Размяна на парфюми - ІХ

  • 15 585
  • 228
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 70
тъкмо го намерих и се връщах да си трия питането Simple Smile много благодаря за бързия отговор, бубанка!   bouquet
имам следващо питане  Blush - какви всъщост са "оригиналните" парфюми за по 50-60 лв БЕЗ ОПАКОВКА . конфискувани?тестери?останали единични бр.? всеки казва различно.. според вас? аз съм купувала на Диор- Шери от тези "списъци" с парфюмите в момента,в който ми свършваше предният(подарък,10000% оригинален) и ги сравних- от надписите през шишето до трайността и аромата- грам разлика не съм усетила..но искам още мнения,защото този път "снабдителят" не ми е приятел Simple Smile

# 196
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Колкото хора влизат в тази тема, сигурно толкова мнения ще чуеш. Както и по въпроса истински или не са тестерите и т.н. Коментирано е доста това.

# 197
  • при морето
  • Мнения: 911
Днес отидох на работа с Ароматик елексир-офъскана отвсякъде.Като казвам отвсякъде -значи зад ушите ,вратлето и на косата,плюс китка по желание...,рано сутринта...
Докато вървях не усещах никаква тръпка,дори не знаех какво точно целя с този аромат-сила, и толкова,един вид:-виж ме,и аз мириша...Не усещам красота в него,не усещам нищо повече освен ,може би,сила и налагане...до такава степен,че да ти се пръсне главата от удара на флуидите парфюмни,след три часа нищо нямаше от него,незнам дали преди трите часа въобще го усещах,но не защото е слаб или некачествен,а защото нямам нужда парфюмът ми да бъде по-силен от мен,да ме преборва,да ме огъва,да ме стресира-май точно това прави Елексира с моя милост..Ох,тук трябваше да кажа,че мозъкът и психиката ,на подсъзнателно ниво са изключили въздействието на аромата,защото,за да спра да го усещам,значи не съм го искала ,не мога да си обясня по друг начин ..Върнах се  от рабта, и се напръсках с Ван Клийф-умиротворена съм ,стигнах до извода,че нямам нужда от ухания,айде да не ги окавичквам,които ме сломяват...За сравнение-Агента е много по-голям убиец,но не ми действа така,съсипващо направо,къде отидох и аз да експериментирам точно с парфюм,който ми е докарвал вече веднъж главобол...мМежду другото,вие имате ли такива "лоши" парфюми в колекцията си,такива,които не приемате и това е,а се мъчите като за световно да ги харесате,примерно защото са модерни,или скъпи...и аз се чудя защо!

Последна редакция: пт, 21 ное 2008, 20:01 от Burq1962

# 198
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
,след три часа нищо нямаше от него,незнам дали преди трите часа въобще го усещах,
за ароматик елексира на клинк ли говори6?
той е убийствено  траен,  странно е  4е след три 4аса не е имало никой

# 199
  • при морето
  • Мнения: 911
Си,опитах се да го обясня,но явно няма да са наясно много момичета-
просто мозъкът ми,за да си предотврати главоболието,което е получавал
 от тоя парфюм,реши да изключи миризмата му...имам добре развит инстинкт за...
самосъхранение явно...Дано някое от момичетата разбере какво казвам!
ОБЪРКАХ темите,това е за другата темичка,сори! Hug

Последна редакция: пт, 21 ное 2008, 20:11 от Burq1962

# 200
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Имам такива, които не харесвам, т.нар. грешки от сляпо купуване. Някои от тях не харесах от раз, други се помъчих да харесам, но не успях. На всяка цена не се опитвам да се сприятелявам с тях, независимо колко модни и скъпи са. На авторитети не робувам нито по отношение на хора, нито на вещи. Моето лично усещане за нещата е най-добрата мода. Така се чувствам в мир със себе си.

# 201
  • при морето
  • Мнения: 911
 smile3501 smile3501 smile3501
МИМС-ЗА ТЕБЕ,МИЛА-точно така!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 202
  • Мнения: 436
Заменям Hilary Duff- With Love 50ml EDP почти пълен, пръснала съм  от него 2-3 пъти за проба.
И Gwen Stefani L.A.M.B. EDP флакон от 100мл, в момента има около 80мл.
Двата парфюма са купувани в Лондон.
При желание ще пратя и оригинални снимки.

Заменям ги за Estee Lauder Intuition или Rochas Absolu.

# 203
  • Мнения: 331
Да напомня за моя  Kenzo Amour EDP  , който разменям.Парфюма е 50мл., пръснато е 3-4 пъти, с кутийка от фрагрансекс.
http://www.fragrantica.com/perfume/Kenzo/Kenzo-Amour-664.html

бих го разменила за някой от тези:
Pure poison
Emporio Armani-she-златното
Summer Kenzo
Flower Kenzo
D&G-червената
Dior Addict 2

# 204
  • София
  • Мнения: 5 658
Разменям
Little Black Dress - Avon, 40 от 50 мл и
Wish of Happiness - Avon, 30 от 50 мл.
Не търся нищо конкретно, бих ги дала и двата за нещо, което ще ми хареса.

# 205
  • при морето
  • Мнения: 911
EMOTIONEL още не е разменен/повече от 30мл е,от 50 общо/
Само да напомня Peace

# 206
  • Мнения: 1
  Разменям 30 ml HOT Couture  / EDP / GIVENCHY  купен от Сити ц-р за всичко от Thiery Mugler-20ml.

# 207
  • Sofia
  • Мнения: 7 039
Заменям D&G red  50 мл деодорант-парфюм от Фрагрансекс.
Трайността му е като на едт.

# 208
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
Побутвам си моят Noa Perle, търся Gucci by Gucci

# 209
  • Мнения: 1
Разменям Crystal aura - Avon - 40 мл ot 50.
Rare pearsl - Avon - 50 мл, нов.
Не знам какво искам.

Общи условия

Активация на акаунт