Студена зима вече наближава, премяната на Юнчето все по-дебела става

  • 12 039
  • 289
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 220
Rositsaio, да са ти живи и здрави мъжете и много да те слушат  Hug

# 211
  • Мнения: 233
Вери, аз те сънувах онази нощ...  Laughing Беше разпечатала някаква инфо в 4 екземпляра и раздаваше.  Joy
Ох, спуках се да се хиля като го прочетох. Какво беше инфото- рецепти, захранване, кърмене...?  Joy
Ми, не можах да видя, отплеснах се после да сънувам други работи. Но, си спомням много добре как старателно подреждаше страниците.smile3521

Rositsaio, да са ти живи и здрави мъжете!   bouquet
Малта, мерси за почерпката, тъкмо си пия кафенцето и аз, закуската я опапах набързо  Wink

# 212
  • Miami
  • Мнения: 413
Роси, честито на двамата рожденици  Simple Smile Да са живи и здрави   bouquet

# 213
  • Мнения: 10
Добро утро!
Rositsaio честито ти рожденници!Много да те слушат и много да те радват!  bouquet
Малта страхотна закуска!И тук времето е кофти и цял ден ще сме си вкъщи!

# 214
  • Мнения: 13
Добро утро!  Simple Smile

Снощи Криско като се събуди в 1,30 и заспива само в ръцете ми, като го сложа в креватчето му, дреме 1-2 мин. и рев и така няколко пъти. ooooh! Накрая не издържах и го гушнах при нас в леглото. Еееее на секундата заспа и спа до 7. Събуди се за малко и още спи.

Трънче , много сте сладки и двамата. Никола е страхотен.  Heart Eyes и аз пуснах вчера клипчето на Криско, но нашия в първия момент щеше да се разплаче. Но като ме видя да му се усмихвам и започна да гледа мнооооого учуден, сякаш ме питаше - и какво трябва да направя или защо ми го пускаш това, а не ми даваш да гледам рекламите Laughing

MiRa, мерси за линка. Ще го следя и аз за идеи, все съм в чуденка какво да готвя.

Bili, мерси, открих координати.

Вери, вече си поръчах тиква. Не е сложно и не отнема много време за приготвяне, такива са любимите ми рецепти.  Simple Smile

Rositsaio, честито на рождениците! Да са живи и здрави!

# 215
  • София
  • Мнения: 388
Rositsaio честит двоен празник! Много да те радват и да те слушат!

Малта почерпката е страхотна!

Пък мойта мома снощи я приспивам от 22ч. та до 24 (ако се отчете , че е спала от 22 , само че в ръцете ми), после нощес два пъти я взимах при нас ама не видях точно кога- абе до 6 май спа повече при нас , отколкото в собственото си легло , в 6 я преместих обратно - и пак спане до 9,30. Та с това объркано изречение исках да кажа , че и се събират 11,5 часа сън общо Shocked !

Весел ден на всички, въпреки лошото време!

# 216
  • Мнения: 220
Гледам се оплаквате от недоспиване, та и аз да кажа. Вчера решихме да спим и тримата вече в една стая( до сега ние с Исито спяхме на спалнята, а тати в хола. Та вчера си играхме да свалим нивито на кошарата, защото спалнята ни е от най-ниските, махнахме и предната решетка и направихме кошарата продължение на нашето легло. Снощи се надупихме дружно да спим заедно уж.  Shocked Ми то няма заспиване. Единия хърка, а другия се стряска от хъркането и аз м/у тях  Rolling Eyes. И така до 4:30 когато Христомир реши окончателно да се събуди. Трябваше тати да иде да спи в хола пак , за да си заспим двамката до 6:30. После хапване и станахме в 8ч. Незнам какво да правим. Ми не може все разделени да спим. Ние така ще вземем съвсем да се отчуждим  #Cussing out

# 217
  • Мнения: 1 404
  Ми то няма заспиване. Единия хърка, а другия се стряска от хъркането и аз м/у тях  Rolling Eyes.
Joy Joy Joy
Малта,и ние сме така.Спяхме с Ния без проблем,мъж ми хърка,но някак не ни пречеше...бебето обаче има радари и веднага се ококорва,че започва и да се хили.Една нощ почти не спах-ту ръчкам гого да спре да хърка,ту бебето приспивам,после и Ния се събуди.....тъкмо се унесохме към пет и в шест на мъж ми будилника ни събуди Twisted EvilНе издържах и вечерта му постлах в хола Mr. Green
Аз също не знам докога ще е така,никак не ми се нрави,но не мога да измисля изход Confused
Има едно положително нещо обаче-правим секс като гаджета-накрая аз се измъквам да спя горе,а той си остава да копнее по мен(или поне аз така си мисля Party).

# 218
  • София
  • Мнения: 388
Малта ми и нашия татко хърка (аз като се събудя заради бебето и трудно заспивам) само че на бебка не и пречи - според мен е свикнала, защото си го слуша отдавна (само първия месец  спеше отделно- сега вече няма къде, че каката се върна от ваканцията  Laughing

# 219
  • Мнения: 657
Добро утро! Party

Роси, да са ти живи и здрави мъжленцата!  bouquet

Сънят на Бюти направо ме разби. hahaha Какво ли е раздавала Верито в 4 екземпляра?! Mr. Green Голям майтап с тоя форум, явно е станал много важна част от живота ни щом го сънуваме. Joy

Трънче, много сладко се смее Колето! Heart Eyes И аз естествено трябваше да го пусна на Йойо това клипче, ама нямаше ефект. Ту гледаше екрана, ту се обръща и разглежда стаята. Laughing Хич не й мигна окото. Wink

Малта, много гадно това с хъркането. Rolling Eyes Аз съм безкрайно щастлива, че си намерих мъж, който не хърка, че както леко спя, щях да съм недоспала цял живот. Tired Mr. Green А като бях бременна правихме ремонт на моята стая-бъдеща бебешка, та се наложи да спя с нашите в хола. Е, на първата вечер заспах към 5:30 сутринта, защото баща ми хърка като дъскорезница. Close На другия ден се оплаках на майка и тя му казала, та докато траеше ремонта той се изнесе да спи в кухнята, за да мога аз да си поспивам поне малко между постоянното ставане до тоалетна и честите атаки на киселините. Joy

# 220
  • Мнения: 220
Ние точно поради тази причина и секс не правим (освен някоя заблудена събота като го оставим на майка ми  Rolling Eyes

Та оттук ми идва и следващият въпрос: Правите ли секс в стаята където е и детето???

# 221
  • София
  • Мнения: 2 381
Здравейте на всички. Бяхме близо 2 седмици на гости при майка ми, та затова изчезнах. Честито на всички, които празнуват днес. Благодаря и за закуската - лигите ми потекоха.
За секса  - ами, правим си го в стаята с бебето. Само че единия път беше сутрин по светло и таткото каза, че все гледа към бебето и не стигнахме до края. Затова вече в стаята с бебчо - само на тъмно.
За хъркането - бебчо спи на хъркането на баща си от първата нощ вкъщи. Само дето аз полудявам.  #Crazy Поради тази причина изгоних таткото в друга стая, но той отдавна се върна при нас с бебчо. Сега пък спи отделно, защото леко е настинал.

# 222
  • Мнения: 1 404

Та оттук ми идва и следващият въпрос: Правите ли секс в стаята където е и детето???
Пред детето(на 4г) не,но пред бебето(докато спи) нямам никакви задръжки Wink

# 223
  • Miami
  • Мнения: 413
Пак съм аз  Mr. Green

И ние правим секс в стаята на бебето(то не че много сме се разсексили)  Wink  Нашия татко отдавна спи при нас, но не ми пречи. Даже го карам да става да ми подава бебето, че нали ме боли кръста.

Момичета, вие кога давате кашата - сутрин или след обяд? Може ли към нея да се прибави плодово пюре? До сега съм давала половината пюре (125 гр на Хип), вече мога ли да давам цялото пюре? Когато давам цялото пюре, може ли да е смесено с кашата или трябва да е отделно? 

# 224
  • Мнения: 220
Според мен не е много препоръчително да се дава цяло плодово пюре. Моята педиатърка ми наза по 60 г на ден. Аз все пак давам цяло, н е всеки ден, а когато ми се налага да отложа малко последното  хранене.

Кашата е давам или в 10ч или в 13:30ч

Общи условия

Активация на акаунт