Защо би постъпил така ... ?

  • 6 942
  • 103
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 448

имаше една дама която сподели че се разделила защото му видяла черно под ноктите, друга се развела защото мъжа и пърдял ... той може нещо такова да е забелязал и да не иска да го каже. Макар че и само за еднот ебане ако я е забърсал, пак е кофти да и го каже.

Мога да се обзаложа, че не е това. Ако намерят мъжа и си признае, залагам . Wink

# 76
  • Мнения: 569
Защото си търси добре осигурена материално и финансово половинка, под добре осигурена имам предвид не само да получава добра заплата,да има лична кола и апартамент,а много по стабилни доходи,имоти,богати родители, с две думи да и е опечено положението отвсякъде, че и на него занапред,защото е човек бохем./случая е реален и пряко ме засегна, но слава богу отминава макар и болезнено./

# 77
  • Мнения: 592
Дамско парти, бейлис на туби и един стриптизьор от мен - нема начин да не се оправи! Peace

# 78
  • Мнения: 4 668
Дамско парти, бейлис на туби и един стриптизьор от мен - нема начин да не се оправи! Peace
А така  Peace Обаче аз такива женски питиета като бейлис не употребявам .  Laughing
Виж , ако има Джим Бийм ще се разберем  Peace

# 79
Допреди време и аз бих посочила някакви рационални, общочовешки, емоционално-битови причини както досега писалите... обаче... натъкнах се на темата по-долу. За мен поне изводът е, че неведоми са нещата в главата мъжка. Очевидно ако героят от линка изостави (а той всъщност я е оставил) жената, тя така или иначе никога няма да заподозре за причината.. нито някога изобщо би и хрумнало да изброи такова нещо сред евентуални сериозни причини за прекъсване на многообещаваща връзка. Та, има ги и такива случаи. Дето изобщо не биха могли да ни дойдат на акъла.

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=talkabout&Number= … ollapsed&sb=5

# 80
  • София
  • Мнения: 13 236
Хубаво де... как може за 1 месец срещи да мислите, че това е нейния мъж.. тов ами е странно  на мен. Че има хора дето се събират, живеят заедно и се разделят, защото установяват, че не са един за друг. Wink Добре, че сега е станало, а не като се съберат.

# 81
  • Мнения: 81
Струва ми се, че не вниквате какво точно казва Лабрадор. Понякога истината е банално тривиална и същевременно болезнена. Но пък е много по-романтично да живееш с мисълта, че е нелечимо болен, отколкото че те е изоставил защото имаш мръсно под ноктите... или другото. да уточня, не визирам авторката, говоря по принцип...

# 82
  • Мнения: 2 448
Истината за раздяла винаги е болезнена, особено, ако я научиш късно или не си имал време да се подготвиш психически. Но е вярно това, че понякога е по добре да не я научаваш, а да облечеш случая с измислена омраза по отношение на гадняра дръзнал да те зареже, да си казваш, че той не те заслужава или дори с надеждата, че може би причината е далеч по смислена и дълбока (като например, че е осъзнал, че не е достатъчно добър за мен  Sunglasses  Mr. Green )
Така, че каквато и да е била причината, дълбаенето в случая никак няма да помогне. Предложението на Нотар е сполучливо, ако не друго поне някоя положителна емоция не е навредила на никой.  Simple Smile

# 83
  • Мнения: 4 668
Имаме развитие ! Вчера господина се е обадил ... говорили са поне 6-7 мшнути , все едно нищо не се е случило . Накрая моята приятелка го попитала дали това обаждане има някаква цел или просто се е сетил нещо . След като не е получила смислен отговор му затворила телефона .
Днес отново я е търсил ... за да иска да се видят  Shocked
И пак се е оправдал с многото работа ...

# 84
  • Мнения: X
Хахах, точно ей тия вежливи лосове, дето изведнъж като ги напусне музата осъзнават колко са нищи и недостойни за принцеЗата са ми много интересен обект на изследване. Пльок !

# 85
  • Мнения: 2 448
А сигурно ли е, че наистина не е затънал в работа?  Thinking

# 86
  • Мнения: X
Бряя,  на тоя тамън му затърсих някакви оправдания, ама май заболяването му ще се окаже по-тежко отколкото си мислих  Laughing
Ужас, много мразя такива разговори. Хем те търси, хем имал работа. Ми не я търси тогава, бе. Бачкай, робе Mr. Green

# 87
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
жена му е заминала пак в командировка.

# 88
  • Мнения: 4 668
А сигурно ли е, че наистина не е затънал в работа?  Thinking
Възможно е ! Доколкото съм запозната , наистина работи много . Но това не е никакво обяснение ... човек като има желание намира начин , иначе намирра оправдание ...

Тъпото е , че тя точно започна да се пооправя и този се обади и пак я разтрепера и я остави в небрано лозе  Close Направо ми идва да му гръмна един ...

Ми не я търси тогава, бе. Бачкай, робе Mr. Green

Еми , да ! Така е !


жена му е заминала пак в командировка.
Сигурна съм , че не е женен . По - вероятно върти и още 1-2-3 жени  Rolling Eyes


# 89
  • Мнения: 2 617
О, да, колкото повече разбира, че тя му се изплъзва, толкова повече ще я търси и тя точно ще се е пооправила малко и той ще се появява на хоризонта - колкото да я държи информирана, колко много работи  Whistling
По-далече от такива.  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт