Кога да отида на гинеколог.

  • 3 474
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 356
Аз отидох в 8 седмица,въпреки протестите на майка ми.Някой са за ,други са против ранното ходене на лекар(прословутият страх от гинекологичен преглед-е,на мен не ми се отрази Wink)Прецени си сама,но според мен изчакай още малко

# 16
Аз отидох 9 дни след като ми закъсня и гинекологът видя много добре плодния сак. Дори си спомням, че беше около половин сантиметър дълъг.
Успех!

# 17
  • Мнения: 503
Аз отидох в 8 седмица,въпреки протестите на майка ми.Някой са за ,други са против ранното ходене на лекар(прословутият страх от гинекологичен преглед-е,на мен не ми се отрази Wink)Прецени си сама,но според мен изчакай още малко

На мен също гинекологи4ният преглед не ми се отрази. Не съм и знаела тогава, 4е можело да е опасен. Защо, ако мога да попитам Thinking?
Ина4е и аз бях много нетърпелива - отидох след 5 дни закъснение и 2 положителни теста, но ми казах, 4е е много рано да се види нещо. Видяха бебка за първи път в 6-та седмица, а в 12-та ве4е си беше оформена - ясно се разли4аваха ръ4и4ки, кра4ета, глава и т.н.

# 18
  • Мнения: 2 489
Как да се отрази зле прегледа? В какъв смисъл?

В днешно време бременност се установява с абсолютно безвредния ехограф, това не е едно време да бъркат с пръсти за установяване на бременност!

Ако попаднете на такъв лекар - сменяйте го веднага!

# 19
  • Мнения: 1 800
И мен не са ме "бъркали" - изобщо през цялата бременност. Първият път, когато лекарят ми направи гинекологичен преглед беше на контролния преглед на 40-ия ден след раждането.
А по темата - аз отидох на лекар един месец след датата на която трябваше да ми дойде. И аз си бях правила тестове - няколко, като всички бяха положителни. Та отивам на лекар и:
- Закъснява ми 30 дни Embarassed
- Е тва се казва закъснение! Лягай, лягай!
 newsm78

# 20
  • Мнения: 228
Здравей,аз отидох в началото на четвърти месец,чувствах се добре,нямах болки,нищо освен гадене и сънливост,и никой в нищо не ме упрекна,че съм закъсняла.Това не е съвет да не ходиш веднага,просто исках да ти кажа,че можеш да отидеш когато пожелаеш,без това да се отрази на бременността ти.
Хайде лека и приятна бременност и най-сладкото и здраво бебче накрая! Wink 

# 21
  • Мнения: 93
отиди след като ти закъснее 2 седмици иначе няма нищо да се види а тогава ще е поне на 4 г.с. и ще е колкото грахче не  прибързвай още и аз нямах търпение , но изчаках и като отидох това беше най- хубавата новина в живота ни. Успех ти желая!!!  bouquet  bouquet  bouquet Praynig Praynig

# 22
  • Мнения: 4 629
Аз отидох около 2 седмици след закъснението и видяхме плодното сакче. А положителните тестове за бременност рядко са неверни  Wink Леко бременеене ти желая  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт