Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 16 -Тема 36

  • 25 965
  • 602
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 204

Новите специални интернет предложения не ги ли пускат с новия каталог на 4.12, защото на мен ми излизат още старите.  newsm78
Така е за нас дребните рибки от последните зони   Animal Tropical Fish  Animal Tropical Fish  Animal Tropical Fish  Cry
Обаче, ето bebsun като  big sister как ни отваря очите  newsm03 . Благодарим! newsm51

# 541
  • Мнения: 158
коя зона сме представителите от Пловдив, че ще се регистрирам наново от Пловдив този път.а фактурата не е у мен

# 542
  • Мнения: 520
Някой друг освен мен има ли проблем със сайта на Ейвън? Не ми се отваря нито брошурата, нито раздела за представители... newsm78 Да не би да качват новия каталог и да променят нещо? от вчера е така при мен  Thinking

# 543
  • Мнения: 363
Аз нямам проблеми със сайта, влязох си Simple Smile Пробвай пак Simple Smile

# 544
  • Мнения: 520
значи е нещо при мен....пуууу

# 545
  • Мнения: 21
Благодаря на Pisank@ за инфото за шала SSS става въпрос като дойде ще кажа дали си струва парите засега на картинка  е добре.

# 546
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
коя зона сме представителите от Пловдив, че ще се регистрирам наново от Пловдив този път.а фактурата не е у мен

013, 014 и 032.
Ще трябва да провериш към коя си била. Ако е нова регистрация, няма да има значение. Обърни се към координаторката ти тук, тя ще ти помогне за документите.

# 547
  • Мнения: 27
Аз исках пак да ви благодаря - ходих вчера до офиса - смениха ми албанските каталози - нямаше проблем
там имаше всякакви продукти за пробване и се пръснах с U - Ungaro - харесва ми ( не мога да кажа,че ми е любим, но е добър) а и е много траен наистина.

# 548
  • Мнения: 263
Не съм им ядосана, Nasty lady. Просто дежурните отговори "обърнете се към координатор/зонален" са дразнещи. Особено след като координатора/зоналния те е препратил към тях. Липси, неуредици в сайта и всякакви дреболии не ми действат никак стимулиращо като представител.
Видях, че Стики вече ти е отговорила! Но все пак да кажа и аз, че има нещо за които наистина трябва да искаш помощ, или съдействие от координатора или зоналния. В тези случаи, хората от информационния център няма какво друго да отговорят! Така че няма какво да се дразниш от нещо, което е така! Аз като имам подобни проблеми си търся зоналната и така!

# 549
  • Мнения: 3
... и се пръснах с U - Ungaro - харесва ми ( не мога да кажа,че ми е любим, но е добър) а и е много траен наистина.

А на мен толкова много ми харесва, но докато се пръсна и след час вече няма нищо, само по дрехите ми остава лек помен за аромат  newsm45 newsm45 newsm45

# 550
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
... и се пръснах с U - Ungaro - харесва ми ( не мога да кажа,че ми е любим, но е добър) а и е много траен наистина.

А на мен толкова много ми харесва, но докато се пръсна и след час вече няма нищо, само по дрехите ми остава лек помен за аромат  newsm45 newsm45 newsm45
Мъж ми пробва мъжкия вариант. Резултата беше същия като при Pisank@.  Confused Имам чувството, че е доста разреден, а парите му не са никак малко.  Crossing Arms

# 551
  • Мнения: 377
... и се пръснах с U - Ungaro - харесва ми ( не мога да кажа,че ми е любим, но е добър) а и е много траен наистина.

А на мен толкова много ми харесва, но докато се пръсна и след час вече няма нищо, само по дрехите ми остава лек помен за аромат  newsm45 newsm45 newsm45
Мъж ми пробва мъжкия вариант. Резултата беше същия като при Pisank@.  Confused Имам чувството, че е доста разреден, а парите му не са никак малко.  Crossing Arms

Това и друг път сме го коментирали - всеки парфюм и аромат реагира по различен начин на различна кожа. При някои е по-траен при други не чак толкова. Това колко е траен обаче един аромат не се определя само и единствено от неговата концентрираност  Peace

# 552
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Ето Панорамката на К17 /извинявам се ако е пускана вече/. Парфюмчето, което е обявено като Демо там, не е ли пускано като редовен продукт, понеже ми е доста познато и искам да се консултирам с вас за аромата.

Между другото кога ще се гмуркаме в новата темичка?

# 553
  • Мнения: 0
Добре,при вас във сайта коя брошура ви излиза? 16 или 17?

# 554
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Все още 16 и чакам с нетърпение 17 Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт