Коледа и Нова година - предястия и ястия !

  • 161 967
  • 374
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 770
Пепи , аз се сетих , но да си питам !  Grinning Иначе ако не ми дойде музата , аз си избирам късмети от интернет !  Mr. Green

# 121
  • Мнения: 5 001
Диди, TheNMaster, може да са късмети за новогодишната баница. Темата все пак не е само за бъдни вечер и коледа Wink
Може,може.....За всички които търсят късметчета могат да потърсят в чичко Гугъл,като напишат късмети излизат много и весели и закачливи....Има доста голям избор....


П.П. Диди,писали сме едновременно  Laughing Laughing Hug Hug

# 122
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Аз си имам файл с късметчета в стихотворна форма и си ги ползвам тях. Поне 20 съм си сортирала.
А за майтап една от приятелките прави индивидуални бутер-банички с фрази изрязани от вестници.

# 123
  • София
  • Мнения: 1 341







Аз също правя индивидуални банички,но от фини  кори,които завивам на триъгълничета.

# 124
  • Мнения: 1 283
Аз си имам файл с късметчета в стихотворна форма и си ги ползвам тях. Поне 20 съм си сортирала.
А за майтап една от приятелките прави индивидуални бутер-банички с фрази изрязани от вестници.

Я ги сподели с нас Party, че нито ми се търси, нито ми се мисли. Нещо ми липсва творческото вдъхновение.
Да питам момичетата - как слагате късметите, че после да не се омазвам при отвиването?

# 125
  • Мнения: 1 589

Да питам момичетата - как слагате късметите, че после да не се омазвам при отвиването?[/b][/color]
[/quote]


аз ги сгъвам на четири,в края ги забождам с клечка за зъби и ги набождам върху предварително нарязаните парчета.

# 126
  • Мнения: 3 770
Аз си ги слагам вътре , завити във фолио , но пак се омазвам !  Mr. Green

# 127
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Момичета, качих файла с ктсметите на един сайт. Ето ви линка към него.
Новогодишни късмети

# 128
  • София
  • Мнения: 1 341







Пепи.
страхотна си!!!
БЛАГОДАРЯ за улеснението!!!!

# 129
  • Мнения: 540
Момичета, качих файла с ктсметите на един сайт. Ето ви линка към него.
Новогодишни късмети

благодаря ПЕПИ страхотна си

# 130
  • Мнения: 364
Ние си слагаме и за Бъдни вечер и за Нова година,така си теглим два пъти Mr. Green
Нали на Бъдни вечер се сбъдва всичко Mr. Green

# 131
  • Мнения: 540
Ние си слагаме и за Бъдни вечер и за Нова година,така си теглим два пъти Mr. Green
Нали на Бъдни вечер се сбъдва всичко Mr. Green
и ние слага ме на двата празника
да е по интересно и да се радват децата

# 132
  • Варна
  • Мнения: 3 894
Записвам се за идеи.

# 133
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Здравейте момичета! чудесни сте. И аз слагам късметчета и на двата празника така искаше дъщеря ми. И аз ги завивам с фолио и набучвам с клечки за зъби. И аз благодаря на Пепи! Аз ще правя  Руска и млечна салати, основното не знам какво да е от ваш ще черпя идеи. За десерт баклавата на Айля, торти и щях да забравя задължително баница.

# 134
  • Мнения: 2 185
Здравейте момичете,
Ако сте любители на забавните късметчета, миналата година имаше една страхорна тема, ето я http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=249251.0 аз подбрах късметчета от там и страшна забава падна миналата година Laughing

Иначе ето как процедирам аз с поставянето на късметите. Взимам малки цветни листчета и ги нарязвам на лентички. Надписвам късетчетата с цветни химикалки. Слагам малко стик-лепило в крайчето на всяка лентичка и увивам плътно около клечка за зъби, така че надписът да остана от ътрешната страна. Така хем е весела и шарена баницата, хем няма мацаници  Peace По-късно мога да покажа и снимка  Peace

Попаднах на много свежа идея за коледно-новогодишно предястие, но и нея ще споделя по-късно, тъй като в момента нямам възможност  Grinning .

Последна редакция: пт, 21 ное 2008, 08:55 от Clairette

Общи условия

Активация на акаунт