С породените деца, весело е у дома - 23

  • 16 778
  • 429
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 391
Добро утро!

Честит рожден ден на Боби!
Да е здрава и умна! Hug Heart Eyes

Ади, честит празник на цялото семейство!  bouquet


Алекси, страхотни снимки! Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 1 402
Честит Рожден ден на Боби!!!! Много щастие и усмивки, безгрижни игри и весело детство й пожелавам
 bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni

Ади, да ти е жива и здрава красавицата, много да ви радва и обича.

Алекси благодря за кефенцето, на мен също много ми помага това, че обсъждаме различните случки от живота ни, и положителните и отрицателните.
Моите деца също са от ранобудните, ставаме около 6:30ч.

# 17
  • Мнения: 1 461
честит рожден ден на Боби
мила мамо честито ти пораснало момченце

 Aleksi много се радвам че се разписа аз лично много се трогнах и разчуствах от снимки на раждането на малката принцеса  HugКато гледам май твоите деца и дечицата на ивка-щастливка и радостина са с най малка разлика или бъркам  newsm78 благодаря за кафенцето  Hug
Galya S думата манипулация звучи много сериозно на детенце как му понасят .мале ако трябва да правя на мойте ще опищят окръга .Радвам се че се чувставаш по добре.
Ние на 29 ноември летим за Испания и като наближава времето започвам да се притеснявам нали ще пътувам сама с децата дано се справим
Мойте щерки се чувстват много добре в градината и яслата,изяждат си всичко и като се приберем се карат кой да седне пръв на гърнето и двете правят голямата работа затова вярвам че са нахранени.Днес Мая има тържество но без майките ние ще гледаме снимки облякох и рокля дано не се изцапа че поне на снимката да е нагласена  Party.Галина като се назакусила и започвала да се съблича да си ляга и след нея и другите деца  hahaha госпожата ми каза че всяка сутрин го правила .Мислих да занеса торта в градината преди датата на рождения й ден но ми казаха да не го правя защото не било хубаво но на датата няма да сме тук  Sadчестно да ви кажа не изгарям от желания да заминаваме но няма как а така ми липсва половинката ейй да няма с кого да се скараш не е лесно  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 410
Цоп и аз тук!
Нагледах се на хубави дечица !Много снимки ,но ги разгледах- сладури!

# 19
  • София
  • Мнения: 1 124

Честит рожден ден Боби!
Животът нека не те плаши,
мечтите да са ти другар,
а щастието с теб да крачи,
като твой приятел стар.

# 20
  • Мнения: 1 410
Честит рожден ден на Борислава

# 21
  • Мнения: 643


Честит рожден ден на Боби, жива и здрава и весело детство желая !

# 22
  • Мнения: 2 663
Здравейте, милички  Hug

На Боби
Ади, Честит празника на теб и цялото ви семейство

Толкова хубави снимки.......дечицата са страхотни, просто, малки душици сладки  Hug

Хубав ден от мен

# 23
  • Мнения: 274
Честит рожден ден на малката Борислава, да е жива и здрава

Аз все не мога да намеря време да се вкюча, но ви чета редовно.
Ние също сме болни, антибиотик, болки в гърлото,висока температура,добре че майка ми помага, но пак ми е много напрегнато. Вие как издържате момичета, аз така съм сдухана, седя в къщи вече 4 дни, няма как да изляза, задушавам се Sad отчаях се, само с лекарства се занимавам. Незнам как ще бъде зимата. На моменти ми иде да избягам Sad
Констанс, добре дошла, май се познаваме, ако не бъркам, видях че си писала, че едното ти дете е Тино и така те разпознах Simple Smile моя мъж също се казва Тино, ще се сетиш надявам се Wink
Поздрави на всички  Hug

# 24
  • Мнения: 2 663

хихиххии ама разбира се  Hug Hug Hug
Скъпа и аз съм като теб вече цифра време само с лекарства се разправям, чудя се какво да давам.............
поздрави на Тино, на децата много целувки и стискам палци да сте здрави час по-скоро, че с тия болести, аман вече
Намерихме се тука, много се радвам  Hug

# 25
  • Мнения: 274
Мерси Констанс  Hug и аз много се радвам, че се засякохме тук  Simple Smile
Поздрави и на Вас и скорошно оздравяване на дечицата  Hug

# 26
  • Мнения: 2 331
 Честит празник на Боби, adrianska!ДА ти е здраво и палаво детенце!  bouquet                                                         

Радвам се, че заглавието на темичката ни е позитивно и се надявам да ни зарежда с настроение и усмивки!Лято, за теб:  bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 1 402
kar4ita и аз бях ужасно притеснена, нали само ви занимавах с това, но както казаха всички зъболекари - няма проблем, децата са далеч по-адаптивни от нас възрастните. Всеки път й обясняват на малката какво ще й правят, какво ще й поставят, подаряват й памучета и тя горда, стои, плюе в умивалника и така. Сега ходи и на всеки разправя: "Виж, имам цимент на зъбите"  Mr. Green
Но да не забравяме, че болка не й причиняват, сигурно ако усети и най-малката болка ще пропищи.
Забравя да си държи устата отворена, ама зъболекарката е печена и си държи вътре пръстите  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 332
Честит рожден ден на Борислава, жива и здрава да расте., много щастливо и обичано хлапе да е!
Galya S сладурка е малката, зслед като така говори, значи не я боли Hug
Хулия, констанс, хайде дано скоро спрете да се разправяте с лекарства.

# 29
  • Мнения: 1 440
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БОБИ!
АДРИАНСКА,ДА ТИ Е ЗДРАВО,ВИНАГИ УСМИХНАТО И ЩАСТЛИВО ДЕТЕНЦЕТО!
ЗА ТЕБ!


Иви,поздравления за хубавото заглавие и благодаря за темата!  bouquet
Всъщност забравих,че празнуваме имен ден на Ивето 7 януари-Ивановден.Може да я добавиш!  Grinning

Констанс,Хулия,бързо да оздравяват децата! Praynig
Офф,и моите! Praynig

Алекси,страхотни снимки от раждането! Grinning

Весел ден на всички ви!

Последна редакция: чт, 13 ное 2008, 15:27 от bini_og

Общи условия

Активация на акаунт