Дъжд вали ☂ и слънце грее ☀... в ИСПАНИЯ и времето щурее !

  • 12 307
  • 231
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 3 098
4естит рожден ден на Карина!
Пожелавам й много здраве,да расте щастлива и все така любознателна и 4аровна!



# 151
  • Мнения: 3 098
Марица, на ХР ли си или на Виста?

 С XP profecional съм.






Марица, ако рестартираш компютъра?


Пак нищо. Rolling Eyes

Гери П.хубаво е да го променят,то и тук има много хора искащи да осиновят дете.

# 152
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
честит рожден ден на малката кари smile3525 nbirthdayда бъде живо и здраво дете,и да радва мама и татко Hug
а сега да почерпя,че днес елиа става на цели 2 месеца

# 153
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
Саби,не се тревожи,Ще разбереШ кога е момента. Hug
Габи с теб сме Peace
Амига,така е,краде се не само в Бг.Нас ни обраха на плажа миналото лято ,но май беШе мароканец.Най лоШото беШе освен парите и телефоните,че ни взеха и ключовете за колата а ние бяхме в Торевиеха която е на 70 км от Мурсия.И най странното е че ни помогна една българка , която ни видя как се суетим в паниката. Laughing
Пакри,а ти какво работиШ?
Аз понеже се включих доста късно към този форим и не съм запозната с това кой какво работи .Ще ми е интересно ако разкажете Hug

# 154
  • Мнения: 389
Габи, гласувах за теб, успех  Peace

Честит рожден ден на Карина   bouquet

Честити 2 месеца на Елиа   bouquet


За епидурала аз подписах едни документи предварително, иначе ако не си подписал и на челна стойка да застанеш НЯМА да ти сложат. Само че, беше все едно,... не ми сложиха, защото беше неделя  Crazy

Въпреки това имам прекрасни спомени от раждането.

# 155
  • Мнения: 259
4естит рожден ден на малката принцеса Карина. Желая й много здраве, щастие и безгрижно детство.

Вени 4естита месе4инка. Колко бързо минава времето, нали.

Последна редакция: ср, 19 ное 2008, 16:30 от Rally_Y

# 156
  • Мнения: 350
Вени честита ви месечинка, да расте здрава и весела малката Елия!

# 157
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ Hug
А ВИЖТЕ ТОЗИ САЙТ ЗА ПО ГОЛЕМИТЕ ДЕЦА И ТЕХНИТЕ МАЙКИ     Laughing
http://disney-bg.com/?action=detail&category=Happy%20Birthda … amp;id=1197215810
ТОВА Е РЕДЕНЕ НА ПЪЗЕЛИ ОНЛАЙН Peace

# 158
  • ES
  • Мнения: 2 172
Честит рожден ден на Кари, много радост и щастливо детство!  Heart Eyes

Марица, пробвай с преинсталиране на скайпа.

Габи, и аз съм за тебИ!  Hug

За децата и аз съм съгласна, че да създаваш деца без да можеш да ги храниш е безотговорно, но и вярно е и, че нашето общество е станало много егоистично и всеки иска да си гледа живота без много отговорности.

# 159
  • Мнения: 1 461
честит рожден ден на Кари нека расте в щастливо и безгрижно детство

# 160
  • Мнения: 52
Да ти е жива,здрава и много щастлива малката принцеса!Дунче честит празник! Hug  bouquet

и за мама

Вени честита ви месечинка  bouquet 

# 161
  • Мнения: 1 156
Дун4е, 4естит празник на малката красавица.  най прекрасното детство й пожелавам
 hbday

Вени 4естита месе4инка.

# 162
  • Ispania
  • Мнения: 4 485
Дун4е,да ти е жива и здрава малката кукла   bouquet.

Вени, :hug:4естита месе4инка  bouquet Heart Eyes

YanaDG,аз си мисля,4е в момента в Испания вси4ко е кьсмет Peace,преди беШе по лесно,нямаШе вариянт в който някой да  е без работа.СЕга има много безработни и за едно място се борят по 200 4овека(ако не и пове4е).

Моми4ета,имам идея(не зная оба4е дали е добра Laughing)Мислех си за децата от Доганово,4е ако успеем да им пратим сладки от тук Ще е супер.С парите в БГ ,да им купят необходимите неЩа а ние от тук да им пратим Шоколади ,бомбони и всякакви такива работи.И без това тук има неЩа които са МНОООООООООГО по евтини от БГ.кьДЕ В БГ Ще намериШ Шоколад за 65 стотинки Laughing Mr. Green.ЛоШото е ,4е не зная как то4но може да стане праЩането newsm78,ШофИорите на автобуси ве4е не взимат 4анти(уж Laughing) ,аз се обадих на един  познат който работи в Мадрид в една от фирмите и ДАЖЕ и той ми каза 4е 4анти не взимат.Евентуално да говорим с ШофИОрите hahaha.........Оба4е не знам аз дали е много хубава идея да се занеса до там с 4антата и да не искат да ми я вземат или пьк ако я "загубят" по пьтя newsm78.
Ако някой познава някой Laughing да казва Praynig.
Майка ми няма да може да вземе по4ти ниЩо,пьтува с Wizz Air и те там каквито са специялни Confused......
Давайте идеи Praynig,ако може да направим неЩо пове4е за де4ицата Praynig.Гери имаШе много хубава идея ,но аз и казах 4е ми се струва "леко" неосчЩествима.Ако иска да я каже и тук Wink.

# 163
  • Мнения: 83
Моми4ета,явно не съм се изразила добре,6том съм останала неразбрана.В никакъв слу4ай не съм отрекла отговорността и финансовия фактор,напротив смятам,4е това са две много важни предпоставки за да се вземе реШение за бъде6то дете.Именно заради това написах и под4ертах с глеми букви,4е преди вси4ко трябва да има желание и готовност,както психи4еска така и финансова.Тук не говорим за много пари,а и пак 6те кажа,4е всеки е изпадал в трудни и крити4ни моменти,но да мизерства в истинския смисъл на думата...съмнявам се.Това което се опитах да кажа е,4е трябва да се опитаме да мислиме по позитивно и оптимисти4но на не6тата,а не да бъдеме толкова 4ерногледи,ни най_малко съм искала да зву4а като живее6та в"измислен свят на безграни4на хипи лубов".И за да бъда по ясна,6те споделя,4е не си говоря _ей така с напудрени и клиШирани думи,а наистина съм претътпяла много лиШения и съм изпадала в крити4ни ситуации от които само позитивното мислене ме е спасявало от психи4ески крах.
Когато забременях с Пепи,казах на тогаваШната ми 6ефка и тя ме освободи от работа,за6тото не й бях нужна бременна.Останахме само със заплатата на мъжа ми,която не стигаШе 800 евро,тогава разходите ни бяха само за наем и кола и не сме се лиШавали от ни6то.Забременях нео4аквано,когато Пепи беШе на 7 месеца(между другото това при мама и тате,никога не е било реШение,за6тото от 13 годиШна се оправям сама)Тогава то4но в този момент,фирмата на мъжа ми затвори и той остана без работа...От големия стрес и от въпроса"а сега накъде?"загубих бебето...После мъжа ми си намери друга по_хубава и платена работа и не6тата се оправиха.Преместихме се във Валенсия,след 4 месе4но лутане по обяви и интервута,Шансът ми се усмихна и запо4нах работа,която адски ми харесва и я върШа с голямо удоволствие.Оправихме се финансово,направихе много добри инвестиции и разходите ни се увели4иха.За нас беШе направо пагубно да забременявам отново,но не за6тото бебето 6теШе да ни струва много пари(4есто казано по4ти ни6то не ми е струвала досега),а за6тото спирайки работа,нямаШе да можеме да си покриваме натрупаните сметки.След като ми минаха 4 месеца май4инство можех да се върна на работа,но не го направих,нямах сърце да го направя,помолих 6ефката да ме пусне на борсата.Загубих 3г.трудов стаж,попаднах във финансови проблеми,но си спе4елих няколко месеца с децата.Така,4е знам какво е да не виждаШ изход,а както и преди казах,изход има само трябва да вярваме в това. Peace Hug

Връ6там се назад да ви из4ета,4е много изпуснах ве4е.Стискам палци Габи да спе4ели,за6тото наистина го заслужава,езък,4е нямам право на пове4е гласове,само 3 не са достатъ4ни  Grinning

# 164
  • Варна
  • Мнения: 313
Здравейте амигас,
ние сме добре, днес само се местим. Чаках тази сутрин да ми се обади шефката както се разбрахме, стана 12.37 и нищо. Реших аз да се обадя, и ми каза че тъкмо приключвала с фотосесията и пристига в офиса. Слава Богу! Отидохме до хесторията, дадохме сертификадото от медикото и сега чакам да ми се обади следващата седмца да ходя да подавам. Дано всиччко да е наред. Малко се поуспокоих. Благодаря ви за подкрепата.

Марица, как може такова отношение, аз знам че истекат ли ти водите, до 2 часа трябва да родиш...направоооо #Crazy
По отношение на микрофона баща ми имат същия проблем. Той бръкна в настройките и там, където има едно тик/че, постоянно го цъква да е включено и тогава го чувам като си говорим. Не разбрахме как стана това, и защо спря да с ечува, но като пуснеш тикчето на опцията става. Сега винаги седи с отворен прозорец на настройките на мик, и пуска тикчето, а то от време на време пак се маха и заглъхва, той пак го пуска и така, ...

Ла Ада, виждам че и теб са те държали много време, въпреки че са ти били изтекли водите. Нещо не мога да разбера...нали навлизат бактерии и средата не е стерилна, пишат че уж трябва да се роди бебето веднага, а то какво излиза? че майката я държат още 12 часа да й дойдат контракциите. А за епидурала, още обмислям..

Вени кажи нещо по въпроса по горе, пор фавор .... Честити ти 2 месеца на малката, Божеее, кога минаха? а за работата, секретарка + дизайн рекламен на визитки, календари, постери и тем подобни...интересно беше. Наау4их Фотошоп.  Wink

Дун4е, честита ти рожденничка! Жива и Здрава!

Саби, миличка, съжалявам да чуя че не си добре. Дано по бързо да родиш, или пък да се оправиш. Аз също трудно се обръщам като спя, но не се оплаквам. 2 пъти през нощта ставам до тоалетната, но това е нищо. Скорошно оправяне!

Дивинче, съжалявам за трудностите през които е трябвало да минеш. И за беб4ето което си изгубила.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт