Движение на българските майки ПЛОВДИВ-18 тема

  • 18 014
  • 367
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 903
Нещо не открих в петък по кое време ще се пътува... бих могла евентуално да се включа и аз.  Ако имате нужда от голям багажник....

# 16
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Канадски привет, момичета Hug
Вече разпределих децата от дома в Асеновград между чужбинските майки и всяко едно от тях ще получи лично адресирана картичка за Коледа. Киро, ще ти пратя на ЛС обработеният списък, както се разбрахме.
Имаме възможност да поемем още един дом. Мисля, че този в Калофер е най-подходящ, имайки предвид възрастта на децата. Възможно ли е да получа списък с децата там? Видях, че ще бъдете в дома този петък. Ако можете да вземете списъка от директора/ката и ми го пратите веднага, до 20 - 25 ноември чужбински картички ще полетят и натам.
mili.m, дървенийките които пратих (http://image65.webshots.com/765/3/2/18/2089302180060628980TOuRzy_fs.jpg), няма ли да станат за Коледния базар? Вярно, хич не са Коледни, но са нещо по-различно. Ако мислите, че при вас няма да се харесат, пратете ги моля на момичетата от Видин.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Sneji , дървенийките вече са прибавени към нещата за коледния базар, но ако кажеш ще ги изпратим във Видин, няма проблем.
За списъка ще говорим с директорката на Калофер и в петък ще го вземем. Благодаря ти  bouquet

ICE_89 , днес се видяхме с баща ти. Чантите са в багажника ми, ще ги разтоваря направо в Калофер. Peace

Elisir , най-вероятно ще тръгнем в 9.30ч. от бензиностанция Лукойл до зала Строител.

# 18
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Sneji , дървенийките вече са прибавени към нещата за коледния базар, но ако кажеш ще ги изпратим във Видин, няма проблем.
За списъка ще говорим с директорката на Калофер и в петък ще го вземем. Благодаря ти  bouquet
Не, Мили, оставете си ги при вас! Имах предвид Видин, само ако вие не ги искате.
Чакам списъка от Калофер, всъщност много ентусиазирани чужбински майки чакат. Благодаря ти Hug

# 19
  • Мнения: 903
За в петък ме бройте и мен... само кажете от къде да мина да взема багажи и какво да купя... нещо за почерпка ли, какво? Място има много....

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 706
За в петък ме бройте и мен... само кажете от къде да мина да взема багажи и какво да купя... нещо за почерпка ли, какво? Място има много....

Ели, при майката на Бистра в Беломорски има дрехи за Калофер, имаше и якета в чувалите, които са най-необходими. Ако ти е празен багажника и си съгласна да отидеш ще ди дам телефона й. При мен също има две якета, ако можеш да минеш ще е супер.

# 21
  • Мнения: 903
За в петък ме бройте и мен... само кажете от къде да мина да взема багажи и какво да купя... нещо за почерпка ли, какво? Място има много....

Ели, при майката на Бистра в Беломорски има дрехи за Калофер, имаше и якета в чувалите, които са най-необходими. Ако ти е празен багажника и си съгласна да отидеш ще ди дам телефона й. При мен също има две якета, ако можеш да минеш ще е супер.

Аз във всички случаи ще мина през теб , защото имам багаж за оставяне. Ще се чуем след малко и ще ми дадеш и др. номер.

# 22
  • Мнения: 335
И аз имам един чувал за Калофер. Мили, днес кога ти е удобно да ти ги донеса?
вела съм бои и започвам да правя свещи за базара. когато наваксан, ще ги покажа. получих стихчетата, БЛАГОДАРЯ! Hug

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
 kiro , довечера съм в Паисий Хилендарски, свършвам в 19.30ч, ще ти бъде ли удобно?

вела съм бои и започвам да правя свещи за базара.
Поръчвам си за мен сини свещи.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Момичета, завърнах се  bowuu
Нямам време да чета, много работа ми се е струпала, а Виктор, разбира се, отново е болен... Затова моля ако има нещо за мен, пишете ми на лични  Peace Ще гледам за петък да се освободя и ако Виктор не се влоши, ще дойда и аз в Калофер. При всички положения обаче, дори и да не идвам, в четвъртък ще придвижа чувалите с дрехи към центъра, за да може да ги вземе, който ще ходи.
При първа възможност ще се включа по-адекватно, а сега се извинявам, но отивама да ма'ам по задачи  Mr. Green

Сега мернах един пост  за картичките от чужбина... Миналата година носихме такива картички в Калофер и повечето деца бяха много впечатлени. Идеята ви е супер, момичета   bouquet

# 25
  • Мнения: 786
Лоша новина Sad Отпадам от списъка за петък,защото трябва да стоя от 10-12 да чакам БТК / след 3 месечно чакане/ да пуснат телефоните на новата къща.И понеже аз давах зор за тези телефони трябва аз да си ги чакам докрай.Ще дойда на срещата на Лукойл да донеса каквото имам и ако има място да го вземете.Не са спешни неща.
Ще напомня ,че в петък по обед ще сте там да са подготвени и списъка с децата да ви чака  Simple Smile
В Зелениково вече са информирани.

# 26
  • Мнения: 335
Миленче, ще дойда в 19.30 да ти дам дрехите.

# 27
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
mili кажи ми  час за утре да донеса чаршафи, пердета, якета и вече и дрехи
за по големи

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
mili кажи ми  час за утре да донеса чаршафи, пердета, якета и вече и дрехи
за по големи
Или до обяд, или след 18ч., когато на теб ти е удобно.

Днес дрехи за Калофер ми дадоха Сийка и  kiro   bouquet

# 29
  • Мнения: 903

[/quote]

Днес дрехи за Калофер ми дадоха Сийка и  kiro   bouquet
[/quote]

Ами ако нямаш вече място в твоя багажник... давай насам. Аз от къде да тварям дрехи...?

Общи условия

Активация на акаунт