Гарние или Лореал

  • 2 262
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 292
Лореал. Недлюбвам Гарние, след няколко несполучливи техни продукта, които съм имала глупостта да купя.

# 31
  • София
  • Мнения: 4 294
Лореал - спирали, пудри, ФДТ, но все пак зависи и за какъв продукт е сравнението, Гарние много рядко ползвам.

# 32
  • Мнения: 8 536
От Гарние определено съм много доволна, ползвам тази марка от години, въпреки някои изказвания че е посредствена. Много добре ми действат кремовете и от никоя друга марка не съм така доволна (особенно хидратиращия с грозде), същото важи и за другите продукти за лице. На Лореал съм ползвала само тоника за проблемна кожа, не е лош, но не съм впечатлена.

# 33
  • София
  • Мнения: 9 478
В момента, като се замисля ползвам доста неща на Гарние. Със сигурност не мога да кажа същото за Лореал.  Thinking
На Лореал съм ползвала 2-уфазният лосион за премахване на околоочен грим преди много години. Вършеше много хубава работа. Wink
Ползвала съм и хидратиращото кремче -и то не беше лошо.
Имам в момента и един Glam shine- течно червило/глос на Лореал-много го харесвам. И четчицата му е много хубава и самото червило се нанася плътно, много е приятно като цяло. Струва си да се повтори, макар, че цената му е доста висока, според мен. ooooh!

На Гарние съм ползвала:
- крем за ръце- розовата тубичка- малко лепкав ми идваше иначе ОК.
- измиващ гел за  лице за смесена-нормална кожа- зелен- почиства много добре, макар че малко ми изсушаваше кожата, но той просто не е за суха кожа, каквато е моята. С помпичка.
- шампоан за коса от сериятя им Fructis -нищо особено за него мога да кажа, не е нещо без
Сега ползвам:
- почистващо мляко за суха кожа- много хубаво. Със сигурност е продукта, който ще повторя  Peace
- измиващ гел за лице -за суха кожа- розова опаковка- с помпичка. Това е моят продукт- удобен, икономичен и върши идеална работа.  Peace
-  маска за коса- от тези в тубичките. Не е нещо специално. По-скоро си е като балсам за коса. Прави мека косата-да, но то това се постига с всеки друг балсам
- нощен крем за лице- от серията им Nutrition. Хубаво кремче е-хидратира, овлажнява добре, в стъклено бурканче- съвсем прилично. Wink

# 34
  • Мнения: 434
Лореал-професионалната им серия за коса,спиралите и фон дьо тен-ите. Peace

# 35
  • Мнения: 77
Лореал. Недлюбвам Гарние, след няколко несполучливи техни продукта, които съм имала глупостта да купя.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт