Клуб "Без грим, без токчета, без ролки" 8

  • 21 670
  • 306
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 107
Това за небрежния външен вид с лек вкус на несресаност винаги ми предизвиква "тиха" завист- винаги си мисля, че ако тръгна толкова "неглиже" няма да бъда небрежна, а просто  рошава Grinning Иначе тази госина тук масово младежите са с едни много смешни чапки- като джудженца са -напр. сивата шапка
http://bp0.blogger.com/_cFKa1Tf40A0/R_saKYcapiI/AAAAAAAABUI/gyS1 … /knitted+hats.jpg

# 106
  • Мнения: 494

Този любим look говори за много стил.Страхотен е.Ама да бях малко по-слабичкааа Sad
  А, аз мисля, че не е проблем и да си не толкова слабичка и пак да ти стои добре точно този стил. Носех се така и преди да стана желаните килограми и пак ми ходеше, сигурна съм (да не говорим за удобството Simple Smile), както ми ходи и сега...само без токчета, моля...Не мога да нося и това е! Mr. Green. Трябва да е равно или почти равно под крачетата ми, а на тази снимка ботушите са високи, сякаш Laughing...Не че не ми харесват, не че няма да ми отиват, но не са за мен високите токчета и това си е !

# 107
  • Мнения: 3 521
алоха,

Много интересни "завързвания" на шаловете сте показали. Ще изплагиятствам Twisted Evil.
Аз съм на вълна плетени рокли. Винаги зимата ми се носят такива неща. Лятото почти не обличам, но като падне първият сняг е нещо друго. Сбъркана работа, ама...

рокля
туника
пак рокля

Последна редакция: пн, 24 ное 2008, 11:38 от surfline

# 108
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ето ме и мен  Flutter

Много красиви работи сте показали.

Аз да се фукна с новите придобивки (кежуъл оф корс), не са много зимни, ама...

http://www2.victoriassecret.com/commerce/onlineProductDisplay.vs … IL&rfnbr=2667 - рокля

http://www2.victoriassecret.com/commerce/onlineProductDisplay.vs … IL&rfnbr=3946 - риза

А какво е отношението ви към белите връхни дрехи?

Аз съм с бяло палто и се чудя колко ли пъти ще се наложи да го дам на химическа за един сезон  Thinking

# 109
  • Мнения: 4 202

В Терранова имаше подобни шапки, но едноцветни. "Метнах" се аз на една, но понеже бях с половинката, та последваха едни тактични коментари от рода "ама виж има нещо лъскаво в нея, ама...." - да имаше лъскава нишка, но не се натрапваше и разни други коментарчета, та я оставих и реших да ходя сама да си я меря тази седмица  Mr. Green

# 110
  • Мнения: 3 521
Червената ролкя е разкошна!

Аз съм с бяло палто и се чудя колко ли пъти ще се наложи да го дам на химическа за един сезон  Thinking

Якето, което нося почти всеки ден го почиствам 1 път месечно.
Другото, което "омъжи" две булки и изкара цялата ми бременност е почиствано един-единствен път.
Третото е дълго кожено манто и го давам в края на всеки сезон за обезмасляване и почистване и според нужда изчетквам подгъва понеже съм от тези булки, които когато ходят и хвърлят кал до под д-то.
Бялата рокерия, която стопанисвам от почти 10 години е почиствана 3 пъти.
Дребният Сърф също е с бели връхни дрехи. Изключително неподходящи за 3 годишно дете според повечето ми познати, но на кой му пука, когато има автоматични перални. Wink
Общо взето, ако дрешката не е много разкроена е лесна за пазене. Peace

Последна редакция: пн, 24 ное 2008, 23:55 от surfline

# 111
  • Мнения: 22 441
Скок и аз, добре че темичката се пораздвижи. ))))

За плетените рокли и аз харесвам, но както и преди споменах, на завидно окръглената ми фигура повечето стоят гротескно. ))) При нас по магазините има най-различни, последно ми хареса една в светло сиво с черни елементи, в комплект с ръкавици и гети. )))

също и тези ми харесват.))) и още много други, но да не пълня темата. )))
http://www2.victoriassecret.com/commerce/onlineProductDisplay.vs … IL&rfnbr=2667(
http://www2.victoriassecret.com/commerce/onlineProductDisplay.vs … IL&rfnbr=2667
http://www2.victoriassecret.com/commerce/onlineProductDisplay.vs … IL&rfnbr=2667

а за белите връхни дрехи, не съм имала бяло палто, ако си купя то със сигурност ще е късо до коляното. )))
Имах кремаво палто, дълго до долу....няма да коментирам мизерията. ))))

# 112
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
surfline жестоки бели дрешки  Shocked

Това на снимките си ти нали? Страшно ми хареса  Blush

Мисля да си го нося мойто палтенце и да не ми дреме. Писнало ми е от черни палта, като погребален агент съм.  Mr. Green

Иначе от бялата гама само едни бели дънки не посмях да си купя, че и аз като ходя хвърлям кал до врата си  hahaha

# 113
  • Мнения: 3 521

Благодаря за комплиментите. Embarassed
 За носенето - както казва Стефан Цанев  "Носете си новите дрехи, момчета!"  От пазене няма смисъл. Всичко се пере(почти) Wink

# 114
  • София
  • Мнения: 4 752
Това за небрежния външен вид с лек вкус на несресаност винаги ми предизвиква "тиха" завист- винаги си мисля, че ако тръгна толкова "неглиже" няма да бъда небрежна, а просто  рошава Grinning Иначе тази госина тук масово младежите са с едни много смешни чапки- като джудженца са -напр. сивата шапка
http://bp0.blogger.com/_cFKa1Tf40A0/R_saKYcapiI/AAAAAAAABUI/gyS1 … /knitted+hats.jpg

Много искам шапка като тези от снимките на Hermes  Heart Eyes В тъмно синьо или черно..Кажете ми, че сте видели някъде в София такива  Praynig Praynig

# 115
  • Мнения: 3 782
surfline, страхотна си. Особено ме грабна на последната снимка. Толкова добре си облечена, защо трябва да показваш неща,които ти харесват като ти самата се обличаш прекрасно. Това синьо много ти отива.  Wink
Аз все още не съм открила моето палто, ама не се отказвам. Когато го открия ще си купя и подходящ клин, тази зима съм се зарекла,че ще започна да нося, кефят ме страшно,но само на другите. Но от опит глава не боли.
Лу, страхтони покупки, особено ми харесва ризката, много кежуал. Grinning
Бих искала и да се сдобия с поне още една плетена рокля, но не ме е повикала. Чакам я скоро.
Шапки харесвам, но за жалост имам само две, едно като кепе и една плетена със смешна форма, оранжева, трябва да я цъкна да я видите на какво ви прилича. Laughing
Не бих се осмелила да нося връхна дреха все още не, струва ми се непосилно това да я запазя повече от една седмица чиста.

# 116
  • Мнения: 1 547
Винаги съм имала бели връхни дрехи, не е страшно, всичко се пере. Почти през ден си нося бялото пухено яке без ръкав, което мили хора в една обществена пералня перат и сушат акуратно за около 3-4 часа и 3-4 лева.

Surfline, чудесни снимки, чудесна жена! 10cent's, с удоволствие бих отмъкнала очилата ти и забегнала надалеч  Laughing

Като сте почнали да се 'фалите с разни неща, да не остана и аз назад... подобно нещо си купих, само дето е жилетка, долу е по-стегната и яката може да се носи и като поло, и разстлана връз раменете. Фук  Flutter

# 117
  • Мнения: 3 521
Чудно е нещото. Много хресвам такива грамадански яки. Единствен минус им отчитам, че се нагъват доста, ако горната дрешка е по-тясна. Peace

ani_4ka, показвам, защото ако си накупя всичко, което ми харесва мъжът ми ще ми купи 2 куфара и ще ме изпрати по направление Юг Laughing.

# 118
  • Мнения: 1 107
crazy chick , да се надяваме, че си над 34 номер иначе може да останеш без жилетка ако те видя някъде  Mr. Green Шегата настрана, но много хубави неща показвате, Surfline- героиня си мето момиче, щом успяваш така да си опазиш белите дрешки. Аз най-вероятно ше пазарувам скоро шапка, така че ако си струва ще ви пусна снимка (голям съм заплес- онзи ден си загубих любимата шапка, а навън студено, вятър, сняг...).

# 119
  • Мнения: 2 478
Нямам проблем с подръжката на светлите палта.Някои си ги пера в пералнята,а други ги нося задължително на химическо.
Но е истина че на 4-5 обличания трябва да се почиства.
crazy chick твоето Фук е доста впечатлително.Аз не успях да си купя нищо с така модните къси широки ръкави.Чак ме е яд Mr. Green
Със здраве да си го носиш Hug

Забравих да добавя,че много харесвам вълнени рокли,но напоследък не нося много.Но имам страхотна плетена пола,която е вече на дневен ред.

Общи условия

Активация на акаунт