какви забавления предлагате...

  • 1 445
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 23 097
Не намирам шезлонга за много забавен - малката само спи в него.
Иначе голямото ни забавление е люлка на Фишер Прайс - със скорости и мелодии, както и джунджурийки на нея. Тя е за съвсем малки бебета, има напълно легнало положение, както и полулегнало и напълно седнало! Отпред е с табличка и там слагам играчки...
Друго забавление е малката да лежи, а аз да пея и да се кълча срещу нея като маймуна  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 789
Имаше музикална въртележка над леглото,много му пеехме,говорехме му,люлеехме го...но най-обичаше банята в коритцето Party

# 17
  • Мнения: 544
Сигурно съм много задръстена  Embarassed, ама чета и се чудя какво е това активна гимнастика и какви са тези люлки за бебе, което още не може да сяда. Ако някой има линк с картинка може ли да даде или поне да ми кажете какво е активната гимнастика.

Имаше музикална въртележка над леглото,много му пеехме,говорехме му,люлеехме го

А иначе ние това правим.

# 18
  • Мнения: 1 900
Eто това е:


# 19
  • Мнения: 544
Много благодаря!   bouquet

# 20
  • Мнения: 367
Люлка от тези на батериите,страшна работа върши Peaceние имаме на Fisher Price  с въртележка и мелодии,колко време ми е дало това чудо.............,а и като бяхме с колики ни спаси!По-принцип беборана е мнооооооооооооогоооооооооооооо ревлива,но за малко ми дава покой ,когато е на нея,после й писва и пак почва рев!

# 21
  • Мнения: 540
Ми аз основно си дрънках с играчките... Simple Smile Шезлонга и активната гимнастика не я изкефиха хич. Иначе й харесваха разни предмети от къщи, които й показвах - книги, картички, списания, кутийки - каквото има. Бяха й по-интересни от играчките и продължава да е така.

А, да, също така се убивах от пеене - много обичаше да й пея. И имаше предпочитания към репертоара Simple Smile

и ние сме същите Peace

# 22
  • Мнения: 9 973
въртележка над леглото,коледни лампички накичих за да ги гледа,ТВ-то беше пръв другар

# 23
  • Мнения: 3 034
.......на децата си.Моята дъщеря е на 3 месеца ,и тъй като все още не може да се забавлява сама дайте идеи какво мога да и предложа,освен иглачките,които'дрънкам'над нея.Нещо от рода на шезлонг,люлка или какво друго?Ако имате възможност пратете някой линк.

на 3 месеца аз му бях основното забавление - гушках го, говорех, пеех, разнасях го из къщи, показвах му всичко - кое какво е, какво правя в момента и т.н. правехме и упражнения - да се издърпва до седнало положение, да се обръща, търкалях го с одеяло. той е много любопитен и активната гимнастика, шезлонга и люлката го забавляваха много за кратко. след петия месец вече се заиграваше повече с тях. сега ми липсва постоянното гушкане  Tired

# 24
  • Мнения: 1 554
активна гимнастика ,цял ден там откарваше Laughing

# 25
  • Мнения: 194
активна гимнастика,дрънкалки,играчка за над кошарата,пусках му и диск с детски песнички PeaceСъщо и в шезлонга-на него също има окачени играчки Peace

# 26
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
Ми аз основно си дрънках с играчките... Simple Smile Шезлонга и активната гимнастика не я изкефиха хич. Иначе й харесваха разни предмети от къщи, които й показвах - книги, картички, списания, кутийки - каквото има. Бяха й по-интересни от играчките и продължава да е така.

А, да, също така се убивах от пеене - много обичаше да й пея. И имаше предпочитания към репертоара Simple Smile
Peace Много дрънкане с играчки и много пеене.Обикновено започвах някоя детска песничка и накрая си доизмислях думитя,а бебка само се се смее  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 546
Активна гимнастика. Моята дъщеря там прекарваше деня си - там спеше, играеше си... Grinning

# 28
  • Мнения: 4 335
Малко преди да направи 3 месеца му купихме люлката,забавляваше се в нея,а и дремваше доста Mr. GreenВ активната все още се заиграва понякога,а шезлонг така и не искаше да ползва.

# 29
  • Мнения: 174
Люлка,активна гимнастика,шезлонг,въртележка на леглото,песнички

Общи условия

Активация на акаунт