Чукнахме 2 години кърмене,

  • 1 227
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 328
Честито Hug

Ще си позволя да ползвам темата, за да не пускам абсолютно същата. Преди два дни и ние чукнахме двете годинки... Благодаря за всички съвети, които съм получила от вас  bouquet

Честито и от нас Simple Smile
А по колко пъти се кърмите на ден?

Ние по много пъти, защото сме заедно през деня..

Благодаря на всички за поздравите, да ви се връща  Crazy Peace

# 16
  • Варна
  • Мнения: 932
Честито и на двете !   Hug И да нацелувате от нас порастналите кърмачета!

# 17
  • Мнения: 350
Браво мамо! Честит рожден ден на големия кърмач, да е здрав и весел!    bouquet

# 18
  • Мнения: 315
Честито и от мен, и на двете мами!  bouquet  bouquet
 Аз се моля поне до половината на вашата възраст да  кърмя моята дъщеричка. За сега се справяме криво ляво, не съвсем безпроблемно, но щом вече е 7 килца на 53 дни, значи не гладува Laughing Любопитно ми е вие като дългокърмещи мами правили ли сте нещо специално за да удължите кърменето? Имало ли е при вас кърмачески стачки или пък намаляване на кърмата? Използвате ли понякога замразена кърма? И изобщо до сега имали ли сте затруднения при кърменето? newsm78

# 19
  • Мнения: 668
Честито и от мен. Мечтая си да стигна някога и аз до този кърмачески стаж!  newsm20
Да са живи и здрави порастналите кърмачета.  Hug

# 20
  • Мнения: 1 691
Честито и от мен, и на двете мами!  bouquet  bouquet
 Аз се моля поне до половината на вашата възраст да  кърмя моята дъщеричка. За сега се справяме криво ляво, не съвсем безпроблемно, но щом вече е 7 килца на 53 дни, значи не гладува Laughing Любопитно ми е вие като дългокърмещи мами правили ли сте нещо специално за да удължите кърменето? Имало ли е при вас кърмачески стачки или пък намаляване на кърмата? Използвате ли понякога замразена кърма? И изобщо до сега имали ли сте затруднения при кърменето? newsm78
Ооо, трудности колкото поискаш! Ние 7-те килца ги стигнахме на 7 месеца. Минали сме през дълги периоди на дохранване с АМ, нерви, че не наддава и т.н. След годинката пък се наслушах на съвети да отбивам вече  Mr. Green
А по колко пъти се кърмите на ден?
Неизвестен брой... Кърмения за нахранване на практика нямаме - повечето са за приспиване/събуждане, успокоение. Абе минимум 10-тина пъти на денонощие.

# 21
  • Мнения: 835
Честито!!!
И аз още се чудя до каква възраст да кърмя newsm78 За сега сме едва на 7мес. и само сутрин и вечер се кърмим, но тя не ползва гърдата като биберон и когато не е гладна не иска да суче......но ще видиме

# 22
  • Мнения: 9 481
Честито!!!
И аз още се чудя до каква възраст да кърмя newsm78 За сега сме едва на 7мес. и само сутрин и вечер се кърмим, но тя не ползва гърдата като биберон и когато не е гладна не иска да суче......но ще видиме

Не поставяй срокове Wink-времето и желанията и на двете ви ще решат колко време ще се кърмите Peace

# 23
  • Мнения: 6 713
Честито!  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 328
Честито и от мен, и на двете мами!  bouquet  bouquet
 Аз се моля поне до половината на вашата възраст да  кърмя моята дъщеричка. За сега се справяме криво ляво, не съвсем безпроблемно, но щом вече е 7 килца на 53 дни, значи не гладува Laughing Любопитно ми е вие като дългокърмещи мами правили ли сте нещо специално за да удължите кърменето? Имало ли е при вас кърмачески стачки или пък намаляване на кърмата? Използвате ли понякога замразена кърма? И изобщо до сега имали ли сте затруднения при кърменето? newsm78

7 кила и при нас беше в 7-ми месец.
Нещото специално е кърмене на поискване, късно захранване.. Стачки сме имали, намаляване на кърмата сме имали, замразена сме ползвали в началото.. затруднения също.. Но крайния резултат е налице, радвам се че се получи Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 3 064
Честито, Джени! Ние също вървим натам, и аз не съм преполагала, че толкова дълго ще кърмя...

# 26
  • Мнения: 1 674
Браво!  bouquet
Продължавайте все така Hug

Peace

Общи условия

Активация на акаунт