Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво мисли Нанна за хляба?
Какви са преживяванията на хората, пътували от Пакистан до България?
Какви са мненията за арабските и пакистанските майки?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво мисли Нанна за хляба?
-
Какви са преживяванията на хората, пътували от Пакистан до България?
Форумът споделя опит от пътуване от Пакистан до България, като се посочва, че пътуването е дълго и изисква множество самолетни връзки. Освен това се споменава, че получаването на дългосрочна виза за България е станало бързо и безпроблемно с помощта на любезни и отзивчиви служители както в посолството, така и в общината и полицията.
-
Какви са мненията за арабските и пакистанските майки?
-
Какви са мненията за рецепти и народни лекарства?
-
Какво е Долината на царете в Луксор?
/ Истината сама доказва себе си!
ето в тоя дух 2 поздравчета



Вчера моето момче имаше полет и обеща да ми се обади като пристигне. Това трябваше да е в 7 вечерта снощи. Още не ми се е обадил, а той не забравя такива неща 


ДОБЬР ДЕН на вси4ки!
Мила НАДЯ