СИЛИКОН СЛЕД РАЖДАНЕТО!!!!!!!

  • 17 374
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 434
бих, ако имах излишни 5 бона, ама нямам.
точно казано Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 936
Как гледате на гърдите си след раждането?-kakто и преди  Grinning
Има ли промяна във формата и големината им?-нямаше абсолютно никаква промяна
Притеснява ли ви тази промяна?-.....
Бихте ли си сложили СИЛИКОН В БЮСТА???-имам вече  Peace

# 17
  • Мнения: 1 432
И на силикона реда ще дойде, но след поне още едно дете. Гърдите ми са същите,но аз никога не съм ги харесвала  Confused

# 18
  • Мнения: 304
Гърдите са ми ужасни! Не ме интересува че мъжът ми ги харесва, след като аз не ги харесвам. И ще си сложа силикон

# 19
  • Мнения: 557
След първото дете резултата беше плачевен странното е че възстановиха горе долу формата си въпреки че отслабнах с 40 кг. Сега след второто не е толкова зле но все пак не са същите като преди-силикон исках да си сложа още след първото дете но   нямах възможност.Сега просто ме е страх от операцията.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 97
и аз се чудя от дълго време и почти съм се навила . ще си сложа. newsm19

# 21
  • Мнения: 493
Как гледате на гърдите си след раждането? - както и преди раждането
Има ли промяна във формата и големината им? - в формата не,но сега са по малки и от преди.
Притеснява ли ви тази промяна? - не особенно
Бихте ли си сложили СИЛИКОН В БЮСТА??? - Да, бих си сложила,живот и здраве след второ бебче  bouquet

# 22
  • Мнения: 178
След първото си дете си поставих импланти. С тях родих и второто...радвам се,че ги имам и не съжалявам нито за миг,защото те ми върнаха самочувствието...

# 23
  • Мнения: 2 375
 И аз имам. Не ги чувствам като чуждо тяло, напротив, свикнах си все едно винаги са ми били така. Мъжът ми е доволен, макар, че преди казваше, че и така ме харесвал, дъра-дъра...

# 24
Как гледате на гърдите си след раждането? - харесвам си ги,както и преди
Има ли промяна във формата и големината им? - има съвсем малка разлика
Притеснява ли ви тази промяна? - не особенно
Бихте ли си сложили СИЛИКОН В БЮСТА??? -след като стана мама още един-два пъти  Peace

# 25
  • Мнения: 830
Само да изплатим този ипотечен кредит и веднага си слагам силиконче...след 30години Mr. Green

# 26
  • Мнения: 111
И аз съм се чудела за силикона. Голяма съм пъзла по отношение на операции, но като гледам в последно време е масова практика. Сега съм на 25 и бременна за първи път, но след няколко години със сигурност ще искам да си ги повдигна. Не ми трябват по-големи гърди, само да се заформи бюста добре Simple Smile

# 27
  • Мнения: 5 103
И аз имам импланти,надявам се да не ми се развали бюста след евентуално второ раждане.
Много съм доволна от операцията и резултата.

# 28
  • София
  • Мнения: 5 289
Как гледате на гърдите си след раждането? - С по добро око Laughing
Има ли промяна във формата и големината им? - По големи са и съответно малко по надолу
Притеснява ли ви тази промяна?-не
Бихте ли си сложили СИЛИКОН В БЮСТА??? -О дааа Flutter

# 29
  • София
  • Мнения: 18 679
В момента са супер, защото съм в началото на кърменето и имам още килца да свалям, но от предното раждане знам, че спра ли да кърмя и отслабна, ще се стопят Sad Замислям се за импланти, честно казано, но ме притесняват някои неща, като например факта, че имаме желание за още едно дете, а аз много държа на кърменето. Но пък познавам едно момиче, което кърми успешно с импланти, така че...Ще видим Wink

Общи условия

Активация на акаунт