Дъжд вали ☂ и слънце грее ☀... в ИСПАНИЯ и времето щурее !

  • 12 268
  • 231
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 271
Дунче, честито на детенце!Да е живичко и здарвичко и много, много щастлива!   bouquet

Вени, честита ви месечинка!Много да я нагушкаш малката красавица от всички нас!  Heart Eyes
Не знам кога ще дойдем пак, с тия грипове, честно ме е малко страх, обаче непременно ще дойдем де!Може в началото на другия месец  newsm78 Ще видим...да не ни мине котка път....

Пакри, стискам ти палци мила, дано всичко си влезе в релси!  Hug

Дивина, много нещо сте преживели....  Sad Важното е, че вече сте добре, пък и нали знаеш-след лошото винаги идва доброто, но и след доброто винаги ще доиде лошото.Писах много отдавна тук една приказка, ако искате може да ви я напиша пак.То в тия трудни времена-май приказките ни поддържат.   Sad

Валче, до колкото знам не приемат хранителни продукти никъде-за багаж.Не знам-аз исках да пращам детски обувчици(останали от голямата и малката-нови) и Гери Петрова ще ми съдейства с Дари Травъл, да видим дали ще стане номера, след като не са хранителни продукти.  newsm78
Споделете идеята де.Може да измислим как да я осъществим.

Ще се радвам, ако успеете да дойдете насам декември на Додо за РД да се запознаем!
Габи, браво на момчетото ти.Оправни са ти децата, добре си ги възпитала.Направо си ми идол!Ама и срещу теб да тичам, няма да те стигна!  Heart Eyes

Марица, пусни си едни скан на компютъра, може нещо червейче за рибка да е влязло.Или когато звъниш, отиваш на слушалките-Регулиране на звука, щракаш там и ти излиза менюто.Първата иконка в черно ти е микрофона и срещу него ти пише Устройство по подразбиране.Смени го просто на друго, което ти дава като опция.Провери си и аудио картата.

Прегръдки за всички, които не съм споменала  Hug

# 166
  • Мнения: 789
Добър вечер от нас  bouquet!
Един ден да не пиша и виж какво става...цели 2 страници Grinning.

Мила Кари,Честит ти Празник!Желая ти прекрасно детство,много радост,много здраве и най-желаните подаръци!



Venelina , Честита месечинка на Елиа!Да расте и да е здравичка!



Утре ще пиша повече,че сега не става.Лека нощ на всички и...аста маняна!  bouquet Hug

# 167
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
[Валче, до колкото знам не приемат хранителни продукти никъде-за багаж.Не знам-аз исках да пращам детски обувчици(останали от голямата и малката-нови) и Гери Петрова ще ми съдейства с Дари Травъл, да видим дали ще стане номера, след като не са хранителни продукти.  newsm78
Споделете идеята де.Може да измислим как да я осъществим.

Ще се радвам, ако успеете да дойдете насам декември на Додо за РД да се запознаем!

И аз така зная за хранителните продукти Thinking,но нали с познати вси4ко става Crazy,е.....с моя познат не стана Confused.
А така сьм се навила да им купя неЩо на децата от тук:oops:.

Ти какво си мислиШ 4е аз няма да се радвам да ви видя ли Crossing Arms,да му се невиди и кризата и 4удото ....отдавна да сьм ви посетила,.......но............4удя се ве4е какво ли да правя 4е да можем да живеем нормално в тези времена.Акак исках отдавна да сьм ви посетила Sad......е някой ден  Wink  bouquet

# 168
  • Мнения: 217
Благодаря ви моми4ета за хубавите думи и пожелания  newsm51

# 169
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 887
Момичета, благодаря ви за отговорите. За Коледа мъжът ми ще се прибере и вероятно тогава ще говорим. Аз тук съм на постоянна работа и то по специалността, но.... Ходила съм 2 пъти до Барселона и много ми харесва, но едно е на почивка и екскурзия, а друго е там да живееш и работиш. Времето ще покаже.
Ако нямате нищо против, отвреме-навреме ще се включвам и аз от България, макар и да не съм "испанска" мама.
На всички ви желая здраве и късмет - за вас и вашите семейства! И да сбъднете мечтите си!

# 170
  • Мнения: 83
Моми4ета,благодаря ви, Hugве4е съм по добре,гласът ми се оправи и отново съм на работа.О4аквам в края на седмицата да ни дойдат гости от БГ,занимавам се с подготовката за рождения ден на Йони,иска ми се да се събереме вси4ки приятели от Бургос,Салоу,Сантандер,Майорга,да видим дали 6те стане  newsm78.Децата са добре,нагуШках ги,както ми бяхте заръ4али  Hug Hug
Дун4е,4естит рожден ден на малката красавица  smile3525.Да ти е жива,здрава и да расте безгрижно и 6тастливо.Много ми харесва,ако ми я дадеШ веднага я взимам за снаха Laughing Hug
Вени,4естита месе4инка  newsm51,да ти е живи4ка и здрави4ка.А за о4и4ките не се притеснявай,нормално е,на Йоана до вторя месец така и се кривеха.А аз всеки път като я видех,избухвах във смях  Hug
Вал,може по моите братов4еди,които 6те ни дойдат на гости за 2 седмици да пратиме сладки не6та за децата.Ако искаШ пиШи ми и 6те се разбереме.Как е Алекс,скоро не си го соменавала?Какво стана с колата и преместването? Hug
Вес,страхотна си,мерси за линка,дано Габи да спе4ели  PraynigВие сега къде сте? Hug
Пакри,радвам се,4е сте добре с бебо и 4е ти харесват курсовете,аз исках да отида на един такъв курс,но не успях,за6тото работех.Познавам мами които казват,4е наистина тези курсове,особено за диШането по време на раждане и контракции са им били много полезни.Успех  Praynig,дано сега си по4инеШ в къ6ти. Hug
Мимки Hugа пък Пепи ми е заспивал ядейки вафла,дори и снимки имам,всеки път 6том ги видя,умирам от смях,така,4е си я представям тая сладурана Joy.А за безсънните но6ти,не се притеснявай,6те минат,нормално е особено когато им растът зъбките,много ги боли милите.Оправи ли се и ти ве4е от настинката?
Криспин,радвам се ,4е толкова 6тастлива си била на рождения си ден  HugКак си?Добре ли се 4увстваШ на родна земя?
Амига Hug,много неприятна кражба,направо настръхнах,за6тото си спомних как навремето един приятел отиде да си търси откраднотото яке и се върна с разбита глава  Sad Представям си какво му е на детето.Аз пък оня ден загубих едната обув4ица на Йони,а бяха 4исто нови,тъкмо ги бяхме купили.Ми явно тя си я събула по пътя и аз не съм видяла,когато се усетих се върнах да я търся _ нея ве4е я нямаШе  smile3511
Павка и моя мъж е запален по4итател на фантастиката като теб,имаме купи6та книги в къ6ти.Аз съ6то много оби4ам да 4ета,но не помня кога за последно съм хва6тала книга в ръка  newsm78
Саби Hug,мила,напълно те разбирам как се 4увстваШ.И аз миналата година по това време бях с ужасни болки и контракции,в болница съ6то бях няколко дена под наблудение,за6тото бях прехвърлила 40 седмици,а така исках да родя по рано.Мисля,4е твойта бебка няма да до4ака 4 декември,и туку виж се родила на 26 ноември  Laughing
Мимииии,направо ме разби със свекито  Shocked,винаги съм се 4удила 6то за хора са тия които предпо4итат едното си дете или вну4е пред другото  newsm78,а такива примери има много около нас за жалост.Когато забременях,много пъти си мислех "ами ако не оби4ам детето си така както оби4ам другото?"А когато родих,разбрах,4е страхът ми е бил напразен.А,какво стана с румън4ето,Ив4о оплаквал ли се е скоро от него? Hug
Кар4ита Hugкак си мила,стягаШ ли багажа?Малките кукли сигурно 6те са много доволни,4е отново 6те бъдете вси4ките заедно.Успех,дано вси4ко се нареди и да грееШ с 4аровните трап4инки
Естрея  Hugнаистина си прили4аме,много приятно ми стана като про4етох поста ти,рядко се сре6тат сродни дуШи.  bouquetА за раждането и мен ме беШе много страх,особено втория път,може би,за6тото знаех какво ме 4ака,но накрая страха беШе из4езнал и исках 4ас по скоро да се роди.Между другото готви се за разходка из Париж,ох,Париж как искам един ден да отида там....
Рали Hugи ти си като мен,предпо4итаШ сигурното пред неизвестността  LaughingВажното е да сме доволни от това което правиме.Пусни някоя снимка да те видиме с малката балерина
Габи Hug,явно не6тата при вас запо4наха да се подреждат,много се радвам.Леле кога ли 6те дойдат и при нас гаджета? Laughing
Силрай Hugтака е мила,няма ни6то лесно.Да искам да я напиШеШ тая приказка,много 6те ми е интересно.Как са децата,малката по спокойна ли е ве4е?
Станислава,оправи ли се мом4енцето ти ве4е? Hug
Гери Петрова,ми на всеки 4овек му потъват гемиите,няма как то си е във нас.Оправи ли се с 6ефовете за ваканцията? Hug
Марицамного ми помогна тоя компрес,наистина е супер ефектен,ако не беШе той и досега 6тях да се тъп4а с лекарства   bouquet.И моя скайп имаШе тоя проблем,но 4рез настройки го оправих.Аиде пусни някоя снимка с новия апарат или не ти е доШло вдъхновението за снимки? Laughing
ЛаАда,много пъти ти пожелавах и сега отново ти пожелавам да се оправят финансовите ви проблеми.Дано мъжът ти си намери работа и ситуацията,която описа,да се промени във ваШа полза. Hug
Вивиян,О'Хара,Клара,Рози,Гери_то,Тони Hug

# 171
  • Мнения: 1 461
liliigabi добре дошла сред нас   bouquet
divina мила през много трудности сте минали   bouquet за бебчето ти си знаеш какво ти е било  Heart Eyes  Hug
Саби не остана мила днес как се чувстваш  Hug
Мимки как се скъса тази кошетка аз изгледах две деца в сгъваема кошетка не е мръднала
Габи дано спечелиш защото заслужаваш  Hug
пожелавам на всички много много късмет много се радвам че ви има  Hug   bouquet
мойте деца са ученички в градината на Галина има едно дете което се шари ако ни хване преди да трагнем ще стане весело  Sick ,дадоха ми от яслата диск от тържеството на Мая като го гледах си полаках от вълнения едни малки патета се опитват да танцуват едното на ляво другото на дясно но децата определено се забавляваха в испанските градини имат ли такива тържества
 

# 172
  • Мнения: 789


Хайде ,който още не е закусвал,да заповяда! Hug Hug Hug

Габи,и аз преди 2 дни се отчетох с глас.От сърце ти желая победата.Доказала си се с умения и талант,и заслужаваш първенството.

ЛаАда,дай Боже както искаш така да стане-до 3 години да видим още една лентичка в подписа ти до тази на Гери. Wink

Дивина,извини ме,най-вероятно наистина не съм разбрала правилно предишният ти пост за второто дете Embarassed.Е,в крайна сметка се разбрахме,въпроса приключи.
Вие оздравяхте ли вече?
Наистина през много трудности сте минали.Много търпение и нерви се искат да преминеш през всичко това.Съжалявам за загубата ти Confused.

YanaDG, Hug,Добре дошла! Hug Те момичетата правилно са ти казали.Много е относително,и само от вас си зависи дали и как ще се адаптирате.Аз също съм със същата специалност-педагог психолог-ПУВ.Дори не ми е минавала мисълта за работа по специалността ми-без език и документи...няма начин просто.Премислете всички плюсове и минуси добре. Peace

Дун4е,много ти е красива Кари-да ви е жива и здрава.Как мина празненството?

Саби,дано е временно неразположение Praynig.Още мъничко потрай-не остана.

Мимки,ти оздравя ли?Как е Ники?

Кар4и, Praynig,дано ви подмине шарката.Ако трябва оставяй децата вкъщи до заминаването.А за тържествата -да дават дискове и тук.И през годината им правят по около 300 снимки,и по време на занятия също,и в края на годината дават диск.

Момичета,да ви кажа аз какво си поръча Иви на дядо Коледа ... Един камион пълен с шоколади , един трактор с ремарке пълно с бонбони , една кола , и...Мимито(т.е.аз) да не ходи на работа Mr. Green.Та за 2009 - за мен безработица е поръчал човекът Joy.
Вчера взехме думичките за коледния театър-ще бъдат джудженца Crazy.

# 173
  • Мнения: 350
здравейте мамички,
мими мерсаж за кафето и закуската днес окъснях със ставането, щото снощи пък не можах да заспя, то ако Ники не ме събуди през ноща, ме е хваща безсънието нещо и сутрин съм като пребита, Ники се опитва вече сама да си сяда на дупето в кошарата, вчера я забелязах, още малко и започва сама да се изправя. Rolling Eyes, вече не я оставям на нашето легло че като направи няколко обръщания и е на ръба на леглото, а снощи баща и и прави някакви смешни физиономии а тя се спука да му се смее, е на мен не ми се смее толкова. newsm78 ама бебешка му работа иначе обича да я държа изправена на крака и да подскача, ръце не ми остават. иначе аз си прокашлям от време на време, но определено съм много по добре от преди.
карчита не знам как се е скъсала наистина но тя и ники не и прощава постоянно рита в мрежата, чудо е. айде още малко остана и пристигате в мадрид вълнувате ли се?
дивина много нещо сте преживели, в такива случаи важното е че сте единно семейство, трябва да се отцелява след всяко лошо нещо и да се гледа позитивно на живота колкото и да е скапан той.
саби мила стискам палци всичко при вас с бебче да е наред и леко да се роди Hug newsm10
pakri добре че нещата със работата са се оправили, сега и бебче остава да те слушка и да не рита много много.
Габии щях да забравя и аз гласувах за златния черпак дано ти да спечелиш newsm17 newsm10

Последна редакция: чт, 20 ное 2008, 15:55 от mimky

# 174
  • Мнения: 389
Здравейте   bouquet

Мимиии, благодаря за закусчицата  Hug

Днес ходих до личния си лекар и така се ядосах  #Cussing out. Смених го веднага, достатъчно го търпях по време на бременността си  Crossing Arms
Утре имам час за нов лекар. Така трябва да направя и с педиатъра на детето, че не съм доволна.
Баси вниманието  Crossing Arms.

Отивам да искам да ми даде направление за гинеколог и той ми казва, че ако от болницта след раждането не са ми дали, да съм ходела чак след година на гинеколог  Shocked. Луд ли е този бе, аз искам да знам дали всичко е ок. Оплаквания нямам, но знам че имам една малка миома, която ми откриха преди да забременея. Знам ли я расте ли, какво става. Казах му го и той ми иска информе за това, че в компа  нямало информация #Cussing out
Родила съм юни и искам поне декември да отида да ме видят, няма да чакам до другия юни я.
Преди да ме изпишат от болницата след раждането видях, че някои ги гледаха на видеозон, но мен не. Не знам защо така, а и не попитах, защото тогава друго ми беше на главата, но да не се разсейвам сега.
Казвам му, че искам да ми изпише витамини, че нищо не пия я ми пада косата. Драсна на един лист витамини комплекс и готово. Обяснявам му, че имам бенки, които са се променили, излезли са ми нови, една порасна много и даже се откъсна. Да съм ги била снимала и ако сърбят или са релефни и с неправилна форма трябвало да се махнат. А тази падналата, ... ми паднала е какво толкоз, няма я  #2gunfire. Направо исках да го  #2gunfire Ужас!
Излязох и едвам се сдържах да не заплача, слязох на информацията и исках да ми сменят лекаря. Направиха го на секундата без да ме питат нищо.

Кажете как беше при вас, кога ходихте на преглед след раждането тук?

После ще пиша по-ведро  Peace, но сега  Twisted Evil

# 175
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ПОЖЕЛАНИЯТА newsm51
ВИВИАН,ТАКА Е С ТИЯ КРЕТЕНИ #2gunfireИ МЕН НЕ МЕ ГЛЕДАХА НА ВИДЕОЗОН В РОДИЛНИЯ,ТЕ ВИЗИТАЦИЯ НЕ МИ НАПРАВИХА АЗ ВИДЕОЗОН ИСКАМ.ПРИ НАС В РУСЕНСКИЯ РОДИЛЕН,Е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН ВИДЕОЗОНА ПРЕДИ ИЗПИСВАНЕТО.ПОСЛЕ КАТО ОТИДОХ НА 5 Я ДЕН ПРИ АКУШЕРКАТА,ТЯ МЕ ПИТА КАК СЪМ,ДАДЕ МИ РЕЦЕПТА ЗА ПРОТИВОЗАчАТЪчНИ,И НИЩО ПОВЕчЕ ОСВЕН чЕ ДАДЕ ЗА МАЛКАТА ПОДАРЪЦИ.ОТТУК НАСЕТНЕ НЕ СЪМ ХОДИЛА НА АГ НО МОЖЕ БИ ЩЕ ИДАДА ВИДЯ КАКВО ЩЕ МИ КАЖАТ #2gunfire
ПАКРИ,АЗ МИСЛЯ чЕ ТИ ОБЯСНИХ ЗА ВОДИТЕ.НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ДА РОДИШ ДО 2 Я чАС СЛЕД КАТО ИЗТЕКАТ.ДО 2 ч  СЛЕД ОТВАРЯНЕТО НА МЕХУРА Е ЖЕЛАТЕЛНО ДА ОТИДЕШ  В БОЛНИЦАТА И ТО АКО НЯМАШ СИЛНИ БОЛКИ.В ПРОТИВЕН СЛУчАЙ ТРЪГВАЙ ВЕДНАГА.АКО ДО 12 Я чАС НЕ НАСТЪПИ СПОНТАННА РОДОВА ДЕЙНОСТ ЩЕ ТИ ЗАПОчНАТ АНТИБИОТИчНА ТЕРАПИЯ Peace
МИМИИ,МНОГО СЕ СМЯХ С ТОЗИ ТВОЙ СИН,ТЕ ДЕЦАТА СА ТОЛКОВА ИСКРЕНИ.ЦЕЛУВКИ ЗА ИВКО Hug
ДИВИНчЕ,КАК УСПЯВАШ ДА ИЗРЕДИШ ВСИчКИ,БРАВО Hug
СИСКА,КОГАТО СТЕ ЗДРАВИ И НИЕ СЪОТВЕТНО,ЗАПОВЯДАЙТЕ.КАК   Е МОЙТА ПРИЯТЕЛКА ЕЛИ?ЦЕЛУВКИ И ОТ НАС ЗА ВАС  love001
АЗ ДА ВИ СЕ ОПЛАчА ,ТАЗИ СУТРИН БЯХМЕ НА ПЪРВА ВАКСИНАЦИЯ И КАК ПЛАКА ЕЛИА  newsm45чЕ И АЗ СЪС НЕЯ.ДАНО СЕГА НЕ МИ ВДИГНЕ ТЕМПЕРАТУРА Praynig
лАДА,ДА НЕ ЗАБРАВИШ ДА МИ СЕ ОБАДИШ,Т.Е ДА МИ ПИШЕШ КОГАТО ИМАШ ПЪТ КЪМ МУРСИЯ Hug

# 176
  • Мнения: 350
Вивиан не се ядосвай мила, и на мен същото в болницата не ме прегледаха на видеозон след раждането, а какво да кажа за личните лекари  #2gunfire, прегледа при гинеколога си го направих на частно в бг при моя позната акушерка тя работи с един доктор и така Никол беше на 4 месеца, дадоха ми направление от болницата за гинеколог но аз нямам никакво доверие на тукашните като знам как ми води бременноста тъпата гинеколожка не искам да стъпвам повече там.
Вени така е мила, трябва да свикваш с мисълта че ще плаче на такива ваксинации и никол така плачеше и после се успокоявахме.

# 177
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Вал,може по моите братов4еди,които 6те ни дойдат на гости за 2 седмици да пратиме сладки не6та за децата.Ако искаШ пиШи ми и 6те се разбереме.Как е Алекс,скоро не си го соменавала?Какво стана с колата и преместването? Hug

СУПЕР Praynig,с автобус ли са?Ако са с автобус направо няма какво да го мислим Laughing.питай ги пьрво и тях де Laughing,ние Ще си платим за извьнредната 4анта Wink.
Алекс е вьв вихьра си Sunglasses Heart Eyes Heart Eyes,гледам го всеки ден как расте и умнее и всеки ден си казвам каква кьсметлийка сьм да имам това дете......МОЕТО ДЕТЕ.4есто си мисля ,4е сьм се родила за да бьда майка на това дете...такова Щастие ми носи 4е просто е неописуемо Heart Eyes.
Ве4е знае МНОГО неЩа на английски hahahaбуук,полисмен,грийн Joy,на мама умното дете Heart Eyes.ОНзи ден пьк племенницата ми на 5 годинки ми обясняваШе 4е сльн4огледите били на БАН ГОД Joy.................... Shocked,направо не мога да повярвам 4е толкова малки ги у4ат на такива неЩа,за което аз сьм много Щастлива ,но да си призная малката като ми редеШе художниците ,ми каза даже няколко които и аз не зная ooooh! Laughing Embarassed.

Местенето newsm78,уфффф.....сложен вьпрос Thinking,никак не ми се мести ,но януари Ще видим Thinking,тогава Ще се реШи вси4ко Rolling Eyes.

# 178
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Здравейте,момичета

Пиша набързо,да се отчета.Аз съм все така,явно ме мори много неспането,ама сега имаме друг сериозен проблем.Йоана е с варицела  #Crazy,точно сега ли трябваше да я хване  ooooh!.Аз съм я карала,но ме е страх за бебето.До сега се молех да дойде по-рано,а сега стискам палци да се позабави,че знам че е доста опасно.На всичкото отгоре и моята лична лекарка е в болнични,а аз съм с ужасни сърбежи по корема и ръцете от една-две седмици.Миналата седмижа ходих в спешно и ми казаха,че е някаква алергия,ама сега с тази Варицела не знам какво да мисля Tired.Не знам ,май започвам да изпадам в паника,не знам какво да правя вече...

Вени,честита ви месечинка   bouquet.Така е,и на Йоана като и биеха първите ваксини направо ми се късаше сърцето Tired.

Момичета,за всички ви много  Hug Hug Hug.Благодаря ви за подкрепата   bouquet.

# 179
  • Мнения: 350
Момичета ЧЕСТИТ ВИ ДЕН НА ХРИСТИЯНСКОТО СЕМЕЙСТВО! НЕКА НИ ДОНЕСЕ САМО ЗДРАВЕ, И РАДОСТ В СЕМЕЙСТВАТА И ДА НИ ПОДМИНАВАТ ВСИЧКИ БОЛЕСТИ! Hug Hug Hug

Вал времето ще покаже изчакайте пък то ще покаже времето как ще постъпиш за преместването.
Саби много неща на главата пък точно преди да родиш, дано Йони се оправи по бързо от варицелата,  newsm17 и дано  да няма последици за бебче. Hug Hug Hug Не може ли някоя друга лекарка да те прегледа все пак си накрая а и имаш болно дете, ох дано да се размине и бебче да е добре, а и Йони по бързо да оздравее.  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт