Кои са последните неща които ви направиха щастливи?

  • 6 711
  • 162
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 919
Сутринта,като се върнах от кафето и влязох в къщи.Почувствах се много щастлива от  коледната  украса  у дома. Laughing
Снощи,като ме гушкаше малката и ми пееше коледни песнички. Heart EyesПосле като си легнахме и ми разказваше как ще влезе Дядо Коледа у дома,докато спим.Как ще се зарадва на млякото и сладкиша,който сме му оставили.Как ще седне на люлеещото кресло LaughingКак ще и остави най-големият подарък...
Беше толкова щастлива,очичките и грееха .  Аз също. Grinning

# 76
  • Мнения: 4
като цяло съм щастлива, защото до мен имам двама човека, които много обичам и те мен  newsm76 , но последното от което се просълзих беше, като видях дъщеря ми да плува без мускули. Ходим от скоро на плуване (по скоро за каляване), но някак си не вярвах, че ще се научи, а толкова го желаех.....и изведнъж, отивам да я взема от плуването, а тя плува сама без надуваеми играчки. Страхотно се почувствах  newsm44

# 77
  • Мнения: 2 631
Най - накрая успях да си намеря една страхотна балада, която отдавна слушам по радиото и никой не знае на кой е. Днес най - накрая усилията ми се увенчаха с успех!  bowuu

# 78
  • Мнения: 4 668
Току - що говорих по телефона с един много специален за мен човек  Heart Eyes

# 79
  • Мнения: 371
Направиха ме щастлива последните ми посещения сред природата: Пещерите "Ухловица" и "Снежанка"; Хижа "Синаница" и синанишкото езеро. Струваше си всичките усилия , който положих за да се добера до тях.

# 80
  • Мнения: 2 181
Аз съм щастлива всяка вечер след работа когато се прибирам и е тихо, спокойно, разтребено, както съм го оставила.....направя си нещо за хапване, пусна си леко и забавно сериалче, правя си ноктите, а после релаксирам с книжка в ръка...
Пълен егоист.  Laughing

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 2 500
Любимия човек, който вчера ме изненада; последните стихове, които написах и работата ми.

# 82
  • Мнения: 5 103
Един прекрасен sms, и раговор по телефона.

# 83
  • Мнения: 2 759
                       Един мечтан концерт, едно красиво пътуване. Среща с приятелка, с която се държахме за ръце през цялото време. Щастие вкъщи. Щастие във форума (тази тема, и като бонус Шанел в нея). Една малка лична сбъдната мечта.
                       Очаквам празниците с надежда, плюс едно телефонно обаждане. При 100% убеденост, че е невъзможно да го получа, не спирам да вярвам и да се надявам.

# 84
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 430
 Освен прегръдките и милите думи на Георги щастлива се почуствах преди малко и заради майка ми. Разхождала кучето и я срещнал някакъв човек, попитал я дали тя е едната от двете балерини близначки участвали през 60те в някакъв спектакъл. Тя е. Учудила се как така я е познал, та тогава е била дете - по очите, казал човека. Майка ми се прибра озарена, мисля, че го предаде на всички вкъщи. Стана ми хубаво от погледа на майка и.

# 85
  • София
  • Мнения: 1 176
Кафето /от него за мен/ сутринта.
Вкусна зелена ябълка, която ме чакаше.
Разговор по телефона след края на работния ден.
Рисунка /с небе/ от прекрасно дете.

# 86
  • Мнения: 4 138
добрите новини за едно болно детенце.
очите на Рая, детенце с даун, когато се видяхме снощи. хванатите ръчички на моето дете и Рая, когато си тръгвахме.

# 87
  • София
  • Мнения: 395
Аз ще цитирам нещо което прочетох скоро.
Когато мислеше, че не те гледам, аз видях, че закачи първата ми картина на хладилника и веднага поисках да нарисувам друга.
Когато мислеше, че не те гледам, аз видях как нахрани изгубено коте и научих, че е добре да си мил с животните.
Когато мислеше, че не те гледам, аз видях как направи любимата ми торта за мен и научих, че малките неща могат да бъдат най-специалните неща в живота.
Когато мислеше, че не те гледам, аз чух как каза една молитва и аз знаех, че има Бог, с когото винаги мога да говоря и се научих да вярвам в Господ.
Когато мислеше, че не те гледам, аз видях как приготви храна и я занесе на приятел, който беше болен и научих, че ние всички трябва да помагаме грижейки се един за друг.
Когато мислеше, че не те гледам, аз видях как отдели от времето и от парите си, за да помогнеш на хора,които нямат нищо и научих,че тези които имат трябва да дават на тези, които нямат.
Когато мислеше, че не те гледам, аз видях как се грижиш за къщата и за всички в нея и научих, че трябва да се грижим за това, което ни е дадено.
Когато мислеше, че не те гледам, аз видях как се справяш с отговорностите си, дори когато не се чувстваш добре и научих, че трябва да бъда отговорен когато порастна.
Когато мислеше, че не те гледам, аз видях сълзите в очите ти и научих, че понякога биваш наранен, но няма нищо страшно в това да поплачеш дори.
Когато мислеше, че не те гледам, аз видях как се безпокоиш и поисках да бъда всичко онова, което бих могъл да бъда.
Когато мислеше, че не те гледам, аз научих най-много от уроците на живота, които трябва да знам, за да бъда един добър човек, когато порастна.
Когато мислеше, че не те гледам, аз те погледнах и исках да ти кажа ” Благодаря !” за всички онези неща, които видях, когато ти си мислеше, че не те гледам.
Изпращам това на всички онези, които зная, че правят толкова много за другите като си мислят, че никой не ги вижда !
БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ

# 88
  • Мнения: 2 448
След две три доста тежки седмици, в които нищо не ме радваше, вчера и днес думите на близък човек ми повлияха благотворно и ме зарадваха искрено.  Simple Smile

# 89
  • Мнения: 71
Едно детско желание...

Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 23:58 от wee.jess

Общи условия

Активация на акаунт