Размяна на парфюми - ІХ

  • 15 594
  • 228
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 58
Предлагам за размяна Бялото кожено Трусарди 90мл. от 100.   newsm03

Бих искала да се сдобия с  newsm51  JESUS DEL POZO IN BLACK,   newsm51   ROCHAS-FEMME. newsm51
Приемам и други предложения!

# 166
  • Sofia
  • Мнения: 7 077
Търся си Dior Midnight poison - на някой ако му е омръзнал може да ми пише!  Grinning

# 167
  • Мнения: 1 304
Предлагам:

50 мл,от Ягодка,пръснат 3-4 пъти за проба,не си допаднехме до колкото аз бих искала Simple Smile
Разменям,може и срещу финикийски знаци Sunglasses

# 168
  • Мнения: 21
Търся този парфюм.
  Gucci Envy Me 2
Тествала съм го на ръката си много пъти,но не съм съвсем сигурна че ще ми допадне ,за това не ми се рискува да си го купя нов от магазина ,предпочитам ако някой го има и му е омръзнал да го взема,в замяна ще помисля какво бих могла да предложа newsm78 както бих могла и да го купя от него.

# 169
  • Мнения: 6 649
Заменям Hypnotic poison, 30 мл, нов неразпечтавам с целъфана.Купуван е от чужбина.Заменям го единствено за Chloe или го продавам.




обявата не е актулана .

# 170
  • от точка К до точка С и обратно
  • Мнения: 150
Предлагам Belle En Rykiel  Perfume - 100мл. ЕДП.

 http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=79538&CatgId=33

Очакванията ми не се оправдаха. За мен ароматът е 1:1 с Кристобъл на Баленсиага и определено не е мой тип.

Последна редакция: ср, 19 ное 2008, 16:57 от tenderly

# 171
  • Мнения: 12
Момичета, търся си Blanc на Dupont - ако на някого е омръзнал, да свирка Heart Eyes
Аз имам чисто нов, 50 мл, пръскан е само за проба. Бих го разменила за Le Parfum Max Mara, шишето е като листо.

# 172
  • Мнения: 66
Да си побутна предложенията Wink :15мл Gucci (Gucci eau de parfum II ) -останали от 30мл

и 50мл Tribu на Benetton-останали от 100(взела съм го от една тукашна мама, която го беше купувала от Ягодката).

Разменям ги за Омния Аметист-ако е повечко като количество  ги давам и двата
за един!

# 173
  • Мнения: 17 546
Замених тук Pur elle на Paco Rabanne. Около 45-50 мл от 80 (във всички случай е повече от половината). Харесвам го, пръсках се веднъж-два пъти, но ми е силен. Просто ми прилошава от силни аромати, не за първи път. EDP е, без кутийка. Харесвам всичко на Dupont и повечето BVLGARI, но бих обърнала внимание на всякакви предложения, на ЛС.

Последна редакция: ср, 19 ное 2008, 15:37 от Балу

# 174
  • Мнения: 119
Разменям/продавам/ Red door на Елизабет Арден,тестер с капачка ,от 100мл липсват 10-15мл.Силен ми е тежък,траен...и не можах да свикна с него.Предпочитам цветни и май по леки миризми.

# 175
  • Мнения: 221
Заменям Ultraviolet man /около 40-45мл от 50/.Получих го от съфорумка,но е много лек аромат.
Все още е свободен  Grinning

# 176
  • Стара Загора
  • Мнения: 832
 Grinning Здравейте, търся си Ange ou Demon - Givenchy но парфюма ето този
- ако на някой му е омръзнал да пише. Имам доста неща които мога да предложа или мога и да го купя.   bouquet
Предпочитам количество около 30 мл или малко повече.

Последна редакция: чт, 20 ное 2008, 15:38 от sanyy

# 177
  • Мнения: 20
zamenjam max mara novija 10 ml ostanal za trussardi insaid

# 178
  • Sofia
  • Мнения: 1 870
Момичета, търся си Blanc на Dupont - ако на някого е омръзнал, да свирка Heart Eyes
Аз имам чисто нов, 50 мл, пръскан е само за проба. Бих го разменила за Le Parfum Max Mara, шишето е като листо.

А за колко го продаваш - на ЛС пиши.

# 179
  • София
  • Мнения: 163
Имам за размяна SICILY на DOLCE & GABBANA, от 100мл. ( тестер), са останали около 35-40мл.
Търся L`INSTANT на Guerlain, или L DE LOLITA LEMPICKA.

Общи условия

Активация на акаунт