Галисис е щастлива мама

  • 3 984
  • 75
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 765
Честито, Галисис! Още повече любов и щастие да царят във вашето семейство след появата на така дългоочакваната принцеска! Hug Heart Eyes  bouquet Бързо възстановяване!

П.П...Гриз, не си единствената блейка...така да се каже Simple Smile

# 61
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 803
Честита розова радост, Гали!
Нека малката расте здраво и щастливо дете и само усмивки да греят на лицата ви!  bouquet
Бързо възстановяване!

# 62
  • Мнения: 1 868
ГАЛИСИСЧЕ, ЧЕСТИТА ТИ СБЪДНАТА МЕЧТА, ЖЕЛАЯ ВИ ВСИЧКОТО ЩАСТИЕ НА СВЕТА   bouquet  bouquet  bouquet

# 63
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Момичета, много ви благодаря! Искам моето щастие да се повтори при всяка една от вас! Чувството, което това малко същество извиква у мен, е несравнимо с друго!
И аз, и Габи сме добре, вече сме си вкъщи и свикваме една с друга.
Гушкам ви всички и още веднъж - благодаря от сърце, че извървяхте този труден път с мен! Дано и вие сте на финала вече!
Аз все още не мога да повярвам на това щастие!

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Гали,добре дошла,миличка HugОще веднъж много щастие ви желая и някоя снимчица,ако може Embarassed Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 3 246
Гали, добре дошли и на теб и на мъничката Габи Hug много много щастие ви пожелавам и много красиви мигове заедно, а малката принцеса да расте здрава и щастлива Hug Хм и аз да помоля за снимчици, като се поокопитиш де Hug

# 66
  • София
  • Мнения: 2 908
Гали добре дошла и от мен у дома.Бъдете здрави и много много щастливи!  bouquet

# 67
  • Мнения: 4 700
Гале, добре доШла у дома с малката принцеса.  Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 1 247
Гале гуш  Hug Hug Hug

# 69
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Галисис, честита сбъдната мечта! Да расте жива и здрава малката принцеса и само радост да ви носи!

# 70
  • Мнения: 3 294
Гале , радвам се че сте добре и сте си у дома , да нагушкаш малката принеска  Hug Hug

# 71
  • Мнения: 1 950
Гали честита радост Hug  bouquet  bouquet  bouquet, чак сега разбрах тази прекрасна новина Embarassed
Пожелавам ви много здраве, щастливи мигове и много късмет на малката Габи Hug

# 72
  • Мнения: 1 226
Гали честито завръщане у дома с малкото слънце. Бъдете щастливи. Hug

# 73
  • някъде там......
  • Мнения: 477
 Hug Hug Hug

# 74
  • Мнения: 1 226
Сигурно нямаш време, докато се сработите с дреби, ноооо не бихме имали нищо против малко снимки. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт