Студена зима вече наближава, премяната на Юнчето все по-дебела става

  • 12 049
  • 289
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 388
Ми то ако не е при бебето, не виждам къде ще да е - секса, де - в единствената друга стая спи каката, остават коридора, банята и терасата  Mr. Green. Та правим си , че засега даже и на светло!

# 226
  • Miami
  • Мнения: 413
Малта, ами зеленчуково пюре кога даваш, по колко и всеки ден ли?
 

# 227
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
Добро утрооо.
Ама то докато изчета задните страници и станало обяд  ooooh! . Такааа,ние събота и неделя отделихме на тати,че през седмицата с тая работа само вечер се виждаме.

Rositsaio, честито на рождениците! Да са живи и здрави !

Трънче страхотни сте с Никола  Crazy ,а клипчето страшно ни разсмя  Laughing .

И нашия тати похърква,ама след някое друго сръчкване се обръща някакси и спира. А на Йоана не съм забелязала да й пречи,но пък ние не сме спали разделно.

И ние правим секс в стаята на Йо,ама само като е заспала,че каквато е любопитнааа...опасно е  Laughing

Днес наистина е гадно времето,ама мисля към 2ч. да поизлезем с девойката,ще я водя на гости  Grinning

# 228
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
...Има едно положително нещо обаче-правим секс като гаджета-накрая аз се измъквам да спя горе,а той си остава да копнее по мен(или поне аз така си мисля Party).
Точно това с измькването, а и промькването при него, ми беше пьк на мен най-неприятното, докато Сами беше бебе. Слава богу сега бебето и баткото си спят в детската, може и само 1 врата да ни дели от тях, но си е друго  Mr. Green Сега пьк поради теснотията, махнахме спалнята и спим на ьглова/която през деня е диван/ и пак не е перфектния вариант, но такова е положението....   Rolling Eyes


Уф, това мойто гевезенце продьлжава да не иска да суче, само през ноща, а през деня яде, но само ако е нещо с льжица. Кашата си я хапна супер, сега като се наспи ще видя пюрето. Май ще се отбива.  Sad Само не знам какви млечни храни С ЛЬЖИЦА мога да му мисля, че идеята за кисело мляко хич не ми допада.  Crossing Arms Някакви идеи?!  Praynig

Последна редакция: пн, 17 ное 2008, 12:12 от samimami

# 229
  • Мнения: 220
Kory, със зеленчуковото заменям цяло ядене. В повечето случаи обаче давам малко бурканче( ситния е влюбен в зеленчуковата крем супа на Гербер, а тя е 125г.) и дохранвам с мляко. Давам го пак или в 10 или 13:30 в зависимост кога съм решила да дам кашата.
Нашия татко има задръжки от секса в спалнята до бебето. Аз-не  Mr. Green

# 230
  • Мнения: 23
И ние да почелпим скромно за нашата 5 месечинка - малко по малко ставаме вече големи хора  cook Честито и на всички които имат повод за празнуване newsm51

# 231
  • Мнения: 0
Здравейте, първо искам да ви почерпя с петмесечинката на Борко и да честитя и на всички други бебчовци, които имат повод за празнуване днес.

Самимамих на моя приятелка дъщеричката не ядеше с дни докато и растяха зъби, може и при вас да е такава причината за липсата на апетит.

# 232
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
Пак съм аз,ама пропуснах месечинковците.

Честит 5 месец на Вики ,Роси ,Адриан и Павел. Нека са живи и здрави и растат много щастливи  Hug А на Марти на мама Веси21 честит 6 м. целувки на всички от нас   bouquet

# 233
  • София
  • Мнения: 779
Здравейте,

Честито на всички, които днес и предните дни са имали повод за празнуване  bouquet

И аз да почерпя - днес Марти прави половин годинка Laughing:



Аз кашата я давам в 4-5, като си правя малко каша и слагам едно плодово пюре от малките.

Секс правим в стаята с бебчо, когато спи Wink

Лек ден на всички. Отиваме да празнуваме.

П.П. Кoon докато си напиша поста и си ме изпреварила с поздравите Wink

# 234
  • Мнения: 233
След ето това изпълнение на Мишел вчера

от днес започваме ударно захранване  Joy

Майтапа настрани, обаче мойто хлапе за 1 седмица вместо да наддава, е свалило няколко грама, и то след като не е акала 2 дни!  Confused Та, днес консултантката рече и отсече - зеленчуково пюре за обяд!  Laughing Картоф и морков заедно! И по този повод, Кори, на мен ми казаха да й дам колкото й се яде. Никакви 1-2 лъжички, да опитва само. Ако й хареса и иска, да й дам цели 150 гр да изяде, макар и за 1 път. Е, при вас няма да е за 1 път де Wink Ако изяде по-малко, да й давам да суче, след това. Иначе, имам кърма засега, слава Богу!

Кашите тук явно не са хит...  Thinking След зеленчуковото ще почваме плодово пюре и може би чааак тогава някакви каши, знам ли?!

самимами, относно мазнината - казаха ми само студено-пресовани олиота да ползвам. Да ги слагам чак накрая, след като съм стоплила пюрето, а не да готвя с тях, защото си губят витамините при топлинна обработка.

# 235
  • Plovdiv
  • Мнения: 1
Здравейтее
Честито на всички празнуващи   bouquet
Моя мъж също харка, ама лекичко и като го бутна и се обръща на една страна и няма проблем.
Секс си правим докато детето е в стаята. Не че мното често ни се случва. Обикновено мнооого ме си спи.

Оризовата каша я давам следобед. Три супени лъжици сухо вещество + АМ колкото трябва. Вътре слагам и около 40-50 мл. плодово пюре. Така се напълва една чашка Авент /предполагам, че ги знаете/ - около 140 мл. общо. Бебчо си изяжда всичко с голям кеф. След това той не иска да суче, т.е. заместила съм следобедното хранене.

Зеленчуково пюре давам на обед - около 1/3 от бурканчето - 30-40 мл. След това суче.

# 236
  • Мнения: 67
Честито на всички направили 5 месеца   bouquet
ЗА секса ами ни сме все гроги и това си е последното нещо за което се сещаме. И Бончо е така от 1-2 седмици е просто непоносим, а като му с едоспи само се дере  Crazy и така с часове се приспиваме, през деня също е кисел, но пък хапва добре и предполагам са зъбите, а сега като ви чета и вас ставам все по-сигурна че проблема ни има едно име-ЗЪБИ.
За пюретата аз още миналия месец питах, но почти никой не ми отговори. Освен зеленчуковото на обяд, давате ли и плодово след обяд с мляко?

# 237
  • Мнения: 28
ЧЕСТИТО НА РОЖДЕННИЦИ И МЕСЕЧИНКОВЦИ! Бъдете усмихнати и здрави!

Рано сме пуснали щорите днес  Wink с тая раздумка за секса...при нас от дъжд на вятър се случва и разбира се в присъствието на бебо .Една нощ го събудихме даже и стана голяма веселба,ех не от много бурен секс а от това,че по време на "сеанса" мъжо натиснал дистанционното без да иска и се разнесе една песен по МТВ в незабавен съпровод от рев на Христианчо.

Кори,за пюренцата питаш-аз давам едно бурканче плодово пюре разделено на два приема с дохранване на мляко и по средата на деня зеленчуково-половин бурканче.А каша давам през ден,вместо зеленчуково.

Самимами,дано не се отбие бебчо  Praynig а относно причините да не иска да суче могат да са много не само зъби.

Много сладко се смее Николчо ,пусках клипа и на моя хубостник,но не предизвика подобна реакция.

Отивам да  hang и се връщам.Днес сме си цял ден в къщи.

# 238
  • Мнения: 5 713
Честито на рожденици и месечинковци!  Hug / с Иринкула сме драснали едно и също обръщение Simple Smile /

Ох, спуках се да се хиля като го прочетох. Какво беше инфото- рецепти, захранване, кърмене...?  Joy
....ваксини Heart Eyes
Хехех, мислех да го допиша, ама си викам айде няма. Затова оставих многоточие. Но ти ме допълни.  Heart Eyes
Сега ще ме гложди какво толкова съм раздавала, тюх.  Laughing

Благодаря за хубавите думи относно творенията ми в кухнята, момичета!  Hug

Ясен също хич не се впечатли от клипчето с онова бебе. Седя милото и гледа много очудващо защо му го пускам и какво се иска от него.  Joy
Подкрепям, че Трънче изглежда супер.

Кори, можеш да прибавиш плодово пюре към кашата, но не цяло бурканче. Ако искаш цяло, редувай с кашата. Аз така бих процедирала. Така както прави Жорко, Ясен вече трети месец ми върти такива номера. Аз го отдавам на зъбите. Явно трудно ще ги вади. Самимами, може и при вас да са зъбките. Може да е в някаква стачка. Изчакай поне седмица да видиш как ще са нещата. Не бързай да мислиш, че ще се отбива. Пък, ако премине, изцяло на АМ, можеш да пробваш с някоя чашка, не от биберон.

Бюти, Мишел е голяма скица на снимката. Излиза, че ориентировачното количество на хранене за тяхната възраст е 150гр, така ли? Много интересна схема имат.

Mimi_leo, аз не захранвам още, но си мисля, че, ако са минали около 3 седмици от захранването със зеленчуково пюре, можеш да даваш плодово.

Последна редакция: пн, 17 ное 2008, 14:01 от Вери

# 239
  • Мнения: 1 404
Бюти,захранвай Мишел,че ще изяде чинията  LaughingА тя сама ли седи ShockedВиан е мнооого далеко от сядането още.
Самимами,има млечни каши,млечни пюрета-можеш тях да даваш с лъжица.За отбиването-напълно е възможно да се отбие както го описваш.Ако не искаш да го отбиваш,пиши на лични на Хедра,тя ще ти обясни какво да промениш  в режима,за да си засуче пак мъника.Само да уточня,че не те упреквам,не давам съвет или нещо подобно,само идея,и то ако ТИ имаш желание...да не стане пак война на тема кърмене Mr. Green
А за промъкването-и аз се дразня,онова беше майтапче,но изход не виждам,предпочитам да съм негушкана,но наспана пред обратното Embarassed
За пюретата аз още миналия месец питах, но почти никой не ми отговори. Освен зеленчуковото на обяд, давате ли и плодово след обяд с мляко?
Още нищо не давам.

Общи условия

Активация на акаунт