Режимът на д-р Ори Хофмеклер 6

  • 19 430
  • 377
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 159
Добро утро, то за Вас пак е обяд. Мерси за кафенцето.

Jerry F Как изкарахте? Кажи и на мен как да си намаля снимката да се сложа и аз на  аватара?

Мери, Цветомира, Аелис  newsm51 smile3525 newsm51   

Приятен ден момичета

# 346
  • Мнения: 4 406
gvendolin_7   ами добре изкарахме, леко (само леко) ме наболява главата  Joy
А за снимката да вземеш да ми я дадеш и после ще ти я върна намалена

# 347
# 348
  • Мнения: 4 406

gvendolin_7 ,
http://www.bulpics.com/images/tanjai/03.jpg
Дано свърши работа, на широко е обърната снимката и това мисля, че е максималното да се събере тук
 

# 349
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Привет Hug!

gvendolin_7 , слагай аватара да няма скрито - покрито Joy.

Jerry F , добре , че си ти, да ни оправиш снимките  bouquet.Вкъщи имаме компютър от 4 години и въпреки, че все някой е на него, все още сме си неграмотни в много отношения Embarassed.

Мери, Цветомира  Hug Hug!

Аз съм на работа днес, голяма лудница, ама поне се изфръцках с новия телефон - той не че е нещо кой знае какво, ама нали е новичък Crazy.

Ставам, че все ме издирват за нещо, ще ме набият накрая Joy.

Чао за сега Hug  bouquet Hug!

# 350
  • Мнения: 159
Jerry F  ти си магьосница, благодаря ти. Така сме си някак по истински.  newsm51 smile3525 newsm51

Аелис   лека работа мила

Мери, Цветомира къде се губите момичета. Hug

# 351
  • Мнения: 2 149
Привет Hug
Нистина е много по-добре така като ви гледам сладките личица Heart Eyes
Ние си поспахме хубаво,че вчера бяхме на детско клубче и с Йоана заедно се катерихме,играхме,то и на мен ми хареса там Laughing
Сега съм се отдала на разкрасяване,нацапотила съм се с разни маски,боядисах се и ще си пусна филмче. Wink
Студено е днес и едно мрачно,ще си останем вкъщи и ще си почиваме smile3521
Аелис честит ти телефон,вайното е,че е новичък.Аз другия месец се надявам скъпия да ме изненада с нов,но се правя на ударена,искам да видя дали сам ще се сети.Общо взето на годината ги сменям.Събрали сме цяло чекмедже със стари телефони,скоро магазин ще отворим Joy
gvendolin_7 цунки на бебка,наслаждавай се на свободното си време сега докато е още малка и си поспива доста Wink
Jerry F успех с превода,това на аватара ти кой остор е,окито се вижда в далечината LaughingПожелавам ти лятото да го посетиш newsm10
Цвети къде се изгуби newsm12

# 352
  • Мнения: 4 406
Мери и при нас е много студено. Днес си купих ампули с жен-шен и сега ще си го слагам на косата.
Острова отзад е малкото островче до остров Тасос откъм Керамоти. Много ми хареса Тасос, като бяхме септември и сме решили това лято пак да отидем.
Аелис, към кой мобилен оператор си, да разгледам промоциите. Аз съм към М-тел и трета година съм на един и същ тарифен план и мисля да го сменям.

Момичета приятна вечер

# 353
  • Мнения: 487
Здравейте,момичета,тук съм но нямам време да пиша,каката утре има рожден ден,но ще го празнува в събота та ходя да запазвам места,меню да правя,торта поръчвах,като линейка нагоре надолу,сега им смениха смяната в училище заради парното,и ходи втора,та и с нея се разправям сутрин,много е бавна,и то само за ученетовремето все не и стига ужас  smile3511 и аз покрай нея само нерви
Аелис честито телефонче,ти вярно много често ги сменяш /шегичка/ Wink Jerry F , gvendolin_7 ,страхотни аватари  newsm51mery_79 дано те изненадат с ново телефонче  Peace
Целувки на всички,ще ставам,че за вечеря трябва да правя нещо,утре ще ви почерпя по случая,лека вечер

# 354
  • Мнения: 487
Добро утро момичета,заповядайте това е почерпка по случай рождения ден на голямата дъщеря става на 11г.



Приятен ден на всички   bouquet

# 355
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Привет Hug!

Цветомира , честит рожден ден на дъщеричката ти!

                                     

Да ти е жива и здрава, много щастлива и много да те слуша Hug.Колко бързо порастнаха момичетата ни, нали?Каката стана на 13 през ноември, а всякаш съвсем скоро беше мъничка Rolling Eyes.За втората смяна - каката е вече цял срок така, наистина е неудобна, докато се събуди, закуси и изкъпе стане 10 ч., и после учи уроците , като ги чете по диагонал, че да й остане време да се прави на красива Joy.От февруари ще е първа смяна, и тази смяна има неудобства/ особено ранното ставане/, но е за предпочитане като цяло.
Приятно прекарване в събота,много приятелки ли си е поканила дъщеря ти?Ние все празнуваме рожденните дни на децата в семеен кръг - нашите идват от Пловдив, идва и свекървата и така.

Jerry F , към Глобул съм, скъпият , каката и свекървата също.Аз съм на план със 100 + 20 безплатни минути към 3 номера/кои са аз вече изредих Wink/, таксата е 5 лева, устройва ме, звъним си помежду си на воля.Удобен е този план, но за такива като мен, които не говорят много по телефона Heart Eyes.Нашите в Пловдив са на МТел, на тях звъня на домашния Flutter.Има много хубави промоции и са почти идентични за различните оператори, много са любезни работещите там, обясняват надълго и нашироко и все ще си харесаш нещо Crazy.

mery_79 , ти си майка - мечта - водиш детето по разни мероприятия да се забавлява, аз моите никъде не ги водя Sad.Таткото извежда малката , за да мога да чистя и това й е забавлението.И домакинстваш, и време за филмче намираш/ кажи ако си гледала нещо интересно Wink/ - с една дума - супер си  bouquet. Аз вчера гледах "Гаджето на най-добрия ми приятел" - хареса ми , посмях се.

gvendolin_7 , чудесен аватар, благодарение на Джери ще се гледаме сега Hug.

Аз почивам днес, след малко ставам, че съм на фризьор - ще си оправям кичурите и ще се подстригвам.Това последното ми е болна тема - аз искам само връхчетата, че харесвам косата си дълга, и фризьорката казва "няма проблем" , но като приключи на земята е пълно с коса newsm78.Добре, че бързо ми расте Crazy.
Вчера цял ден пърся МР3 на моя телефон, да видя за какво става въпрос, не можах да го открия, и книжката прерових - явно нещо не съм разбрала и нямам Sad. Има слушалки към телефона, опитах се радио да си пусна - пак нещо не се получи ooooh!.Както и да е, важното е , че съм във връзка с околния свят Joy.

Ставам, че вълшебницата с ножиците ще ме чака Joy.

Чао за сега.

Пожелавам ви приятен ден Hug  bouquet Hug!

# 356
  • Мнения: 4 406

Цветомира, да ти е жива, здрава, щастлива и красива


И аз това си мислех кога пораснаха, моят син точно след 10 дни става на 14 г.

Аелис,  аз още се чудя към кой тарифен план на М-тел да мина. Сега съм на 20 безплатни мин.  към всички номера на  М-тел. Лошото е, че в работата нямам външна връзка и много говоря по gsm-то.  Приятно посещение при фризьорката.

Аз мисля да ходя в събота при моя фризьор, много е добър и от 3 години почти само при него ходя (а какъв е и сладур  Shocked  BlushJoy)
Мери  gvendolin   bouquet

Аз да се изнасям да се трудолюбя (както казва шефа ми). Почнахме годишните отчети
Приятен ден момичета


 

# 357
  • Мнения: 2 149
Цвети,да ти е жива и здрава рожденничката. Много усмивки и дни пълни с приключения й желая.Да порасне едно лъчезарно и отговорно дете,с приятели неразделни и нека създадете онази прекрасна незаменима връзка майка-дъщеря,която ще ви топли в дните на раздяла,ще ви е опора в трудните моменти и ще се гордеете една с друга. [/img]
Весело прекарване на празника

Аелис да се похвалиш с новата прическа.Аз в това отношение нямам проблем,толкова рядко се подстригвам и моята фризьорка е разбрана,реже точно толкова,колкото й кажа Party Благодаря ти за миливе думи,едва ли съм мечта,но със сигурност съм най-добрата майка за Йоана Heart Eyes Да ти кажа старая се,извеждам я колкото мога,искам да я превърна в една общителна,оправна млада дама,не искам да я е страх,трябва да стане силна личност,точно като мама,защото не винаги ще съм до нея да я пазя.Това ми е работата,така съм го възприела,да отгледам едно прекрасно и щастливо дете.А колкото до домакинството,ми свикнах да ти кажа,вече съм като машина,още  със ставането прибирам,слагам яденето и сядам на кафенце пред компа.Организирана съм.А филмчета си гледам като спи малката или късно вечер като си легне татко й Wink Снощи изгледах 2 филма,единия е Slumdog Millionaire ,не можех да повярвам на очите си и за сетен път благодарих на Бог за съдбата си.Тежък филм,колко мъка има по света. И The Duchess,не останах много очарована,още повече не беше исторически издържано,но все пак като филм не беше лош,просто ме разочароваха емоциите и реакциите на главната героиня. Wink
Днес ще гледам новия на Колин Фарел Pride and Glory,екшън Peace
Jerry F леко трудолюбие Laughing

# 358
  • Мнения: 159
Здравейте и от нас момичета.  Simple Smile Ние май сме най-големите мързеланки  Embarassed
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДЪЩЕРИЧКАТА ТИ, ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ДА ТЕ РАДВА
[/color][/size]
А ЕТО И ЗА МАМА ОТГЛЕДАЛА КРАСАВИЦА ГОЛЯМА




Весело изкарване.

mery_79  Омекна ли времето при вас, тук вече е много хубаво и слънчево. Надявам се таткото да се оправил вече. И според мен всичко е въпрос на мобилизация и организация, проблемът при мен е , че не мога да се организирам. Този първият филм за индийското момче, което е спечелило в стани милионер ли е? На мен много забавен филм ми е Събудих се на 30, много приятен и разтоварващ.

Jerry F и Аелис, много големи деца имате и на Вас пожелавам много да ви слушат. Мойте са още малки, но баткото започва да ми създава проблеми, а малката ми дебеланка само папка и спинка. Много ми е добричка.


Права мусака, а нямам яйце за заливката, ей сега я втасах трябва да търся от някой съсед да взема. Тамън похвалих малката и тя се разрева, ей все едно разбират тези деца. За сега прекъсвам, после ако остане време ще пиша пак.

Успешен ден момичета. newsm51 smile3525 newsm51

# 359
  • Мнения: 487
Момичета едно голямо БЛАГОДАРЯ на всички за милите пожелания /наистина ме разплакахте/ ще споделя нещо с вас от както се е родила голямата ми дъщеря,досега винаги сме празнували в много тесен кръг,това ще е първият и голям рожден ден,виждам в очите и такава радост,и е много доволна,това ще ми е за урок,от тук нататък да не се заричам,но с каквото мога ще правя така,че и двете ми дъщери да си празнуват рожденния ден,просто е неуписуемо,колко се радва,все за това говори,а и дано в събота си искараме добре.Ставам,че готвя,довечера ще се съберем с бабите и ние,че няма да могат да дойдат в събота.Много целувки от мен   love001  love001  love001

Общи условия

Активация на акаунт