"Шоколадова коса"

  • 214 696
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
myci,честно казано, до скоро ползвах бои на Лореал (пробвала съм Кастинг, Екселенс и Рецитал) и въпреки, че харесвам цветовете, които се получават с тях, този път целенасочено търсих друга марка. Всички Лореалски бои ми падат за 4-5 измивания максимум и косата ми придобива някакъв кофти нюанс и трябва на 2 седмици да  я боядисвам, за да ми харесва. Когато се изрусявах Лореал беше добър избор, защото русото не се измива така, но за потъмняване не ми харесват боите им.
Ако все пак държиш на лореал ти препоръчвам серията Екселенс Simple Smile (лично мнение, все пак е до коса)

И аз пробвах ЛОРЕАЛ доста, но след 3тото измиване пада, пробвах с "шоколад" на ECHO, което се оказа и естествения цвят на косата ми и сега съм с него! Peace

# 16
  • Мнения: 254
и аз от няколко дни съм с тъмен шоколад на велатон а преди това бях с червена коса,ами доволна съм от цвета като се има в предвид че бие още малко на червено според мен от предната боя но мисля следващия път да пробвам млечния шоколад

# 17
  • У дома !
  • Мнения: 700
Това е моето кафяво...№3,Brezilya




Аз си купих същата,дано не избие червеникъв оттенък.....като на Кастинга!
Като я пробвам ще докладвам Flutter

# 18
  • Мнения: 3 641
Момичета,много ми харесва това шоколадовото. Simple Smile Искам да попитам дал иянкой с черна коса е успял да получи този цвят?  И от кой път, предполагам,че няколко боядисвания трябват Hug

# 19
  • Мнения: 372
Най-добър шоколадов нюанс аз постигам с Garnier Nutrisse. Даже ми се струва и по-щадяща от Лореал.

# 20
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Момичета,много ми харесва това шоколадовото. Simple Smile Искам да попитам дал иянкой с черна коса е успял да получи този цвят?  И от кой път, предполагам,че няколко боядисвания трябват Hug

предполагам,че от 3 път трябва да се получи,при мен стана от първия,но и аз се боядисвам два пъти в годината,така или иначе резултата се вижда на светлина,а на слънце има златен отблясък,докато в затъмнено помещтение без пряка светлина стои много топло "черно" или така наречения цвят ван-дайк(мога да го сравня и с други доближаващи се цветове,но няма да изпадам в подробности),което на прост език ще рече цвета на мокра пръст... Mr. Green 
предполагам,че и основата е от значение...
ама и го обясних...

# 21
  • Мнения: 3 641
ahasver , благодаря  bouquet
И аз си боядисвам рядко цялата коца, може би 3 пъти годишно и черното не е много наслоено. Все пак ще  си помисля обаче дали да предприема тази стъпка Simple Smile

# 22
  • Мнения: 880
Това е моето кафяво...№3,Brezilya



И аз от доста време се боядисвам с нея и цвета който се получава,както се вижда на аватара,е почти черен.Сигурно защото преди това бях червена.Иначе естествения ми е карамелен и си го искам пак,ама не става. Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 199
Привет на всички!
С радост мога да споделя ,че намерих "моята" шоколадова боя! Heart Eyes
Миналата зима и пролет експериментирах със скъпи бои, но не бях доволна.Не исках да има червен оттенък, а постоянно се получаваше/мразя ,когато ми червенее косата!/
В края на май заминавахме с малкия за Русия и боядисването отлагах  до последен момент/както винаги важното -на край!/.Трябваше да купя боята, да се боядисам/сама, с много къса коса съм ,така че успявам/
....Купих в най-близкото  квартално магазинче....българска боя"ELEA", цвят натурален шоколад/5.14/.Боядисах се късно вечер, при изкуствена светлина не разбрах точно какъв цвят се получи.Но на сутринта..............Това което толкова години търсих ,стана !!!!!Изобщо не бие на червено.Бях малко по-тъмна, но след една седмица се получи перфектен/за мене/ шоколадов цвят!
За сега не мисля да го променям Напълно ме устройва и качество на боята ,за цената да не говорим.А най-важно точно този нюанс ,който постигнах много го харесвам!
п.с.Ако намеря хубава снимка Wink, ще пусна  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 38 523
Едно време се бях правила с този на Гарние 100% Колор - N512 и стана шоколадова.

http://ru.garnier100color.com/_ru/_ru/100color/index.htm

Сега съм си взела пак някакво кафе на Лонда, пък какво ще излезе...

# 25
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
аз съм с кестенява коса но сега много искам и аз един хубав шоколадов цвят тея дни гледан новата реклама на КАСТИНГ без амоняк и мечтания цвят от мен е този на рекламата но тази безамонячна незнам дали ще ме хване

# 26
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
аз съм с кестенява коса но сега много искам и аз един хубав шоколадов цвят тея дни гледан новата реклама на КАСТИНГ без амоняк и мечтания цвят от мен е този на рекламата но тази безамонячна незнам дали ще ме хване

Аз точно нея ползвах, но цвят нуга. И си хвана идеално, а съм с 80% бели коси. Втора седмица вече цветът държи. Нюансът се получи точно като на картинката. Но все пак моята основа беше много светло русо (не жълто русо, а по-скоро сламено русо) плюс белите коси в корените. Може и това да е била причината да хване добре. Thinking Но общо взето съм доволна от боята. Бях намразила Лореал, защото след дълги години ползване изведнъж развалиха качеството. Просто го усетих, не е предишната боя. И минах на други марки. Но специално от Кастинга съм доволна. Засега. Thinking

# 27
  • София
  • Мнения: 4 752
Боядисах се, доволна съм от Велатон..има блясък, цветът е почти, какъвто исках(ще видя утре на дневна светлина как е). Не са ми изсушени краищата. Flutter

# 28
  • Мнения: 2
illymersi mnogo she probvam i tozi Loreal

# 29
  • У дома !
  • Мнения: 700
Това е моето кафяво...№3,Brezilya




Аз си купих същата,дано не избие червеникъв оттенък.....като на Кастинга!
Като я пробвам ще докладвам Flutter

Момичета.....от тази боя като цвят не съм доволна!Станах черна,ама много черна!И не се измива Sad
Сега как ще стана шоколадова...просто не знам Thinking

Общи условия

Активация на акаунт