Новородено и компютър.

  • 2 630
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 187
Никога не съм искала да има компютър в същата стая, но обстоятелствата ни принудиха, още повече че компютърът вкъщи не е за забавление. Свекърва ми постоянно вървеше и ми изключваше я телевизор, я компютър. Да не ви казвам как го изключваше този компютър - директно от щепсела. Гледам си аз филм по тв-то и щрак копчето.
По въпроса - самият компютър казват, че не е вреден.

# 16
  • София
  • Мнения: 5 079
Да, така сме го гледали, така и ще гледаме новото попълнение, просто нямаме място.

# 17
  • Мнения: 840
И аз си мисля, че компютъра не е вреден. Поне нашият за сега е в стаята с бебето.
Иначе бабите нон стоп ходят след мен и само дуднат за тоя компютър. Видиш ли била съм облъчвала детето Joy

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Не е вредно според мен. Компютъра наистина облъчва както и телевизора, но ако си много близко до него. Мобилните телефони облъчват много повече.

# 19
  • Мнения: 318
когато родих и аз много се притеснявах от това,че в стаята ще има компютър,и тогава попитах педиатъра ни дали е вреден компютъра за детето той каза ДА,НО КАТО ПОРАСНЕ И СТОЙ ПО ЦЯЛ ДЕН ПРЕД НЕГО  hahaha
така че няма проблем  Peace

# 20
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Докато беше по-малък винаги компютъра е бил между моето и неговото легло (сега вече го крием, че  Crazy като го види).
Расте живо, здраво и палаво дете Wink

# 21
  • Мнения: 493
И нашият компютър го държим в стаята,където е синът ми.Не виждам нещо да вреди,щом не стои пред него.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Компютрите от последните години не са вредни за бебетата. Вредни са били старите модели, поне така ми каза педи.

# 23
  • Мнения: 386
 Това е въпрос, по който е писано много и има много различни мнения. Със сигурност никой не може да ти каже на този етап.Аз лично не мисля че е по-вреден от въздуха който дишаме и храната , която ядем, така че не го мисли и се наслаждавай на живота Peace

# 24
  • Мнения: 179
Като бяx бременна вечно бяx на pc. родиx не изместиxме pc. и телевизора то по същата логика трябва на не използвам микровълновата и ред други неща .Незнам въпрос на гледна точка гледам да не се вманиачавам  Peace

# 25
  • Мнения: 411
Aбе,да е вредно не вярвам.Няма да си нито първата,нито последната! Stop

# 26
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
В стаята,където спи дъщеря ни се намира и компютъра по простата причина,че няма къде другаде да го сложим.Не мисля че и е навредил.ТВ нямаме,той е в хола.

# 27
  • Мнения: 349
В спалнята където спиме с бебо, няма компютър, но в хола, където прекарваме повечето време са 2 бр. мисля,, че не е вредно.

# 28
  • Мнения: 487
Не е вредно.

# 29
  • Мнения: 63
Много мнения има по въпроса.Но както са казали повечето момичета , кое ли вече не е вредно.Според мен невярвам да навреди компютъра на новороденото, просто ако имаш възможност по-често да се проветрява стаята.Моят син от малък също е стоял повече в стаята с компютъра.

Общи условия

Активация на акаунт