Движение на българските майки ПЛОВДИВ-18 тема

  • 18 016
  • 367
  •   1
Отговори
# 30
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
след 18 ч ще е но преди да тръгна от нас ще ти звънна
междувременно това сътворих тези дни
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=294805&pid=8861640

# 31
  • Мнения: 335
Браво, много са хубави. smile3525

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
след 18 ч ще е но преди да тръгна от нас ще ти звънна
междувременно това сътворих тези дни
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=294805&pid=8861640
Браво, супер са нещата  bouquetДовечера ще чакам да ми звъннеш Hug

Ами ако нямаш вече място в твоя багажник... давай насам. Аз от къде да тварям дрехи...?
Ели, дрехи има при майката на Бистра. Аз останах с впечатление, че вчера ще ходиш до там или бъркам?
Ще взема вафли за децата.

За утре се уговаряме 9.30ч на бензиностанция Лукойл до зала Строител. Кой друг ще идва?

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 292
Позволявам си да пиша в темата, защото имам два удобни матрака за подаряване, а би ми се искало да са възползват от тях  деца в неравностойно положение. Пуснала съм обява в продавалника и ако имате нещо в предвид, чакам да ми пишете там. Ето и обявата: http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=351572&cat=51

# 34
  • Мнения: 903


Ами да , но тя ми се обади вчера вечерта и каза , че Бистра си е дошла и тя ще закарала дрехите някъде... Ние да сме се разбрали... и аз чакам да се разберем.... само че не знам коя е Бистра... Confused

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385


Ами да , но тя ми се обади вчера вечерта и каза , че Бистра си е дошла и тя ще закарала дрехите някъде... Ние да сме се разбрали... и аз чакам да се разберем.... само че не знам коя е Бистра... Confused
Бистра е bugaboo . Ще ти изпратя телефона и на ЛС. Най-многото багаж е при нея и трябва да се вземе. В случай че не можеш ми пиши, за да се организираме нещо друго.

# 36
  • Мнения: 903
Чухме се....

# 37
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
mili като каза синьо ето едната синя ваза
снимката ми е кофти, но специалиста по снимки е зает
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=294805&pid=8876475

# 38
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
момичета лек път утре и много усмивки!
нацелувайте ги и от мен!
 lovekiss

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Привет момичета HugДнес с  Elisir  направихме вече познатият ни маратон до Зелениково и след това до Калофер. Видяхме децата. Не всички, тъй като от малките имаше на подготвителна група, а от големите някой бяха на училище имашеи такива които си бяха тръгнали. На малките занесохме чаршафите, а на големите много дрехи/на Ели джипа беше наврашкан до дупка/, от делно от Зелениково взехме такива които са им носили пък са за големи деца и само стоят в склада. Предадохме хранителните продукти и посудата от Вярчето на големите момичета. Цветята си ги разделиха по стаите.

Има едно уточнение относно обурудването с детски кътове на малките . Групите са 3, а не 2 както бях писала. Така че момичета, стягайте се да направим хубав и пулзотворен базар.

Това от мен, нека и Ели да добави нещичко. Wink

# 40
  • Мнения: 5 599
Здравейте от мен!
Имам въпроси за базара-
1.Кога е крайния срок за предаване на коледните красоти
2.Имам 2-3 играчки платмасови прозрачни за елха.Има ли кой да ги нарисува (украси ) по подходящ начин?

Аз искам да се включа с картички и едни други украси ,в момента ги работя Simple Smile

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Туранага_Санka ще е хубаво предната събота и неделя преди базара да сме събрали всичко за да опаковаме ако има нужда, да налепим цените и стикерите. Това е 13 и 14 декември.

Аз искам да се включа с картички и едни други украси ,в момента ги работя Simple Smile
Ще чакаме снимки Hug

# 42
  • Мнения: 5 599
снимки на типовете картички.
Другите са късметчета ,завързани на глинени малки звездички ,като ги снимам  ще ги покажа.
Опитвам се да направя повече картички,всичките са различни.


Да се повторя-ако има кой да нарисува няколко играчки за елха да ги оставя др. седмица?Не мога да се сетя как да ги украся аз  newsm78


Ред.Ще пиша на лични др. седмица да мина да оставя играчките Simple Smile

Последна редакция: пт, 14 ное 2008, 18:05 от Туранага_Санka

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Много са хубави картичките  bouquetПрибавих те на първа страница на темата.

Нашата художничка е antom , мисля че топките са за нея Peace

# 44
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
правилно мили токите са за мен
Туранага_Санka драсни на ЛС по кое време на деня си свободна
и ще се договорим кога да мина да ги взема и от къде

Общи условия

Активация на акаунт