Кои са последните неща които ви направиха щастливи?

  • 6 698
  • 162
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 494
Усетих малкия да рита за пръв път. Повечето знаят за какво говоря. Чувството наистина е страхотно и ме направи повече от щастлива!

# 91
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Сутринта дребната се събуди с усмивка и с мерак да ходи на градина  Laughing /отдавна не се беше случвало/. Първа сутрин без мрънкане от мноооого време насам. Кеф!
Днес купих и един от коледните подаръци на дъщеря ми  Heart Eyes

Усетих малкия да рита за пръв път. ....

Това усещане е сред най - хубавите ми спомени  Hug

# 92
  • Мнения: 2 013
Ами свтбата,бременноста,любовта.....да продължавам ли?  Peace

# 93
  • Мнения: 216
Днеска си видях детенцето, че е пораснало и се развива, както трябва- по-щастлива от това...няма на къде.

# 94
  • Sofia
  • Мнения: 4 731
Хвалят ми работата (много обичам да ме хвалят  Laughing), с дъщеря ми си играем на английски последните няколко вечери, много е забавно. Много ни изненадва положително напоследък и ще се пръснем от кеф с татко й  Mr. Green

# 95
  • Мнения: 2 759
                       Снощи имах очарователна среща, пих любимото си питие с черешки, и разбрах, че на човек, когото дори не харесвам четвъртото инвитро е успешно и вече гушкат бебче. Последното ме направи истински щастлива, нямам търпение да го видя и да му честитя.

# 96
  • Мнения: 204
Нещата който ме правят щастлива всеки ден са дъщеря ми която запо4на да говори и ми казва....МАМЕ МИА МОЯ...или.....МАМЕ ГОАМА ПЕГЪТКА НА ГЕН4ЕТО....или....БИ4АМ НОГО....Прави ме щастлива малкото 4ове4е в корема ми което постоянно се движи,мъжът  ми също ме прави щастлива с обичта си .Желая на вси4ки да имат все пове4е такива моменти в този труден живот  Hug

# 97
  • Мнения: 0
Един коментар (комплимент) относно работата ми, направен от човек, който прекалено много се скъпи на такива. Някакси се почувствах удовлетворена  Peace

# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Напук на всичкото коледно и предпразнично настроение,не се чувствам щастлива.
А би трябвало-мъжа ми е мил и внимателен винаги,обича ме.Детето ми е живо и здраво и расте и нахитрява с всеки изминал ден....но аз сама за себе си не съм щастлива.... CryИ незнам защо.....Даже през повечето време съм и лееееко депресирана напоследък....

# 99
  • София
  • Мнения: 395
Напук на всичкото коледно и предпразнично настроение,не се чувствам щастлива.
А би трябвало-мъжа ми е мил и внимателен винаги,обича ме.Детето ми е живо и здраво и расте и нахитрява с всеки изминал ден....но аз сама за себе си не съм щастлива.... CryИ незнам защо.....Даже през повечето време съм и лееееко депресирана напоследък....

Това се случва и със мен.Разбирам те напълно Peace

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Напук на всичкото коледно и предпразнично настроение,не се чувствам щастлива.
А би трябвало-мъжа ми е мил и внимателен винаги,обича ме.Детето ми е живо и здраво и расте и нахитрява с всеки изминал ден....но аз сама за себе си не съм щастлива.... CryИ незнам защо.....Даже през повечето време съм и лееееко депресирана напоследък....

Това се случва и със мен.Разбирам те напълно Peace

Е,значи не съм само аз....Това ме успокоява.Защото са ме питали-''Кое не ти е наред,та да си нещастна?''

# 101
  • Мнения: 1 324
Ау, че хубава тема!
И аз да кажа! Снощи взех на Дуди едно влакче на Дисни, което като му се натисне коминчето започва да свири и трака като истински влак. Мъничкият направо обезумя от радост!   261uu Смя се, крещя като луд и тича из стайте половин час без да спре.  smile3540 Чули са го два етажа по-горе и са се притеснили какво става. Не бях виждала детенцето си толкова щастливо никога досега! Неговата радост така ме стопли!  Two Hearts И малко тъжна ме направи, да си призная. В последно време единсвено той може да ме зарадва. Всичко останало е просто  #Puppy dog

# 102
  • Мнения: 2 556
Последното - от днес - спах много, наспах се истински и на всичко отгоре сънувах невероятен сън, който си спомням прекрасно. Беше като приказка, прекрасен и много интересен. Дано сънувам продължението му скоро.

Преди 1 седмица бях на среща на класа със съучениците ми отпреди 20 години.

Бях взела вчера на децата по едно подаръче и двамата си ги харесаха много.

След малко отивам да празнуваме Никулден.

Ей такива неща ме правят щастлива...

# 103
  • Мнения: 2 149
Целувките и милувките на дъщеричката ми ме правят щастлива. baby_neutral
Погледът на мъжът ми и очите,които казват толкова много Heart Eyes

# 104
  • Тук и сега
  • Мнения: 446
Преди една седмица се разтопих от факта ,че моят любим ми беше събрал мидички(правя си разни декорации с тях)
а той по принцип е неромантичен,а също и онзи ден когато бях болна и сготви вместо мен   Kissing Heart
Щастлива съм и когато ме прегърне малката ми племеница и неиска да ме пусне да си тръгна  Heart Eyes
Иначе и много други неща ме карат да се усмихна и сърцето ми да бие по-бързо.....,като
направената преди час коледна елха със всичките и джунджорийки и лапички.... newsm81

Общи условия

Активация на акаунт