DR DUKOVSKI i steriliteta

  • 2 440
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 37
Искам да кажа и аз какво мисля за въпросният Д-р Дуковски. За мен той е добър в това да проследи бременноста на ехографа .Наистина разбира от ехографии в това няма спор,но с това се изчерпват неговите умения. Много се дразнех от факта,че трябваше да му дърпам думите с ченгел от устата.При прегледа не говори и не обяснява нищо Thinking,което мен ме дразнеше. Много добре знаете ,че мълчанието на лекаря ,малко или много започва да притеснява бременната жена Rolling Eyes Реших да родя при него в МД ,лежах една седмица уж за иследвания ( за секцио),след което ме изпрати в къщи и след една седмица пак да дойда.Отидох отново и на ново ме приеха ,пак за изследвания.по късно разбрах че така източвали здравната каса .Клиничната пътека за секциото е 800лв ако не се лъжа...     
Имахме уговорка да родя при него.Поиска ми 100лв. за определяне на датата на секциото Shocked Въпреки че няколко пъти му споменах че съм медицинско лице ,не се посвени да си поиска парите.....Да ама не...3дни преди датата ,ноща ми изтекоха водите и секциото ми се обърна на спешно.. Mr. GreenНагъл и алчен мижитурко....Това е...

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
оооооооооох, д-р Дуковски...
Какво да кажа?!  Thinking
Пациентка му бях още в далечната 1995-6г. Тогава наистина имаше подход, имаше някакви чувства, имаше и тежест, респектираше и т.н...
През 1997г. все още му се доверявах. Но започна да става твърде алчен и самонадеян.
През 2003г. вече се беше "надул". Грам човешинка не беше останала в него...
През 2006г. НЕ ВИДЯ и НЕ ОТКРИ бебе с генетични малформации, несъвместими с човешкия живот на моя близка.
Това за д-ра...

Общи условия

Активация на акаунт