Клуб "Без грим, без токчета, без ролки" 8

  • 21 657
  • 306
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 738
Уффф пак не стана...
Ето този линк - http://www.millionlooks.com/accessories/hat-trends-for-winter-2008-2009/
За шапките най-долу говоря...

# 256
  • София
  • Мнения: 4 752
Уффф пак не стана...
Ето този линк - http://www.millionlooks.com/accessories/hat-trends-for-winter-2008-2009/
За шапките най-долу говоря...

ехе, супер Crazy тази зима съм много фешън значи, имам поне 3 модела подобни шапки като някои от снимките. И ризка с панделка на яката си имам  Simple Smile

само красиви черни плетени ръкавички остава да открия  Crossing Arms

# 257
  • Мнения: 233
гласувах за Клубаааа! мисля, че вече е в челната тройкаааа!  Hands Clap

иначе аз тая зима съм с наследена тъмно-червена ала-че-гевара барета, черна вълнена тъкана гаврошовка, оранжево-черна буклена рехава идиотка (ама елегантна). имам и една плътна вълнена спортна идиотка в цветовете на дъгата за планина!

моля ви, дайте идеи за спортно-елегантно/неглижарско палтенце за моята бременна фигура! не искам да си купувам от "специалните бремелински" магазини, а съм като близалка в тялото (слава богу досега не съм се разплула от качване на килограми, ама съм смешна с тоя вървящ пред мен корем и слабите крака и ръце...).

Последна редакция: сб, 29 ное 2008, 17:56 от бульовче

# 258
  • Мнения: 1 174
бульовче, освен за дрехи втора употреба, за друго не се сещам, но това , ако си много променена и не смяташ да го обличаш повече. А доколкото чета, на лентичката ти пише, че остават още 2 месеца, което не знам за теб дали си струва инвестицията. По време на моята бременност си носех нормалните дрехи, поне горните. В седми-осми месец си купих яке, дълго и пухено, но то ми става и без да съм с корем. Simple Smile
Ти какво по-точно търсиш?

# 259
  • Мнения: 233
Иве, ами нося си старите, стават ми, да, ама ми се щеше едно сладурско палтенце...их...права си, че може да няма смисъл, ама съм си кокона и ми писнаха тези, които имам. харесах едно късичко палтенце с широка яка, сиво-розово-лилаво (ох, как звучи, ама е много сладко, де) на Етере, но мисля, че няма да мога да го закопчавам на корема, а пък по-големият размер ще ми стои нелепо на раменете...може би ей такъв модел би бил подходящ, но не намирам в БГ:

# 260
  • Мнения: 22 439
бульовче, аз имам почти същото палто на фирма Данини, даже го показвах тук в темичката. )) В София със сигурност имат магазин.

# 261
  • Мнения: 1 174
Simple Smile Сладко ми звучи това с "коконата", много добре ми е ясно, че точно сега, ако може веднага, искаш да си красива, още повече защото си и бъдеща мама!Настроения, настроения!...  Heart Eyes Това, което показваш е много симпатично, докато ти отговарях в предния си пост си мислех за такава дължина, но сиво-синьо, вълнено и да е тип...ох, не знам как да го кажа, но като затворена откъм краката камбана (?). Simple Smile.Нещо в стил...полите на Капаска, ако се сещаш. Е, не е много неглиже, но това си представих. Simple Smile

# 262
  • Мнения: 233
ооо, благодаря ви! ще проверя още утре и в Данини, и в Капаска, макар че в Капаска досега каквото и да съм харесала, нищо не ми е ставало - с голям бюст съм , пък не съм едричка, а от кръста надолу съм малко момчешки тип. добре, че сега покрай бременността се сдобих с извивки 4470

# 263
  • Мнения: 2 478
И аз си носих моите връхни дрехи по време на бременността.Не ми се купуваха палта,които ще ми висят по раменете и ръкавите.Изкарах цялата зима и родих март.Но имах доста подходящи якета и палта.
А за шапките мога да ви предложа да посетите "Беллора".Уникални шапки,правят и поръчки.Там съм виждала такива космати шапки.
Много са яки.Но на мен не ми отиват.Приличам на мече Laughing

# 264
  • Шумен
  • Мнения: 555
бульовче ако си по-нисичка може и да стане за целта ей такова палтенце от Ларедута.
Виж в продавалника:
http://www.prodavalnik.com/ppc/showcat.php?cat=16&page=2& … ge=12&sort=10

Това е по-евтин вариант. Сакото според мен може да събере бременно коремче. Е не става за много люта зима, но аз моето си го нося тази седмица и ми е много добре.  Simple Smile

# 265
  • Мнения: 22 439
Хайде пак аз, че пропуснах вчера да се похваля. ))))
В нашият очарователен град откриха първият МОЛ, естествено лудница като за първи ден. ))) Имаме си един куп известни марки, за съжаление от Бенетон и Морган не останах особено очарована, доста слабо представяне. (((

# 266
  • Мнения: 788
Здравейте  Hug откога ви чета, много ми е интересно, но не смея да се включа Embarassed ще се радвам ако ме приемете за член на клуба, не само защото гласувах за вас Simple Smile

Даже в момента мога да се включа в темата за шапките, много харесах една на главата на Сара Джесика Паркър в едно списание, толкова неглиже, сякаш искаше да се скрие с нея, ама не успя пред моя остър поглед Laughing, също така харесах и един шал в една реклама на Мотиви. И тъй като тук едва ли ще намеря такива (дори и не търся), харесах си прежда, и инструктирах майка ми да плете, ще си ги правя комплект и после ще се фукам Simple Smile

# 267
  • Мнения: 2 478
http://www.fashionhunter.net/2007/01/24/cintura-e-minidress/

Такова ми е настроението за тази вечер,само че аксесоарите ми са червени,без ботуши,а с обувки.
Приятна вечер на всички,решили да излязат и на тези вкъщи,разбира се Hug

# 268
  • Мнения: 1 107
Уффф пак не стана...
Ето този линк - http://www.millionlooks.com/accessories/hat-trends-for-winter-2008-2009/
За шапките най-долу говоря...
Точно така ходят някой от девойките тази зима, а виждам че и имат и палтенце от кожа понякога като допълнение. Само че в един магазин ги видях и ги пипнах- кожата не е истинска, а нещо като идеална еко-имитация. Браво на този, който го е измислил (не че съм първа активистка, но ми хареса изпълнението). Иначе и на мен ми допадат, но едва ли ще се докарам така- но малките девойки с руси косици са много готини с тези кожени шапки, само им липсва шейничката в снега Grinning

# 269
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Да споделя с вас ми се иска  Simple Smile Сдобих се с чудесна рокля от motivi. Мастилено синя е, мени цвета към лилаво според светлината, на кафеникаво сиви фигури, разкроена от бюста надолу, с дължина до коляното, дълъг буфан ръкав с ластик на китката и красиво дълбоко деколте имитиращо шал яка отзад на врата. Последното стои красиво с дълъг вълнен шал омотан около врата.
Перфектна е за черен клин и равни, до коляното високи кожени ботуши. А може и да бъде официална с други аксесоари и обувки.
Прекрасна е, много съм хепи!

Общи условия

Активация на акаунт