Глътна стотинка

  • 9 253
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Синът ми глътна 1 ст. когато беше почти на 2 год. Нищо не съм предприемала /даже си мислех , че ме лъже/ . Намерих я в акото след 1-2 дни.   

# 16
  • Мнения: 5
и аз знам, че картофеното пюре помага.
Стискам палци Peace
... и не се притеснявай - всичко ще е наред!

# 17
  • Мнения: 388
Дай му сварен картоф. Това го знам от баба ми. Картофът прави нещо като пашкул около твърдият предмет и така няма опасност да се наранят червата. Успех!

# 18
  • Мнения: 540
Изчакай 2-3 дни и ако не я изака се жади оперативно
...да бе оперативно да не е глътнал гюле  , я не я плаши  ooooh! 


Bibi2202 не се притеснявай чакай скоро доставка Wink и давай повече картофено пюре както са ти казали мамчетата по-горе  Peace

 Peace

# 19
  • Попово
  • Мнения: 687
не я плаша дори съм далеч от тази мисъл... просто на детенце от нашата отчетна му се случи същото и това беше споделеното от майка му.

# 20
  • Мнения: 540
не я плаша дори съм далеч от тази мисъл... просто на детенце от нашата отчетна му се случи същото и това беше споделеното от майка му.

да се надяваме че ще изака стотинката и няма да се стига до там

# 21
  • Мнения: 2 960
Следи детето и успех  Peace
и наистина ако не се появи скоро в гърнето ,добре е да го види доктор!!!За твое спокойствие!! Hug

# 22
  • Мнения: 1 919
сина ми не е гълтъл ст. но глътнак опче около 5 ст..след около 2 дена се появи в памперса...като го видях щях да полудея..изтичах и намерих блузата от която беше копчето наистина липсваше...дори не съм разбрала...иначе щях да го мисля .....та направих сметка от обличането на блузата до появата в памперса 2 дена. От тогава винаги проверявам блузите дали всяко копче е на мястото или се старая да не купувам такива дрехи.
Пиши какво е станало.

# 23
  • Мнения: 1 168
Не си ли чела "Емил от Льонеберя"? Joy
Изписаха му 5 (май бяха) кифличкии той беше щастлив, че това е най-хубавото лекарство, което е вземал. Не е страшно, щом е преминало през гърлото и не е остро. Занапред по-внимателно. Hug

# 24
  • Мнения: 666
Мили момичета благодаря ви много за отговорите и подкрепата. Включвам се да се похваля, че току що изака стотинката. Камък ми падна от сърцето  ooooh!  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 44 122
Честито  Hug Hug Hug

# 26
# 27
  • Мнения: 4 434
е браво Wink

# 28
  • Мнения: 540
Мили момичета благодаря ви много за отговорите и подкрепата. Включвам се да се похваля, че току що изака стотинката. Камък ми падна от сърцето  ooooh!  Hug

браво на юнака и да се се повтаря

# 29
  • София
  • Мнения: 3 188
Децата поглъщат и аспирират в бронхите много-много неща. Някои не са опасни, други - малко, трети - много. Лекарят преценява.
Ако се погълнати и заседнали в хранопровода - бързайте за детска хирургия "Пирогов".
Ако са погълнати в стомаха и са овални, кръгли... изобщо неголями и неопасни - може да изчакате 5 - 6 дни. После пак в "Пирогов".
Ако е в трахея и бронхи - приемат се в детска ушна клиника на "Царица Йоанна".

Общи условия

Активация на акаунт