Клуб "Без грим, без токчета, без ролки" 8

  • 21 699
  • 306
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 478
crazy chick радвам се да те видя Hug
А относно съчетанието на бели обувки,черен панталон аз винаги добавям цветна чанта.
Имам много цветни чанти,които винаги внасят колорит в ежедневните семпли тонове.
А сега е сезонът и на шаловете,така че шалът може да е свързващото звено между обувките и чантата Heart Eyes

# 91
  • Мнения: 5 710
много благодарности получавате от мен за консултациите за моите яхтени обувки белички  Mr. Green
плод на каква лудост бяха.. ама на. имам ги.
днес излизах с тях и нямаше припаднали по улицата, приличат на кожени маратонки.
нося и доста покриващи панталони, тип 'изсулени', спортна чанта.. не бия на очи:-)))))

# 92
  • Мнения: 3 521
10cent's, пусни една фотография на тия  яхтени обувки.
Чак ме загриза любопитството.

# 93
  • Мнения: 2 386
А, сещааам сеее - тук се носят в комбинация с мастилено синьо и морско зелено.. Сещаш ли се, малко флотско, даже Василиса да не отписва златните копчета, ами да хвърли едно око на Ралф Лорън..  Laughing

Очите ми(едното се вижда на аватара Mr. Green ) поглъщат много горните два цвята и много ги харесвам. Преди се бях наситила, но сега пак си ги купувам.
Каквито и дънки да сложа с тениската, като е в такъв цвят с малко черен молив на очите и съм готова за където и да е. Само от обувките и връхното зависи крайния аутлук при мен.

# 94
  • Мнения: 1 547
Я кажи какви шалове носят по чужбинско и най-вече как.

О, чак сега зърнах въпроса  Embarassed

Шаловете, които най-често се разхождат по улиците, са дълги, мноооого дълги. Омотани веднъж около врата, ама по-широчко, и висят до коленете почти. Вълнени. Например и например. Доста популярно също е това, както и подобни, а другото, което забелязах, са наметнати на раменете шалове и пончо. Всъщност може да се прави какво ли не с шала, само да не е просто преметнат или вързан - демоде е, явно....  Mr. Green

# 95
  • Мнения: 3 782
Завръщам се в темата, искам да ви покажа дънките,които ме викат от доста време, но уви не откривам все още http://www.sofiastreetstyle.com/?p=688, само че в по-тъмно синьо. Не бих отказала и жилетката. Mr. Green
Определено това бих "приела" като облекло за предстоящите празници http://www.sofiastreetstyle.com/?p=628.
Тази жилетка също ми харесва http://www.sofiastreetstyle.com/?p=685.

# 96
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Aз пък си харесах ей този "лук"- цък.
П.П.Тук е мястото да се оплача, че сестра ми се опитва да ме отрови.  Shocked Аз имам цели две сестри, което понякога е удобно. Миналата седмица аз дадох на едната палто, тя ми даде тъмни очила.  Laughing (Не ни седяха добре, та затова направихме размяна). На другата дадох сутиен,  Laughingтя ми даде... отрова.  Joy Някакво като вазелин за устни, но като се намажеш, започва да щипе и люти. Бър-р-р.
Знам, че жените (и мъжете! Joy) в много култури са използвали люта чушка и пр. лютивости, за да си уголемяват разни хм... работи. Устни, например.  Laughing Май и това мазило е такова. newsm78 Аз устни имам, но се поблазних от мисълта, че ще станат двойни и ще надмина Анджелина. Това нещо обаче само си щипеше и лютеше, но промяна не видях. Сигурно сестра ми затова ми го пробута.  Crossing Arms

# 97
  • София
  • Мнения: 177
Аз имам цели две сестри, което понякога е удобно. Миналата седмица аз дадох на едната палто, тя ми даде тъмни очила.  Laughing (Не ни седяха добре, та затова направихме размяна).

Оуу, много полезно нещо са сестрите, съгласна съм, пък ако са и в твоя размер, са си направо мултифункционално чудо! И ние с моята веднъж-два пъти годишно си взаимноподаряваме дрехи, които вече не носим.
Да ви споделя, момичета, прекарах една седмица в Италия и това възроди страстта ми към шаловете - там почти не видях жена без шал (то и доста мъже бяха шалосани де). И все ги носят по едни интересни начини, хем небрежно, хем женствено, аз по половин час седя пред огледалото да си омотавам шала, и не мога и не мога да го докарам този look Rolling Eyes

# 98
  • Мнения: 1 107
Ха-ха, аз от миналата година се опитвам да го докарам по този начин чала и все не успявам...може да трябва да си се родил с умението Wink

# 99
  • Sofia
  • Мнения: 4 228
А какво ще кажете за клиновете? Носите ли? С какво ги коминирате, експериментирате ли цветово, дължини какви?

# 100
  • Мнения: 2 478
Да,много обичам клиновете.Имам много,различни цветове и материи.
Комбинирам ги с рокли,поли и полуботи или високи обувки.Стои много женствено и екстравагантно едновременно.
Дори снощи бях в рокля,клин,тези полуботи-полуобувки и къса жилетка и голяма чанта,почти пътническа Laughing

P.S.Ботите са като тези
http://www.emoda.com/item.asp?prodid=130092&category=WOMEN&a … s&cj=10490871

Последна редакция: нд, 23 ное 2008, 23:24 от Le Soleil

# 101
  • Мнения: 281
Нося шаловете си по различен начин:

така
така

така и така

 Grinning

Клинове не нося, но иначе много ми харесват.

# 102
  • Мнения: 1 547
Le Soleil, била си с токчета? С токчета?! Не знам какво друго да кажа, освен "хм"... Crossing Arms

Шегувам се. Описанието звучи страхотно, представям си те  Crazy

Клинове обожавам, но трудно си намирам свястни. А за шаловете - само си въобразявате, че не можете да ги аранжирате с достатъчно финес. "Онези" жени там затова изглеждат небрежно-женствени, щото не се замислят много за фишутата си, просто ги метват. И аз преди време мислех, че има Специален Начин, но не, колкото повече го гласиш, толкова по-зле. Сега просто го омотавам - ако омотаването се проточи повече от 6 секунди, връщам шала в килера - и излизам, това е.  Mr. Green


PS. Забравих да добавя любимия си look за деня Flutter

Последна редакция: пн, 24 ное 2008, 09:39 от crazy chick

# 103
  • Мнения: 5 710
Добро утро:-))
Мн. ми е мъчно че не се включвам особено, но е изцяло по вина на избождащия очите ми од...рискан фон.

Клинове май много коментирахме, кожените са супер хит.

Да не съм без хич в този хремав понеделник да споделя  една сесия, която  не е много клубна, но...
  http://www.hintmag.com/shoots/still/happyhouse/index.html

Последна редакция: пн, 24 ное 2008, 19:42 от 10cent's

# 104
  • Мнения: 2 478

Този любим look говори за много стил.Страхотен е.Ама да бях малко по-слабичкааа Sad

Общи условия

Активация на акаунт