Студена зима вече наближава, премяната на Юнчето все по-дебела става

  • 12 057
  • 289
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 657
Честит рожден ден, Танита! Нека има много здраве, щастие и любов в твоя живот!

                             


Ох, днеска ми е направо ужасен ден! Йойо ме побърка, значи! #Cussing out Първо, още снощи едни комшии си бяха надули музиката до полунощ, след което ходихме с други комшии да ги молим да намалят, те вдигнаха скандал и така покрай тези емоции, чак в 1:30 заспах. Tired После Йойо се събуди в 5, отдавна не беше го правила, дадох й да суче, заспа и към 6 я преместих в кошарата, а после стана в 8. Значи общо да съм спала има няма 6 часа. Tired После два пъти ме повърна, един път ме напишка, цял ден не е спала, дремна един път 15 минути и това беше. Ей го, вече стана почти 5, а тя още будува. Сега очаквам да заспи по никое време в 6-7 и довечера като я приспивам няма да заспи. #Cussing out Направо ми идеше да я ошамаря по дупарата. Сега я връчих на майка ми да си почина малко, че чак главата ме заболя. Crazy То да беше петък 13ти нямаше да е толкоз луд деня... Close

Оплаках се и аз един път! Blush

Ето ни и нас в космото. Mr. Green Снимах я като се прибрахме, голямо спане спа навън в студа. Flutter



Всички бебоци са толкова сладки накачулени със сто ката дрехи. Wink Едни такива пухкави, та да ги схруска човек. Heart Eyes Цунки за Паола, Коко и Лъки! Heart Eyes Hug

(Роси, незнам как му викате на мъника, да не се обидиш, че го нарекох Лъки! Hug)

Ели, нашето корито е съвсем обикновено, неанатомично, малко й окъся, ама нали скоро ще започне да сяда, та затова не бързам да купувам друго. Wink
Аз незнам дали се причислявам към дъртичките или младичките, ние покрай 30те май сме в златната среда. Mr. Green

# 166
  • София
  • Мнения: 388
tanita_83 честит рожден ден, много здраве и любов!!!!

Ми и аз се присъединявам към клуба на по-дъртичките!

Аз още нямам цикъл, ма ако може да нямам още дълго хич няма да ми липсва, че с това кървене в началото откарах три месеца с превръзки  Shocked !

Ние снощи заспахме в собственото си легло, с кърпичка на очетата, с биберон- залъгалка и мама държи ръчичките  Shocked Shocked Shocked - ама за кратко - след половин час пак се приспивахме по обичайния начин!!!!! Sad

За коритото- от три дни като я сложим вътре и почва съвсем целенасочено да рита с всички сили с крачета и ръчички и плиска вода  Joy  и се кефи - много е смешна!!!!!!!

# 167
  • Мнения: 657
Сега хвърлих око на японското чудо. Чудя се дали може да се практикува от кърмачки? newsm78 Има месо и салати, ама пък между трите яденета на ден си е баш гладуване. Сякаш ще изчакам още.  Rolling Eyes

Цвета, и Йойо така рита и пляска с ръцете, целите ни окъпва. Laughing  Вчера дори се съблякох по сутиен. hahaha

# 168
  • Мнения: 318
                                               newsm59 ТАНИТА   newsm59


наистина всички са големи сладури в тия космонавки lovekiss
а относно количката ни дааааааааа вярно са много малки и ние едвам се побираме вътре като сме навлечени Crazy

# 169
  • Мнения: 1 404
Здравейте и от нас!
mimchence ,защо не пробваш разделно хранене?Аз така отслабнах след първото раждане и то дори не го спазвах стриктно.Сега са ми останали два килограма ама така нагъвам шоколад,че просто няма как да стане да ги сваля Embarassed
Момичета,да взема да ви дам нашата количка,така и така не я ползваме.Днес пак пробвахме,издържа точно 10 мин,после рев и завършекът е ясен-слинг LaughingОбаче мноооого ми тежи вече,не знам как ще изкараме така зимата,никакво желание нямам за разходки,направо си е мазохистично изживяването.
Танита,честит рожден ден!Много здраве и щастие на теб и семейството ти Hug

# 170
  • Мнения: 3 743
Роси, по-добре съм благодаря  bouquet /изгоря ни звуковата карта на компа и е на ремонт, а на лаптопа рядко успявам да се вредя/. Даже, миткосваме по улиците в този студ. От понеделник, обаче, много кофти прогноза - дъжд и студ. Дано да не вали по цял ден Rolling Eyes.

За космонавт
- аз съм взела 80см ръст, но още не съм й го слагала. Засега си караме с ватирани комплектчета и смятам, че щом са й топли ръчичките, значи е добре момата. Пък и спи като за световно като излезем навън.

За храненето - ние днес опитахме оризовата каша на Милупа, безмлечна и добре й понесе, въпреки че я бях направила само с водичка. Мисля така да й давам по-мъничко каша след обедното хранене до консултацията в началото на другия месец.

За спането - ние понякога заспиваме сами вечер 50:50 с приспиването на цица. И редовно се събуждаме в 3-4 часа, но с гладен плач. И аз й давам да папа, защото не искам да ми намалее кърмата.

Оня ден Диди падна от дивана, както не може още да се обръща. Оставих тати й да я гледа. Тя тръгнала с дупето назаднешком да се мести и тупнала от дивана по дупе Embarassed. И аз я чувам в другата стая как от мрънкане, изведнъж започна силно да реве, отивам и я гледам седнала на земята, а баща й дори не разбрал, че е паднала ooooh!

За апетита щях да пиша, четох, че сега в 6-ти месец се развива вкуса за солено, а досега са имали усещане само за сладко. Така че това може да е причина да не им харесват на някои бебоци зеленчуковите пюрета Peace

Аз да попитам тези, които се отопляват с климатици, оставяте ли мъниците да си играят на земята?

А за хомеопатията, трябва ли да му има нещо на дечко, за да се отиде? Защото ако вече ни има нещо и тепърва запазим час, като отидем може и да сме оздравели Thinking

Последна редакция: сб, 15 ное 2008, 18:57 от Gali80

# 171
  • Мнения: 3
Эдравеите моми4ета Hug                                                                                                                                       Танита  newsm59 много щастие,эдраве и късмет.                                                                                                                                                    Ние днеска сефтосахме космонавта,но определено не и бе6е много удобно.Ако някои от вас може да ме насо4и към някои добър хомеопат в Пловдив ще съм много благодарна.Эа въэраста аэ съм на 26,средно положение.много целувки на бебчовците всички са много сладки Heart Eyes                                                                                                                                                                  

# 172
  • Мнения: 256
Бюти, мен едно време, малко преди ноември '89  Laughing са ме мазали със свинска мас. Два пъти преварена. Пък и като е преварена, не смърди така. Е, кожата ми от това не е успяла да стане супер еластична, за да ми предотврати стриите  Joy, но никога не съм се била подсичала според бабата на Божидар (пък и като се замисля още не се подсичам  Joy).


Мимч, и моя днес като ми откърти навън няма събуждане, ние и на гости бяхме, сега преди да тръгна, само от вратата до колата усети, че е 4 градуса и веднага заспа. Още спи...

# 173
  • Мнения: 5 713
Танита, Честит Рожден Ден!
Да си жива и здрава! Много любов и късмет, щастие и само положителни емоции!
  bouquet   bouquet   bouquet

Аз незнам дали се причислявам към дъртичките или младичките, ние покрай 30те май сме в златната среда. Mr. Green
Хехех, и аз съм там. '89-та бях 6-ти клас.  Laughing

Бюти, можеш да пробваш и с преварен зехтин.

Вери, ако имаш лични впечатления от някои варненски хомеопат, моля да ми пратиш координати на лични.

И аз ще замоля за същото Peace По принцип знам,че трябва лично да се види детето,но попитах за да съм информирана Wink Във форума срещнах добри отзиви за Д-р Хаджиева и за Д-р Костова.
Момичета, лични впечатления нямам от хомеопатите във Варна. Не сме се лекували при тях. Наблюденията са ми от прочетеното и от споделеното от приятелки. Те са при д-р Хаджиева. Доволни са. Другите двама са д-р Костова и д-р Костадинов, които аз знам, че са класически.

Аз преди да забременея бях на една диета- на д-р Ори Хофмеклер:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=346628.new#new

На кратко: през деня ядеш сурови плодове и зеленчуци и някъде към 5ч почваш със салатка, после, ако си гладен месце, след това пак, ако чувстваш глад, въглехидрат- картоф, ориз и накрая нещо сладичко. Аз при същинското ядене не я спазвах тази поредица. Ядях това, което съм си сготвила и гледах до 8ч да съм приключила с яденето. В началото ми беше трудно, все гладна бях, но после свикнах. Даже дълго и сладко не търсих. Много съм доволна- отслабнах, дори и си ги задържах кг. После забременях. Сега не ми се мисли за диети и режими. Аз си ги върнах кг-тата от преди забременяването. Бях качила 15-16кг през бременността.  Имам да свалям едни много много стари 6кг, но с тях по-натам ще се боря. И кожата на корема не си я харесвам, но за там упражнения ще трябват. А преди режима на д-р Ори, правих диетата на Майкъл Търмънд дето е за 6 дена. И тя много ми помогна, да се раздвижи метаболизма. Там не само в кг-тата, но и в обиколките настъпва промяна.

За коритото и на Ясен вече му е тясно. То има една приставка, която помага да се седи в него, но ще има да почака още малко за нея.
И при нас днес е дъждовно.
Вчера ходих да го премеря- 7770гр, за см не съм много сигурна: 70-72 някъде е. Този месец малко е качил- 650гр.

За климатици и фонтанели не мога да отговоря.
Гали, ние посетихме за пръв път хомеопат, когато при Маги имаше проблем: кашляше 2 месеца, изпи цялата аптека и нищо не помагаше. Аз също отидох заради проблем: гъбички.
agi2008, в тази тема можеш да попиташ за хомеопат в Пловдив:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=328577.new;topicseen#new
Помня, че скоро пак някой пита там за лекар в твоя град.

# 174
  • Мнения: 256
Бюти, маста се преварявала не 2 пъти, а толкова, колкото е нужно, за да стане съвсем бяла.

# 175
  • Мнения: 1 146


Танюшка, обичам те!

# 176
  • Miami
  • Мнения: 413
Честит рожден ден, Танита   bouquet Желая ти здраве, щастие и любов   bouquet  bouquet  bouquet

Ей, много сладки тия бебоци бе  Hug  ЙоЙо  е много готина  с тия пискюли  Hug

# 177
  • Мнения: 3
Вери,мерси эа инфото попитах в темата

# 178
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Танитка, честит ти юбилей   bouquet newsm59! Да сте живи и здрави цялото семейство и да нямате повече притеснения покрай Марти  Praynig!

Вярно е казала Сами, че и аз съм от по-дъртичките  Mr. Green! Христова възраст  Wink!

Моя Жорко много се сърди на зимното яке  #Crazy! Ау, то не са крясъци, викове, кара ми се .......... Ужас  Shocked! Как ще я караме зимата не ми е ясно  newsm78!

Ама това "японско чудо" бая гадно  Sick! То ядене под час и то определени храни! Хич не обичам такива диети! Ще Видим как ще сваля другите 3 кг от бременността и още 2-3 искам от по-старички да сваля! Замислила съм да ходя на фитнес   animal085, ама да видим дали дребния ще ми позволи!

# 179
  • Мнения: 28
Честит рожден ден, Танита !  Желая ти здраве и безкрайно щастие!

Утре ще пиша по-сериозно сега от земетръса ми е едно главозамаяно  Wink

Лека нощ момичета с бебета  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт