Отговори
# 30
  • Мнения: 649
Момичета може ли някой да ми обясни какво представлява тази токсикоза. От името го свързвам с някакво натравяне, но не ми става ясно. А също така не мога да намеря подходяща информация , от която да ми се изяснат нещата.

На мен къде ми е зле, от новините на Марго се скапах още повече. Просто каквото и да правим, каквото и да искаме, всичко е Божа работа.

Оставаме си с надеждите да няма повече такива новини и всички да родим здрави бебчета  Praynig

# 31
  • Мнения: 805
Хаха, бульовче! Не може и със зимен кош, освен ако мацката не реши да си купи един ей така и да го включи към офертата.
Аз ги гледах - само зимния кош е 150Е. Пак ще съм на далавера.
Тази която ще купя от нея е цвят Strawberry. А аз ще купя коша май зелен и така ще си менкам цветовете за разнообразие...

# 32
  • Мнения: 1 796
Марго, много съжалявам, силно те прегръщам и се надявам скоро да те засечем някъде в отчетни Cry Cry Cry

# 33
  • София
  • Мнения: 117
Ioli Честит рожден ден!!!Февруари очаквай твоя най-голям подарък. newsm32
За стриите появиха ми се миналата седмица на гърдите знаех си, че няма да ме подминат с каквото и да се мажа просто съм си предразположена към тях. Foxy почивай по някой час през деня за да наваксаш съня.Възможно е много мами да не спали тази нощ, защото имаше пълнолуние поне на мен ми действа по този начин. Ха с pampam  сме родени на една дата. В момента мъдря леглото за беба ще си го поръчваме и гледам да не ми обегне нещо. Simple Smile
Margo съжелявам за случилото се. Прегръщам те не губи надежда и ти пожелавам много скоро да имаш повод за нова радост.

# 34
  • София
  • Мнения: 83
Моят бебо така се върти и обръща напоследък , че вече незнам накъде е застанал baby_neutral.Имам чувството че танцува в мен и иска да излезе през коремчето мйи.  Laughing
Даже съм го заснела с телефона как се върти.  Grinning и го показвам вечер на татко му.

# 35
  • Мнения: 192
Ioli nbirthday   ura newsm67честит рожден ден! Много щастие ти желая, весело изкарване на празника и прекрасно бебече февруари!!!

Марго, предполагам , че ти е много тежко в момента ( моя приятелка направи два последователни аборта през около година ), но бъди силна и дано наистина скоро се похвалиш с нова бременност, която да премине съвсем нормално и да имаш здраво и хубаво детенце. Hug

# 36
  • Мнения: 86
аз писах в предната тема, но и тук искам да окажа моралната си подкрепа към Марго!Марго с всички положителни мисли се надяваме до някак да намалим болката  bouquet Hug
моля за паролката и юзер за данните мерси предварително
родена съм на 30.01 заедно с моето братче и много се радвам на близначета  Heart Eyes водолейче съм
и аз съм с късогледство и астигматизъм.значи трябва да се прегледам
писах и в предната тема и сега да питам ако някой може да ми отговори: ако съм в болнични ще взема ли 13-та заплата? работя в тази фирма вече 5 месец.
за стриите:мислех си,че още са ми са се разминали...но снощи видях,че под гърдите ми има лилави черти Sad аз съм си преразположена и си  мислех,че само по коремчето може да имам.но здраве да е.бебчовците ни да са добре
бори1  Hug мерси, че си забелязала неписането ми отдавна.аз иначе чета почти всеки ден
 Ели newsm59  ura Да си много здрава и щастлива и бебчо февруари много да те радва!  Hug
фокси темата е много сладка,наистина ме изпълва с приятни емоции като погледна заглавната страница Simple Smile
цункам ви и ви гушкам всички

# 37
  • София
  • Мнения: 83
siqnie в моята фирма 13 заплата се фромира по този начин:пропорционално на отработеното време в фирмата т.е. ако съм работила от 01.01.08 до времето когато дават 13 заплата обикновенно преди празниците към 13.12 ще взема цялата заплата на която ме осигуряват, но ако съм работила от половината на година ще взема половин заплата.Това е мног честно и спаведливо, защото не може един служител на 2месеца да вземе колкото друг на 3години във фирмата.Това е от мен.

# 38
  • Мнения: 179
  Да се включа пак за малко

Първо много съжалявам за Марго....дано има сили да преодолее по-бързо болката/ то не че няма да я боли винаги../ и скоро пак да е в някоя отчетна темичка...

siqnie   незнам как стоят нещата във вашата фирма с 13 заплата.Всичко зависи от шефовете.Аз имам позната, която , докато беше в болнични , а и след раждането и даваха цялата заплата, освен това , което и се изплащаше от НОИ.Предполагам, че е получила и 13 заплата.Нооо.........такива хора са рядкост.При нас такова чудо няма.Има само някакви допълнителни пари за празниците / мин.година бяха "цели" 50 лв/.Сега незнам как ще е.Но честно да ти кажа имам чувството, че мен ще ме подминат, нали тоолкова главоболия има създадох с моята бременност  #Cussing out #2gunfire 
Но здраве да е....ще си посрещнем празниците и без тези пари.Само да сме здрави  Hug

# 39
  • Мнения: 95
Здравейте момичета.
Ели честит рожден ден бъди здрава,щастлива и обичана.Най красивият подарък ти пожелавам да получиш февруари..едно сладурско бебче.
Много сте активни днес,браво... пеете си песнички т.ст Албенчето пее ние слушаме.
Заглавието на темата е страхотно. Simple Smile Фокси се е постарала много добре за което  получава Hug
Елисана,и всички останали пазете се много че луди по пътищата колкото искаш.
Марго,каквото и да кажем няма да намали болката,стискам ти палци да се похвалиш скоро с хубава новина. Praynig
Много други неща исках да кажа..но ....А сетих се тази нощ аз не спах но не от хъркането на съседите,а от хъркането на моят мъж Cry
Много си го обичам,но го заплаших че ако това продължава ще си търся друг! Embarassed

# 40
  • sofia
  • Мнения: 73
Марго съжалявам мила буди силна и скоро да ни навестиш с хубава новина.Поплачи си и гледай напред.прегръщам те силно.Йоли да си жива и здрава мила и февруари здраво бебче.
  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: чт, 13 ное 2008, 17:49 от sreburna

# 41
  • Мнения: 86
аз работя в общинска администрация ако има значение

# 42
  • Мнения: 276
Марго, много съжалявам.  spoko 

# 43
  • Мнения: 805
Сто пъти писах и все забравям: Rolling Eyes
Моля някоя мама да ми изпрати user-а и паролката за файлчето с личните данни!
Мерси! Hug

# 44
  • Мнения: 60
Марго, съжалявам Hug ( друго просто не мога да кажа)
Честит рожден ден на Joli - здраве, щастие и късмет  bouquet
И да питам нещо, вече раждалите мами - кога се появява горе-долу кафявата линия на корем, да разбера дали ме е подминала - някак си не ми се иска да имам Sad

Общи условия

Активация на акаунт