Отговори
# 15
  • Мнения: 529
Марго, съжалявам, мила  Hug Бъди силна и вярвай силно  Heart Eyes

Момичета, аз напоследък само смогвам да ви изчитам  Embarassed

Толо, не бери грижа, направили сте сефтето. Моят син докато беше болничен тея дни изяде една ампула вит. С барабар със стъклото, ама какво да направя  Rolling Eyes Embarassed хем аз съм до него непрекъснато  Embarassed Embarassed

Албенче, добре се справяш  Joy hahaha
Коте , не мога да не отбележа попадението с шапката  bowuu мнооого добро  Heart Eyes

Фокси, стягането на корема е нормално да се появява. На мен ми се втвръдява 1-2 пъти на ден, застава в причудливи пози  newsm78 но не е болезнено, а по-скоро чувство на изтръпване  Crazy

Ще трябва да изчезна за малко  ooooh! но I'll be back  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 32
Здравейте мамчета, искам да Ви се похваля, че вече съм си у дома. Приключих с работата Simple Smile  Peace Hug
Вече ще мога по-често да се включвам в темичките тук. Моят рожден ден е на 06.12.
А на мен в болницата сега ми казаха друг термин. за 04.02.2008 Sad странно.
Хмммм време е да прибера каката от училище. Пазете се и цунки по пупите Simple Smile

# 17
  • Мнения: 139
Да се запиша и аз, докато не се е изтърколила цяла темчика!
Фокси-Фокси-Фокси-Ура-Браво-  bouquet Hug

# 18
  • Мнения: 806
Фокси, бих искала да те помоля да сложиш 2 ангелчета на предна страница за Марго и бебчовците, тя май имаше близначета.
Стана ми много мъчно за нея.  Нали и те душички са носили.

# 19
  • Мнения: 24
Марго не мога да кажа нищо,което би те успокоило затова само те  Hug Hug Hug
Съжалявам, че така трябваше да се запиша в новата темичка Cry Моля се това да е последната лоша новина до февруари Praynig
Албенче страхотна песен   superuu ти си нашата супер певица

# 20
  • Мнения: 242
Това обмислях в момента....Права си Албенче Hug

# 21
  • Мнения: 14
 Здравейте сладуранки и от мен! Фокси, както винаги си се справила страхотно! Поздравления и от цялото си сърце и душа желая в тази тема и занапред да няма никакви лоши новини! Марго,мила, освен прегръдка  Hugдруго не знам какво да направя!
 Blueberrygirl, много ти благодаря за инфото!
 Ioli, bdbaloni! Бъди жива и здрава, и през февруари да гушкаш здаво и пухкаво бебче!
 Момичета, направо ме разбихте със заглавията! Страшно сте изобретателни! Гласувам за всички!
 За стриите: ми какво да ви кажа, аз въпреки, че се мажа всеки ден с два вида масла и кремове цялото ми дупе и бедра вече са в стрии! Но какво да се прави да ми е живо и здраво бебчето пък тепърва манекенка няма да ставам! Неприятно е , но какво да се прави! За кг. пак съм доста напред: цели 13кг. ooooh!, но и затова изобщо не ми се мисли, след февруари живи и здрави ще ги сваляме!
 Май имаше и други неща за писане, но излетяха от главата ми!

                                    love001  love001  love001Айде, цункам ви всички!  love001  love001  love001

Ейййййй, вече и аз съм на седмото цветенце!

Последна редакция: чт, 13 ное 2008, 12:07 от vasi__k

# 22
  • София
  • Мнения: 216
Честит рожден ден, Ели! Пожелавам ти много здраве, щастие, успехи, късмет, любов и най-сладкото вързопче февруари:)))))

(Да видим сега дали ще се оправя с картинките, нали ми е за първи път:ППП)




Марго, много съжалявам за бебенцата, не мога да знам, но предполагам как се чувстваш, пожелавам ти съвсем скоро да изпиташ отново трепетите на бременността и този път вярвам, че ще завърши успешно за теб и ще гушкаш твоя сладък подарък за смелостта, която проявяваш в момента, стискам палци!!!!

# 23
  • Мнения: 14
Фокси, ако слагаш ангелчета на първата страничка, сложи и едно за бебчето на Прити, това е само предложение де! Embarassed

# 24
Здравейте момичета!  Hug


Много ми стана мъчно и на мен за Марго  ....  Sad

Момичета, моля за информация за Инфлакол-а  Hug Вие как ще си го набавите?

Честит рожден ден, Ели! Пожелавам ти много здраве, да бъдеш обичана и глезена!   bouquet

# 25
  • Мнения: 233
подкрепям идеята на Албенка и Васи за ангелчетата на Марго и Прити - Фокси ще го направи много хубаво, сигурна съм!

искам да ви кажа, че съм трогната, че одобрихте това заглавие - много ми е приятно, че така се съгласихте повечето! благодаря!

Фокси, душата, не им се впрягай много на съседите - нашите пък все се карат, бичат на бормашина или канят едно лудо хлапе, което търкаля разни работи по пода. както е казала Толо - след има-няма 2-3 месеца така тъпкано ще им го върнеш, че даже и на теб няма да ти прави впечатление тяхното поведение!

Елисанка, мила, знам, че сега сме по-разсеяни, но ти си видяла до какво води това! бъди винаги нащрек като пресичаш, пък ако ще и да се забавиш с тръгването на светофара, бъди сигурна, че колите са спрели преди да преминеш! прегръщам те! аз вече не пресичам на нищо друго освен на осветена и обозначена пешеходна пътека и на светофар. тръгвам малко след светването на зеленото и си вървя бавно пък ако ще да ми бибиткат до пръсване!

Плюмперче, количката си е голяма далаверка с тая цена, да знаеш! не може ли и със зимен кош? огледай я добре, преди да я вземеш!

и разбира сеееее:
Йоли, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
пожелавам ти планини от здраве, море от обич и дъжд от щастие и през следващата година!


# 26
  • Мнения: 242
Ами всъщност ще го направя...Заемам се!!!

Последна редакция: чт, 13 ное 2008, 17:22 от foxy81

# 27
  • София
  • Мнения: 83
ioli честит рожден ден!Леко бременеене и едно сладко бебоче февруари!   bouquet

Момичета чухте ли снощи по новините ням ада има 90% 1 година.Остава си 9месеца(като се има в предвид че не са точно 9мес.,защото около 3месеца се водим болничен 80% ).сравняват ни с европейските държави а защо не сравняват цените и заплатите ни с техните. #Cussing out

Марго много съжалявам!  Hug
Сега мисля да поизлезна с една мама на разходка малко,че после става хладно.
Някой беше писал за Chipolino джема травел-аз съм я харесала и мисля нея да си купя(поне за сега)
Имаше и други неща които исках да пиша, но като се сетя по-късно.
Фокси как се добавяше снимчица в поста  Embarassed

# 28
  • Мнения: 24
 Честита ни нова темичка Simple Smile отново е божественярска Simple Smile
Фокси още се туткам със снимчиците, но ще се постаря тази вечер да сложа някоя друга   bouquet

Марго искрено съжалявам за това, което ти се е случило  Hug Hug Hug
Обзема ме голяма паника като си представя че не сме застраховани от такива работи дори и в тези месеци  Confused Стискам мн палци със всички нещата да са добре от тук нататък   bouquet

# 29
  • Мнения: 0
Марго..имаш подкрепата на всички ни..прегръщаме те силно и знай че си оставаш една от нас. А много скоро да ни се похвалиш пак.

Честита ни нова тема...Браво, Фокси

Общи условия

Активация на акаунт