Размяна на парфюми - ІХ

  • 15 580
  • 228
  •   1
Отговори
# 180
разменям  (продавам) парфюм , Christian Lacroix Rouge,  на Авон , от 50мл. са останали 45мл, има и подарък червен часовник.
 

# 181
  • Мнения: 0
разменям  (продавам) парфюм , Christian Lacroix Rouge,  на Авон , от 50мл. са останали 45мл, има и подарък червен часовник.
 
приемам предложения на ЛС

# 182
  • на пистата
  • Мнения: 5 870
заменям 15мл от 30 WISH CHOPARD

# 183
  • Мнения: 17 546
Pur elle на Paco Rabanne. Около 45-50 мл от 80 (във всички случай е повече от половината).
Заменен!

# 184
  • Мнения: 280
Разменям Bvlgari Voile de Jasmin-около 70 мл,останали от 100.Купуван от ягодка.Размених го тук,харесва ми,но предпочитам да ги заменя за нещо по -любимо.
Търся
Bvlgari -Omnia
Bvgari -Omnia Cristalline
Calvin Klein -Euphoria Blossom
Armani-Remix
Приемам и други предложения на лични  bouquet
Без тестери  bouquet

заменен Mr. Green

# 185
  • Мнения: 3 835
Разменям Будоар за Хабанита.  Sunglasses

Явно никой  не иска да се раздели с нея  Sad
Тогава нещо тамянено, канелено ...

# 186
  • Мнения: 95
Заменям сет на L'instant Guerlain-30ml EDP+75ml body lotion,който е пробван само.Сетчето е в красива кутия,купих го от съфорумка,купувано е в Бюти зон в София,потвърждавам оригиналността му Flutter Просто се оказа,че не е моят аромат...
Все още разменям и Laura Biagiotti- Emotion EDP около 65мл от 90мл
Предпочитам някой от тези- Gucci Envy me,Versace /класическия/,Hugo Women,Dior Addict Shine,Чистата отрова на Диор,Mania Armani,...,но ще обмисля и други предложения на лс.. Simple Smile

# 187
  • Мнения: 46 590
Разменям SKIN на Trussardi, взех го при размяна от тук, но вече ми омръзна Simple Smile от 75 мл. е останало по-малко от половината, предполагам около 30 мл.
Снимка Simple Smile

# 188
  • Мнения: 53
Търся   Calvin Klein Euphoria Crystalline или   Calvin Klein Euphoria

Може и по-малко количество. Моля предложения на лични  Peace

# 189
  • при морето
  • Мнения: 911
Мораки,ти нали имаше Еуфория?! newsm78

# 190
  • Мнения: 53
Мораки,ти нали имаше Еуфория?! newsm78

Нормалната Еуфория не е за мен, а за приятелка. Аз снощи си харесах Кристалин-а  Joy

# 191
  • Мнения: 280
Аз пък продължавам да търся Calvin Klein -Euphoria Blossom.

# 192
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
Аз търся Gucci by Gucci. Имам за размяна Noa Perle на Cacharel / чисто нов, неразпечатван /.

# 193
  • Мнения: 70
Момичета,има един сайт със описание на парфюмите по съставки и май че тук съм го виждала,но сега не мога а го намеря.Бихте ли ми го дали,ако се сещате за кой става въпрос.. мерси   bouquet

# 194

Общи условия

Активация на акаунт