Студена зима вече наближава, премяната на Юнчето все по-дебела става

  • 12 038
  • 289
  •   1
Отговори
# 180
Като гледам доста "по-дъртички" се събрахме ... и аз помня 10-ти Ноември, бях чак в 8-ми клас! Но пък и какви спомени имам от годината преди това - подготвашки клас в езиковата -  як комунизъм, желязна дисциплина, направо несравнимо с настоящата действителност!

Честит рожден ден Танита, много здраве, щастие и любов! nbirthday

Благодаря много за отговорите за космонавтите, много са сладки в тях и Лъчезар и Йойо и Паола. Много мислих и май реших да взема някакъв плюшен, че май най-малко опакова бебчо и може да си мърда. То по-добре скафандри да ги бяха нарекли тези дрехи ...
А за количката не се притеснявам, там има място - извадих вече седящия кош. нищо, че е уж за след 6м. Тя Изабел вече отказа окончателно да лежи в количка, само правеше коремни преси, голяма любопитка! Сега е добре, седи и зяпа, а като заспи го накланям назад и пак е почти лежаща.   

Бюти, за сухата кожа пробвай със зехтин, добре се отразява на кожата, а и мирище по-приятно от маста. На салатка  Simple Smile съвсем ще ти идва да я схрускаш. Ние мазахме така в началото, но после стана много топло, а той загрява, и спряхме. За преваряването - така и не разбрах как става това - аз го правех на водна баня, водата извираше, но той така и нито веднъж не завря - явно това става на по-висока Т от тази при която завира водата.

Гали80 - за слагането на земята, аз от отдавна я слагам там. Ние сме с парно, но пък сме в къща - направо на нивото на земята е. Може би зависи от подовата настилка - да не са плочки. Постилаш нещо дебело отдолу и я оставяш на воля.

За коритото - и аз ползвам бебешкото, но май по-голямо няма да ми трябва, защото тя и там седи. Вече не мога да я къпя сама - баща и трябва да я крепи седнала от двете страни, а аз къпя. 

Ох, и аз много се изкушавам да започна, че с тези килограми, не стига че си обнових летния, а сега трябва и зимния гардероб, направо кошмарно! Но ме е страх заради кърменето. Хайде някой, ако е правил диети и е кърмил, да сподели, please!

Какви са тия земетресения в София, направо не знам, дано да ми е още там домът, че скоро ще си го посетя!


# 181
  • София
  • Мнения: 37
     И нас здраво ни разлюля, дано няма други. Ние сме на 6-я етаж и пак се усети.

      Аз ще съм на Христова възраст още 5 дена и после ще стана на и четири, догодина на и пети мисля все на двайсе и пет.

     Вери, не помня да имаше кисело мляко в моя вариант, но и този става, като спра да кърмя и не съм свалила ще се престраша пак.

      Ваничката ни е анатомична и и е екстра, за сега лежи, после се завърта бебо и има за сядане, добре е.

   Какъв ти фитнес днес едва успях да хвана свекърва ми да гледа Диди, за да купя на Маги дрешки и то за час и половина. Само толкова ми отпусна.

    Честит рожден ден на Танита,  пожелавам ти неприятностите да са останали в предишната година!

# 182
  • Мнения: 176
Гали, преди време беше пуснала линк към едни видеа Бейби Айнщайн - нещо не мога да го намеря сега... ще го пуснеш ли пак?  Hug

Последна редакция: вт, 18 ное 2008, 21:57 от Трънче

# 183
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Добро утро, момичета!

За какъв земетръс сте писали?! #Crazy Аз нищо не съм усетила...

Трънче, и аз се посмях на клипчето... Много сте сладки с Николчо! ooooh! А ето и темата с торентите, тук е и Бебе Айнщайн, както и други филмчета, подходящи за бебета и по-големи деца:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=336699.0

Калина също я къпя в коритото, което беше някога на Ивайло. Вече ще започне да й умалява и на нея, ама нали ще започне да седи, та не ме притеснява това...

# 184
  • Мнения: 4
Добро утро!
Искам да ви споделя какво вълшебство е хомеопатията!
Снощи като изкъпахме Симонка я сложих в леглото да спинка.И изведнъж като ревна това дете и като писна,не се спря половин час и  повече да реве- направо се дереше.Реших да викам бърза помощ(забравих,че я водя на хомеопат)Ясно беше,че я боли нещо.Обадих се на лекарката и тя ми каза да и дам по една капчица от лекарството,което ми е дала и ако не мине през час така да и давам пак по една капчица.Да ама нямаше нужда от повторване на лекарството.След 1 мин. както я държах и я люлях да се успокои,усетих ,че детето ми се отпуска в ръцете и спря да плаче. Като я видях - беше заспала ooooh!. Итака до тази сутрин. Simple Smile Няма и помен от снощното неразположение  Grinning. Е- похвалих ви се .
Хубав ден ви желая   bouquet
П.П. ТАНИТА честит праздник и от мен.Здраве и щастие с малкия бебок Hug.
 И аз съм от по дъртата гилдия- Христова възраст Wink

# 185
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Тази сутрин нещо хич ви няма...

Вери, днес набързо прегледах кулинарния   chef и попаднах на страхотните ти манжички. Кога ти остава време, бе жена, такива вкусотии да правиш?! Peace
Хвърлих око на задушената тиква с морковки и картофки... Ей това ми се яде!

# 186
  • Мнения: 13
MiRa, още не мога да се съвзема от тези земетресения. Shocked Ние сме на последен етаж и така разтресе.  #Crazy
Дай линк към "задушената тиква с морковки и картофки", звучи ми хубаво  Simple Smile

Някой може ли да ми препоръча хомеопат в София? Може и на лични.

Криско още спи.  Heart Eyes Снощи заспа в 22.30 ч. и се буди само два пъти до сега. А аз съм спала само от 3 до 7 ч.  Tired

# 187
  • Мнения: 3 743
Мира, страхотен линк  bouquet
Трънче, аз ей това бях пуснала  http://store5.data.bg/drina/Baby%20Einstein/. В Замундата са с по-голям размер /формат VCD/ и по-дълго се теглят.
Снощи Дидинка си спечели прозвището "терористчето". Ми никак не пожела да се приспи това дете. Ни на цица, ни на ръце, ни самичка на спалнята. Накрая към 23ч я оставих в кошарата, пуснах й въртележката и излязох от стаята. И заспа Party. Това, че заспа късно, не и попречи, разбира се, да се събуди пак към 4.30ч и после пак в 7.30ч. И сега спи Crazy.
Днес, има мъгла във Варна и май ще си седим вкъщи Tired

# 188
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Джи_Джи, Вери трябва да каже рецептата... Аз само снимка видях и примлясках няколко пъти.
В клюкарника има тема за земетресението. Слава Богу, че аз не го усетих. Днес щях да съм вампирясала от липса на сън /и страх/ Crazy

# 189
  • София
  • Мнения: 388
И на мен ако някой може да препоръча хомеопат от София   bouquet .

Ей, от това земетресение откачих окончателно, като си грабнах детето и бам - долу в колата - стояхме един час - е то смисъла е никакъв като се позамислиш, ама какво ти мислене - направо си изкарах акъла , дето и без това вече е изфирясъл!

Ама добре разтресе, де , дано повече да няма, не стига,че заспахме към 1, ми в 7 пак се ококорих със следващия трус и повече няма заспиване, добре, че бебка нищо не разбра.

# 190
  • Мнения: 510
      Добър ден! smile3502

 Всички мами от София да се отчетат, че са добре!
 Аз днес съм  #Silly защото нощес Лъчезар пак пя и игра от 4ч нататък...И колкото и да го натисках да спи...ми не заспа Crossing Arms Ама той сега нали си спи, аз да му мисля...
 Мимченце, няма проблеми никакви как викаш на малкия Wink И аз искам да ми е късметлийче Heart Eyes
 Гали, каква мъгла? newsm78 На мен ми се струва,че иска да напече даже LaughingАко е така, днес пак ще се помотаем малко...
 Айде,лек ден за сега...

# 191
  • Мнения: 11
      Добър ден! smile3502

 
 Аз днес съм  #Silly защото нощес Лъчезар пак пя и игра от 4ч нататък...И колкото и да го натисках да спи...ми не заспа Crossing Arms Ама той сега нали си спи, аз да му мисля...

 
Ох и при нас тази нощ не се спа Вики се ококори в 1ч и няма заспиване а аз до 12.30ч чаках сушилнята да свърши и да изкарам дрехите и сега ми е весело  Crazy .

Каката вече ми е добре мерси на всички  Hug но аз нещо настинах Close .
Ние земетресението не го усетихме разбрахме от новините но и ние сме малко по в страни от София .
За къпането ние сме сас анатомично корито и и е добре а имам от каката обикновенно но май няма да стигнем до него.

И тук има мъгла и ние ще си седим вътре дано не луднем днес сигурно и аз ще ви подосаждам  Party

# 192
  • Plovdiv
  • Мнения: 1
Май много бебета са будували тази нощ. И аз съм от недоспалите  Rolling Eyes

# 193
  • Мнения: 1 404
Трънче,много сте сладки HugНа теб май чак сълзи ти излязоха от смях?
За хомеопат в София-аз водих Ния при д-р Стоименова и съм много доволна,в темата за хомеопатия има много писано за нея,координатите също са там,ако не можете да го намерите,ще ви пусна на лични Peace
Вери,и аз съм на опашката за рецептата Simple Smile

# 194
  • Мнения: 0


И ние сме в отбора на недоспалите, което не се беше случвало отдавна Tired

Борис не успя да се събуди от земетресението, но се укорокори в 4 ч и не е спал много от тогава.

Моят цикъл също дойде миналата седмица и за радост ме изненада с това че продължи само три дни, дано и занапред да е така Simple Smile Чувала съм че обикновено цикълът  идва когато се прави часова разлика между кърменията повече от шест часа. Борис от около два месеца спи от 8 до 6 Simple Smile Забелязах обаче че по време на цикъла се дърпаше малко докато суче и се дразнеше, може би се променя вкуса на кърмата Thinking

Целувки на всички бебчета и техните братчета и сестричета Hug

Общи условия

Активация на акаунт