Режимът на д-р Ори Хофмеклер 6

  • 19 362
  • 377
  •   1
Отговори
# 15
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Привет Hug!

По едно саледобедно кафе Flutter:

                                   


Цветомира , успех с житния режим, да споделиш резултати Hug.


Малта , като се наканиш заповядаи при нас Hug!

Jerry F ,сьжалявам, че приятелката ти има неприятности Sad. А за корема - майка ми си отглежда едно, но и тя доста се позаобли напоследьк - алергия я мьчи, а лечението й я подува някак си Sad.

Ние пак сме в клуба и разпускаме Crazy.Все още сьм без компютьр, дано да стане до вторник Heart Eyes.

Пожелавам ви приятен ден Hug  bouquet Hug!

                                           

P.S.Jerry F, писали сме едновременно Hug.

# 16
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Привет Hug!

Днес съм на работа, за това имам достъп до компютър Crazy.

Цветомира , как върви житната?

Аз ще пробвам 90- дневната, дано не си остана само с каненето Joy.

Чао за сега.

Пожелавам ви приятен ден Hug  bouquet Hug!

# 17
  • Мнения: 4 344
здравейте,момичета! Hug
и аз ви следя отдавна,а и по ирония на съдбата все започвам плодова диета и завършвам по д-р ори.. Whistlingявно това е режимът за мен!
ако може,бих се "пришила "с удоволствие към вас!
в момента съм на житната диета,но през деня съм на ябълките,вечер-на житото..(явно пак по д-р ори)
а вие какви резултати сте постигнали?
Аелис ,благодаря ти още веднъж за всичко! Hug  bouquet
успешен и усмихнат ден!

# 18
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
ina15 , добре дошла Hug!

Аз свалих 5.300, толкова имах за сваляне, е исках 6 , но реших да съм по - скромна Heart Eyes. А има ли резултат от житната диета?Мисля , че и  Цветомира сега е на житната диета, ще обменяте опит и ще споделяте как ви се отразява Wink.

Ох, трябва да ставам, работа Sad.

Пожелавам ви приятна вечер Hug  bouquet Hug!

# 19
  • Мнения: 4 344
благодаря, Аелис ! Hug
браво за резултатите,значи си приключила с диетата?!определено има резултат от житната- и от към кг,и от към душевно равновесие-явно пречиства и тялото,и духа..
лека работа на теб! Peace

# 20
  • Мнения: 220
Аз още се чудя за режимчето ви. Сега се чистя с Японското чудо. Искам да издържа 7 дни и после трябва да мина на някакъв нормален режим . Вашият ми харесва, защото не се гладува , а аз обичам много плодовете.
От бременността ми останаха още 7-8 кг в наследство и искам до нова година да ги премахна. Затова исках да ви попитам какви резултати сте постигнали досега с тази диетка и за какъв период от време?

Благодаря ви предварително за отговорите.  bouquet

# 21
  • Мнения: 487
Здравейте момичета,житната диета върви перфектно,много съм стриктна,днес само малко ме боля глава,но поспах с малката на обяд и се оправих на кг.900гр съм свалила от вчера,но се мерих и на сантиметри по 2см. от талията и ханша,бедро 1см.,но и прилагам една коремна фрикция на Стивън Чанг,е непиша в темата исках да видя дали ще има резултат и явно има в сантиметрите.Като приключа с житната пак ще си дойда при вас,даже така ще ми е по удобно за захранването.Успех на всички и лека вечер  Hug Hug Hug  love001  love001  love001

Аелис 90 дневната я почвах но неможах да я изкарам,иначе има ефект  Peace

# 22
  • Мнения: 2 149
Здравейте момичета.Днес ще разбудя духовете с лакомства,но здраве да е Party
Почерпете се за мое здраве,ставам на 29 Wink


Пия си кафето и ще си уговоря час при фризьорката,да ми пооправи настроението.Довечера ще правим парти в къщи newsm68,няма да мисля за режимност днес.
Цунки и весел ден Hug

# 23
  • Мнения: 286
Честит рожден ден mery_79,да си ни жива и здрава,вечно усмихната и вечно щастлива Hug

# 24
  • Мнения: 487
mery_79  честит рожден ден,много здраве и семейно щастие


                                 

приятно изкарване довечера и много усмивки


                             

# 25
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
mery_79 , честит рожден ден!

                                       

Пожелавам ти много здраве, щастие, късмет и любов Hug  bouquet Hug.

Цветомира , много се радвам, че има резултат от житната. Аз вчера бях на белтъци, днес съм на варива, но май обърках нещо , ще трябва да пиша в темата да питам.Още ми е малко неясна тази диета, дано скоро ми се изясни Joy.

jinjer_78 , как върви търсенето на работа?

Jerry F ,  ina15 , фетица - Hug Hug Hug!

Аз съм на работа до довечера, а и май компютъра ни е готов, като се прибера ще видя Crazy.

Чао за сега Hug!

# 26
  • Мнения: 257
Момичета, здравейте!
Отдавна не съм ви писала, но се надявам, че не сте ме забравили Wink
Аз все още съм в 3-та фаза и дори смъкнах 1кг, макар че на гали се усвинвам EmbarassedДоволна съм, че поддържам кг, а не като преди кантара всеки ден да показва различно #Crazy
Mery_79 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! newsm59 newsm67
Бъди здрава, щастлива и много обичана!

Цветомира, браво за минуса ти newsm10
Аелис, на мен 90 дни ми се вижда много дълъг период Joy, но може да я оставиш за след празниците Wink.
Jerry,Jinjer Hug
Ina15, welcome

# 27
  • Мнения: 4 406
                                                         Mery, честити рожден ден !!!
                      Да си много щастлива и обичана много дълги години !!!
 



На всички   bouquet
Много ми е зле нета тук в работата днес
Май от нас ще пиша повече
Аелис, ina15 (и добре дошла), jinjer, PEPANP, Цветомира    Hug   
                               

# 28
  • Мнения: 286
Ей,момичета темичката изпаднала на 2 страница Naughty
mery_79,как изкара рожденият ден,нещо снимчици няма ли да видим newsm78
Аелис,благодаря че попита,смятам че в най-скоро време ще ви се похваля официално,но да уж си намерих ама аз докато не започна не вярвам и все се съмнявам,та нека започна и венага ще се похваля
децата вече репетират коледната пиеса в дестката градина,единият е кумчо вълчо,другият е зайо байо,нещо неискали да си казват репликите,ама ще видим тая работа,иначе са си намислили по 3 неща на-малко които искат за подаръци Mr. Green
Радвам се да прочета че пишете всички Hug
това е от мен,че готвя,уча по английски едновременно и кафенце съм си направила,пък след малко и за децата трябва да ходя,та приятна вечер ви желая мили момичета Hug

# 29
  • Мнения: 2 149
Здравейте Hug
Скъпият си взе отпуска и обикаляме насам натам.
Весело изкарахме,ето снимки http://mstrovila.multiply.com/photos/album/5/RD
Нищо ново при мен,харесвам се в кожата си,имам ведро настроение,усмихната съм,какво повече да желая newsm10
Лек ден и спокойна вечер Hug

Общи условия

Активация на акаунт