Въпрос за размерите на Coccodrillo

  • 2 413
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 859
Скоро купих блуза на сина ми - размер 92, а по принцип по бг номерацията клоним почти към 104. Уголемени са според мен.

# 16
  • Мнения: 2 936
и според мен са уголемени.

# 17
  • София
  • Мнения: 44 133
За магазин - имат и на Витошка близо до входа на Южен парк....

Иначе - да много приличат на Марикуита...те и двете са полски марки...
Според мен си отговарят на размера...но все пак малко или много зависи и от детето....все пак и те като възръстните - има по-слаби, по-пълни, по-дългокраки, или с по-дълги гръбчета....за това едни панталони за едно дете може да са ок, за детет със същият ръст може да късеят....

# 18
  Благодаря Ви, момичета. В крайна сметка реших да му оставя номер 86 и да не го заменям за 92.
  Daniela S, и аз точно това си мислех - че и номер 92 да му взема пак може да не му става другата година. И реших, че тъй като 86 сега му е идеално, леко свободен и леко дългичък, по-добре сега да му е удобно на детето, а догодина ще му мислим. Да сме живи и здрави най-вече, а пък ще купуваме нов космонавт. Така или иначе този път нямах почти никакъв избор, тъй като тук в Бургас не зареждат много зимни дрехи, тъй като зимата не  е толкова студена, а в края на сезона избора е никакъв. Но аз трябваше да изчакам, защото не знаех в началото на зимата какъв размер ще носи сега. А на мен ми трябва за почивката.
 Още веднъж Ви благодаря, момичета! Здраве и късмет на всички! И здрави и весели дечица най-вече!

# 19
  • София
  • Мнения: 44 133
Правилно си решила, много вероятно е другата зима да е 98 р-р Wink а 92 да го мине лятото, пък дрехите им не са от най-евтините.....

Общи условия

Активация на акаунт