става нервен Mr. Green
Гушкам ви Hug Hug Hug

# 99
  • Мнения: 4 700
marinex, ако мислиШ, че Гея няма да се сърди ми дай номера й на лични да zвънна от тук.

# 100
  • Sofia
  • Мнения: 1 719
Здравейте, мацки!  bouquet

Искам да поздравя новата вуйна, да й е жив и здрав Айвън!!!    bouquet  bouquet  bouquet Цецито, снимките ти са с трахотни, сигурно хубаво сте си изкарали, а ти си много сладка ... Heart Eyes
Цецинка, браво на майчето ти, добре че най-накрая операцията мина и то успешно! Стискам палци за резултатите от хистологията!
Леичка, хайде сега и на твоето майче ще стискаме палци! Ще мине всичко, както трябва, ще видиш ...! Смелост и спокойствие само ... Hug
Минди, блазе ти, че си приключила със зъбите ... Мене ме е страх да отида за този пусти зъбен камък, а от кога се каня само ...
Моля се за Алекс и Ники Praynig Praynig Praynig Сладката душичка, по-силна от нея няма ... Гордей се мамо, с най-силнот бебе на света! Heart Eyes
Моля се и за милата Гея   Praynig Praynig Praynig Гейче, душичка, кажи какво става, мислим те ...!
РавалчеHug Знам че думите в този момент са излишни, ... ужасно силно те прегръщам  Hug ... и се надявам скоро да си готова, за да продължиш с нашата обща борба!!!
Мира, ха дано този път ти е на късмет!  bouquet Започваш процедура - значи шансовете и надеждите се увеличават ...!!! :peace

На всички останали момичета, които не съм споменала изпращам хиляди прегръдки и пожелания за хубави емоции!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 101
  • Мнения: 4 700
Гея е добре. ОЩе е в болница, но кървенето е спряло. Спрели са й системите и утре пак Ще гледат бебка. Каzа, че zа сега й се е раzминало и праЩа много поzдрави на всички. Добре zвучеШе, дано скоро сама се похвали.

# 102
  • Мнения: 2 422
Миле това се казва новина радвам се че Геичка е наред  Hug

Елси ето биричка специално за теб чакаме мезенце Mr. Green

# 103
  • Мнения: 1 284
Миленка,благодаря за добрите новини HugГея,всички сме с теб Praynig Praynig Praynig
Цеци,радвам се за майчето ти HugСтискам палци и хистологията да е добра Praynig Praynig Praynig

# 104
  • Мнения: 2 342
 Party Браво на Гея и бебка!
Майче,  Naughty какви са тия умрели пилета в подписа ти? Добре че не ям месо иначе вечно щях да огладнявам винаги когато те чета  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт