Критики постоянно получаваме, но не се предаваме - Дюкан 133

  • 43 557
  • 997
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 309
ужас!!! smile3511 снощи ядох пилешки воденички-варени!!!  chef
 ...заблудила ли съм се...казвайтеееее smile3518

Казваме - споко, Рошава, воденички може.
Ч Р Д на Киара! От здраве да не се оттървеш!
Бургазлийки, как ми се искаше да съм с вас...

# 91
  • Мнения: 255
Росчо ще направя всичко възможно да дойда,Сан сусито ми е под терасата буквално Mr. Green
Обаче дребните са болни дано до тогава се оправят че да ги пратя ня ясла,ако не ще помоля някой да ги гледа
Абе....да не ми мине котка път там съм Wink
Сега да ви почерпя нещо сътворено от мен
Дюканска режимна тортичкаДа ви е сладко със следобедното кафенце Mr. Green

# 92
  • Мнения: 5
оффффффф
тенкс!!! smile3525

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 361
Мерито,мерси! Hug
Саги,не тъжи,миличка!Другия път ще дойдеш.  action032

# 94
  • Мнения: 31
Да ви питам за електронните кантари - каква марка са вашите? Нещо да препоръчате, ако имате мнение.
Аз май се навивам да си купувам, защото в къщи кантара е един стааар механичен, за който знам, че тегли 2-3 кг повече.
На работа се тегля на електронен, но за по-големи товари ( до 2 тона). Пък се тегля и със всички дрехи. Днес си махнах само елека (служебен с телефона в джоба) и показа 1 кг по-малко. Laughing
Имам чуството, че в крайна сметка не знам колко всъщност тежа newsm78
Може би реално някъде 67-66 кг, а аз си мисля, че са 68.
Не че са кой знае колко 1-2 кг, но все пак. Не са и малко.
Затова питам за марки на електронните или да не се вживявам чак толкова?

# 95
  • Мнения: 53
Мерито мерси за тортичката, много вкусно изглежда ,дай рецептата моля  bouquet

# 96
  • Мнения: 25
здравейте дюканки -фиданки!
Да ви честит празника на тези ,които празнуват с името МИНА.
Аз само да се запиша и отивам да тичам по магазините,че мойто бебче днес става на 10 .

# 97
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Здравейте всички.Да се запиша и аз в началото на темичката.Искам да се похваля вече съм 65кг от няколко дни(значи -7от началото на режима), но все не ми оставаше време да пиша.За съжаление не успявам и да изчета всичко.Ами това е от мен.Много минусчета желая на всички. Hug

# 98
  • Мнения: 145
pepi1974- да ти е живаи здрава принцесата,от късмет да не се отърве и много радост да носи на мама и татко!


ПС Освен Мина днес празнуват Виктор и Виктория-Честит имен ден на всички с тези имена!

# 99
  • Мнения: 3 372
Дойде време и аз да се запиша в новата тема Peace
До преди малко бях в кухнята и готвих за през седмицата ooooh!
Правих хляб, тутманик и пица за закуска. Ето така изглеждаше http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=8841827 и беше вкусна Whistling
Направих си и една супа и пилешка кавърма. За десерт желирано кисело мляко със степ пъпеш Peace
На килограми съм си същата, като има минус веднага го отразявам в линийката Peace
Лек ден Hug

# 100
  • Мнения: 0
Здравейте,

Имам въпрос. Много жени, който са си поставили в началото едни килограми, после сменят целта си. Реално ли е това и не е ли просто "лакомия" отново.. тоест колкото повече, толкова повече...
Четох книгата много внимателни и Дюкан препоръчва, щом е избрана цел, да се преследва и да се спре, след като е достигната "заровете са хвърлени".
Не ми е понятно също, как дами от 90 килограма си поставят за цел 55.... Струва ми се нереалистично. Вие как мислите?

# 101
  • Мнения: 229
Ice Queen - страхотна пица. Казвай как си я правиш, че ми се дояде

# 102
  • Мнения: 202
Sagittarius, Благодаря за поздрава! newsm51

# 103
              ОООООООООО, най после Ви изчетох, калпазанки и калпазанчо такива, цял ден не работите, само творите. Мда, аз излязоФ от нелегалност, голЕм зор да намеря картинката, и други подробности. Сега имам голям проблем, не знам как да си сложа снимките, защото не помня аадреса        на линка. ШУШИНКА - помоооооооооооооооощ, кажи как да се оправям.
              Абе БУРГАЗЛИЙКИ, да не би да изфотахте само две снимчици, ДЕ са другите, а? А да дадете малко повече информация, как, колко, какво, с кого? Нъл знаИти че сме си подробни, искаме подробности!
              СИГА,кога ще ми оправят компа не знам, нямам скайп, нямам нищо. Набутах се на уйндолса на щерката, па от тук ще се чуваме и виждаме за неопределено време.
              СУСАН - да седнеш и да прочетеш книгата, че както пишеш ми се струва даже и хабер си нямаш от режима - СОРИ, ако я нямаш изпрати ми на лични емейл да ти я изпратя. А иначе ти пожелавам успех.
              НОВИЧКИТЕ - станахте доста много - не мога да му хвана края, това е хубаво, но моля всички, сложете си линийки, дайте необходимата информация, за да ви включи ВЕЩИ в таблицата, ако нещо не ВИ Е ЯСНО, питайте но не тук, а на ЛИЧНИ, за да не пълним темата с излишни въпроси и отговори.
              РОСЧО - като видОФ барабана,  паднах от СМЕХ, напомни ми преди сто години, как са ОДИЛИ ИЗ СЕЛО ГЛАШАТАИТЕ И СА БИЛИ ТЪПАНО! smile3534 smile3501
              НЕЛСЪН - на бре тук съм, излязоф от нелегалност, ама докато излезна, голем ЗОР.
  love001  love001 smile3534 smile3533
              КИАРА - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН - пожелавам ти да реализираш всичките си мечти, здраве, щастие и късмет. С МНОГО ОБИЧ ЗА ТЕБ:  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm59  party023 newsm59  bigdance2  bigdance2  bigdance2  bigdance2
              МОМИЧЕТА моля някой да ми каже на лични къде точно ще  бъде срещата и дали е далече от центъра, как се пътува до там и т.н.. ФИЛЮДКИ   love001  love001  love001

Последна редакция: вт, 11 ное 2008, 17:35 от FILIUDKA

# 104
  • Мнения: 53
Киара- newsm59 Честит рожден ден бъди желана и много обичана жена  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт