ОВЧА КУПЕЛски мами - 2 част

  • 54 949
  • 735
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 054
Здравейте и от мен ...  Hug

Бубичка, при коя педиатърка сте, че ми стана интересно ?


При Донковска в 403ти блок...
Извинявай, че толкова "бързо" отговорих, амааааа сега надникнах  Blush

Честити ходещи крачета на Биби и от мен! Страхотни снимки  Heart Eyes Харесах си големия пъзел на Пух... Били, може ли да споделиш от къде и за колко го купихте?  Praynig

# 331
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
аз там щях да се записвам при Маслева, но си спомних, че при първото детенце не можа да ми даде адекватни съвети относно кърменето и даже ме накара да мина на адаптирано, като ми каза, че бебето въобще не расте и дрън дрън, че нямам кърма или не ми е хранителна ... но беше за по малко от месец това мъчение и аз се заинатих ... кърмих до година и половина после ...
и сега съм при Тодорова в поликлиниката

# 332
  • Мнения: 1 054
Е, хубаво значи, че поне и аз се отказах от Маслева.. тя ми беше първия вариянт... Донковска поне до 5 месец и малко дума не обели ни за АМ, ни за вода, ни за различно от кърма ядене... Голямата ми "любов" остава Обретенова там... Така ми се иска да се бях записала при нея.. ама звъннах първо на Донковска и направо при нея. Хубаво, че поне винаги се консултира и с Обретенова като нещо не й е ясно /а това често се случва, което ме дразни!/

# 333
  • Мнения: 283
Момичета, аз съшо съм при Донковска и не съм очарована (меко казано) от нея!!! Naughty
Обретенова и аз много я харесвам Hug детето също!!! При нея може да се ходи с направление от Донковска, иначе няма как да се зпишем при нея, за съжаление!!! Така ми каза, като ходихме в сряда!!! Hug
Това е от мен!!!

Хубав ден на всички ви и хайде като се затопли времето да се организираме сериозно и да се срещнем!!! Hug Heart Eyes  bouquet

# 334
  • Мнения: 1 054
Булече, чак ми олекна, че не съм само аз недоволната.. съжалявам за което ама... поне сега си знам, че просто не става, а не че аз имам прекалено много изисквания.
В интерес на истината аз си мислех да се прехвърлим при Обретенова, но не знам как ще го приеме Донковска... а останах с впечатлението, че ако едната е отпуска я замества другата ииии ако нещо се нацупи жената и се падне някой ден да опрем пак до нея да не се държи кофти, знам ли  ooooh!

Чакам и аз с нетърпение хубавото време... то тогава повече седим при баба ми, че в дворчето по-удобно и за кърмене и за всичко, ама и тук ще оставаме и трябва да се видим пък! Simple Smile

# 335
  • Мнения: 283
Булече, чак ми олекна, че не съм само аз недоволната.. съжалявам за което ама... поне сега си знам, че просто не става, а не че аз имам прекалено много изисквания.


Буби, то не, че е успокоително, ама доста майки не са доволни от Донковска и сестрата с нея Naughty
А за напред (дано не се налага, де) ще си ходим направо при Обретенова, пък те там по между си май си пускат направленията и си се разбират Peace

Ти в кой блок си? Ние сме в 405
Всеки удобен момент гледам да сме навън и да използваме хубавото време, което надявам се скоро ще е за постоянно Hug

# 336
  • Мнения: 1 054
Ние сме в обратното.. 504 демек  Mr. Green
Аз напоследък все на балкона я изкарвам, че количката ни хич не е проходима в кишата... а тя тежи за на ръце.. та балкона ни е разходката откакто падна снежец Sad
ИНаче пред 510 седяхме лятото, а през сухата част от зимата не се заседяваме особено, около блоковете обикаляме.. голям кеф няма що амааа толкоз..

А сестрата с Донковска направо не заслужава коментар.. почти толкова заспала колкото и самата Донковска..
Веднъж беше болна малечка и отиваме да я види здрава ли е вече.. и сестрата: "Вие за какво?" "За контролен преглед" казвам аз... а тя ме поправя гордо "Консултация се казва това дето ви мерят Naughty "
Викам "Мериха ни миналата седмица.. сега трябва гърлото да й гледа..." замълча си и си влезе  hahaha

# 337
  • Мнения: 418
Момичета, аз съшо съм при Донковска и не съм очарована (меко казано) от нея!!! Naughty
Обретенова и аз много я харесвам Hug детето също!!! При нея може да се ходи с направление от Донковска, иначе няма как да се зпишем при нея, за съжаление!!! Така ми каза, като ходихме в сряда!!! Hug
Това е от мен!!!

Хубав ден на всички ви и хайде като се затопли времето да се организираме сериозно и да се срещнем!!! Hug Heart Eyes  bouquet

Обретенова доколкото знам не е Джи Пи.Само с направления работи и платен прием.Оф,ама и аз чета между редовете.  Laughing

# 338
  • София
  • Мнения: 714
Здравейте мами от ОК,
Отдавна не съм влизала.
Но относно лекарите моето мнение е, че в ОК един свестен няма. Предписват АБ за щяло и не щяло, не пускат изследвания и не дават Направления. На снаха ми детето е видимо кривогледо и Обретенова не му дава направление втора година. Аз и още две майки от ОК сме при Д-р Даскалова. кабинета и се намира в близост до ПИБ на Несторов и България. Много съм доволна. Едната майка дори се беше преместила в Доверие при Хлебарова, /защото и беше далече/но пак се върна след 6м при Даскалова. Когато детето ми беше сериозно болно ми пуска изследвания, през няколко дни, обажда се да се информира за състоянието на му. ... и като видя, че се влошава в Петък след обяд ни даде направление за болница. Там естествено, ни казаха да идем в Понеделник. Но се обади на необходимите началници и ни приеха. Много съм доволна. Личи си че има мисъл и съвест.
Аз живея в ОК от 91-92г с малки прекъсвания и не съм чула за добър лекар в квартала. Била съм при почти всички от ДКЦ.
Ако имате възможност мога да ви дам координатите на Д-р Даскалова да се запишете при нея.
Около година, след като се роди малката, живяхме на Красна Поляна. Там се записах при най-прехвалената лекарка, която беше толкова некомпетентна, че се чудя как е възножно да практикува. Детото ми с Т и разстройство, явно рота вируса беше хванала, тя за малко да вкара в болницата от неадекватно лечение една седмица.
Тогава намерих Даскалова и ходих няколко месеца на свободен прием, докато се прехвърлим. А вещицата  #2gunfire Лаверсин от Красна Поляна не искаше да ми даде картона на детото. В никакъв случай не сезаписвайте при нея!
Е дано намерите най-добрия лекар.
Не мие много ясна схемата Донковска, Обретенова с направеленията едната издава на другата. Едната има право да записва пчциенте, лекува другата  newsm78. Защо е тая сложна схема. При моята няма такива работи. Тя прави всичко. Дори идва два пъти в седмицата лаборант, за кръв и изследвания. Теглиш си Резултатите от нета, а и тя ги гледа също.
Но въпреки това има страшно много пациенти при тях, като гледам. Аз живея в блока с/у кабинета им.

# 339
  • Мнения: 418
Тук не е черния списък на лекарите в София,а относно двете докторки правят така защото Обретенова не е Джи Пи и другата праща с направление детето за преглед,ако се съмнява в диагнозата.

# 340
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 805
Тук не е черния списък на лекарите в София,а относно двете докторки правят така защото Обретенова не е Джи Пи и другата праща с направление детето за преглед,ако се съмнява в диагнозата.

 Peace   

# 341
  • Мнения: 1 054
Честит рожден ден, Булече!!! Бъди много здрава, щастлива и обичана!

# 342
  • София
  • Мнения: 714
Тук не е черния списък на лекарите в София,а относно двете докторки правят така защото Обретенова не е Джи Пи и другата праща с направление детето за преглед,ако се съмнява в диагнозата.

 Peace   

Извинете ме, ако съм ви засегнала на тема лекар....
Тук коментираме проблеми и изказваме мнения.
Това е моето мнение.

# 343
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
да, за какво иначе е темата, ако на да споделяме овча купелски неволи

# 344
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 805
Тук не е черния списък на лекарите в София,а относно двете докторки правят така защото Обретенова не е Джи Пи и другата праща с направление детето за преглед,ако се съмнява в диагнозата.

 Peace   

Извинете ме, ако съм ви засегнала на тема лекар....
Тук коментираме проблеми и изказваме мнения.
Това е моето мнение.
Изобщо не съм се засегнала Naughty,просто смятам,че подобен пост е за "списъците бели  и черни". Crossing ArmsПък и честно казано, в него няма почти нищо за  Овча  кулел. Crossing Arms

Честит  рожден ден   на  Булече!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт