Цветът на бебешките дрешки

  • 1 606
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 181
Не, за мен розовото си е чисто женски цвят.

# 16
  • Мнения: 7 186
Аз също не бих, но пък момиченце бих облякла в синьо.  Peace

# 17
  • Spain
  • Мнения: 3 750
моето е моми4енце - но доста преобладават примен сини дре6ки ..ами нямам някакви предразсъдъци относно това .като ми ахресва дрехата си я обли4ам и това е 
наред с това ето ти една снимка на която моита бебка е "синя " ами що да не и го облека ,първо 4е акои  бях облякла розовия комплект съвсем като "близна4ли"щяха да са със съдедското по легло бебе

а мом4енце също - бих му обли4ала розови дрехи стига да са за мом4ета или унусекс - Wink

# 18
  • Мнения: 844
Анкка, много хубави дрешки на бебоците от снимката! Браво!
На анкетата, гласувах с не, аз нали си имам и момиченце и съвсем скоро премина розовата вълна през къщи, та ме заля до шията чак! Stop

# 19
  • Мнения: 2 596
Не, но в оранжево съм го обиличала, защото разбоядисах цяла пералня с негови дрехи  Embarassed и станаха като нормално оранжево боядисани.

# 20
  • Мнения: 7 821
Гласувах с "Не", въпреки че и според мен зависи от дрехата.
Иначе обличам децата във всички ярки цветове (червено, оранжево, жълто), но чак розово  Rolling Eyes  Rolling Eyes ....

# 21
  • Мнения: 3 356
Бих го обякла,но зависи от розовото,и от моделът

# 22
  • Мнения: 1 107
Не, розовото не ми харесва, нито на таткото.
Ако беше момиченце - пак щеше да бъде облечено предимно в синьо  Simple Smile
Като порасне да се облича както ще!

# 23
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
И аз отговорих с "не",но зависи.То и червеното го водят женски цвят,а на много момченца им отива.Незнам по-скоро

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 6 347
не не бих

имах доста розови неща,защото до 8 месец ми казваха момиче ,а и аз много исках -та какво по-добро извинение да купя разни дрешки сладки и розови, толкова изкусителни,но за съжаление си останаха неизползвани и каквото можах пласирах на приятелки.

# 25
  • Мнения: 1 800
НЕ Naughty
Обличам детето си във всички цветове без черно и розово.

# 26
  • София
  • Мнения: 10 825
бих. Нямаме си нищо розово обаче Confused - просто не съм харесала нещичко като моделче. Обикновено розовкине теща са с много джувки и къдрички. Пък тях не бих ги сложила на моя малък голям мъж Wink Имаме си червени дрешки Sunglasses Имахме си и страхотно цикламено гащеризонче ( нали така се казва мноооого наситено розовото?) - ама така пускаше Close, че накаря му се ядосах и го изхвърлих Twisted Evil

# 27
  • Мнения: 3 932
Категорично, не.  People No Good, но естествено, всеки има правона собствено виждане по въпроса.
Иначе много харесвам червени и наситено оранжеви летни комплектчета.

# 28
  • Германия
  • Мнения: 8 101
Зависи от това колко наситен/ярък е самият цвят newsm78
На мен пък примерно не ми харесва да си облека бебето в тъмни дрешки, изглежда ми някак си прекалено ..строго

# 29
  • Мнения: 1 210
Аз розовото по принцип не го понасям. А като гледам сега за момиченца 95% от дрехите са в тази тоналност и издивявам. Не знем след време ако направим девойка какво ще правя  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт