Гоблени-34

  • 46 186
  • 456
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 610
Айдее и аз да се намърдам в новата темичка newsm47

ketri   bouquet  за темичката
Аз пак няма с какво да се похваля защото шия още снежкото Embarassed
Отивам да си изпия  Coffee докато малчо спинка  hahaha
Днес  ще ходя до болницата  Sick да ми сменят превръзката и после
ще шия цял ден,  smile3521 че много изостанах.
Хипатия благодаря за подробното обяснение,
  bouquet макар че това ми се вижда доста сложно за шиене Thinking
Поздрави на всички  bouquet

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 610
Ъъъъъъъ пак съм аз

Страхотни гобленчета пак сте показали всички, всеки един със своя чар и замисъл. Няма нещо което да не ми е харесало Simple Smile
Geniko newsm03  я кажи и покажи newsm53 новите чашки Hug Аз да те питам понеже стана въпрос за чашките кажи моляте,
на Vervaco чашките с кой номер аида си ги шила и колко ката трябва да е конеца?
Зори мъфинетата не станаха другият път ще пробвам със тиква.
Благодаря на tarzanka за милите думи Hug
АЙДЕ вече се махам newsm49

# 17
  • Мнения: 747
Eй, момичета, страхотни неща сте показали   bouquet; твърде късно се включвам, и не поемам риск да изреждам поименно, че непременно ще изтърва някого. Embarassed  Heart Eyes
Билкова, надявам се вече да си се справила и моя съвет да е закъснял, но опита ли просто с гумичка за моливи?

Цоп- поръчах си "вилеров" от едно магазинче- цветя за спалнята. В понеделник ще го получа.
Кажи сега, този гоблен с вилеров бод ли ще го шиеш? Не мога да си представя как изглежда схемата на гоблен който се шие с вилеров бод, т.е.1:2 newsm78 (все си мисля че трябва да изглежда сплескана, така че един знак да отговяря на 2 квадрартчета) Embarassed

Последна редакция: пт, 14 ное 2008, 10:48 от Прасчо

# 18
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен в новата темичка!
tarzanka, страхотна си  Hands Clap никой не си пропуснала да похвалиш!
Аз също не участвам и си нямам жертвичка защото Embarassed много късно прочетох и така.
Още се мъча най облаците на гобленчето ми, вечер след работа гледам поне по един час да пошия,а мъжът ми вече ме пита кога ще започвам новият.Бързам бързам ама то бавно става.

# 19
  • Мнения: 2 116
Прасчо ето ТУК можеш да видиш как изглежда гоблен 1:2!  Peace А схемата няма разлика!  Laughing

# 20
  • Мнения: 161
Хайде хоп и аз в новата темичка с едно кафенце и едни сладури вместо гобленче :


Марулка пак страхотна тортичка е направила !!! Направо произведения на изкуството са твоите тортички!

Здравче, кога успяваш толкова много неща да ушиеш за толкова малко време  Shocked  Като каза някой преди време тук май има някаква задруга на многоръките  Laughing

Ива Николова -  чудесни са ти коледните миниатюрки!  Peace

Ант
– на мен ми харесват как стават калиите. Малко с по-наситени цветове са, отколкото на картинката, ама и така стават много сполучливи! Heart Eyes

Geniko – пак с нови чашки ще ни зарадва

Venipuh – аххх каква красота се е получила... Страхотно е ангелчето дори и без контурен бод !!! Само гледам, че се шие май на кремава панама, а твоята май е бяла и долу, където е празното място стои малко като недоушито. Защо не му избродираш малко кремав фон – нещо от най-светлия цвят, които го има в косата му – мисля, че ще придобие по-завършен вид, ама това е само мое мнение, иначе и така си е добре!

tarzanka – супер си ! Никого не пропускаш ! Аз напоследък нямам много време за компа и карам по-кратичко  Confused

Днес ми е много напрегнат ден  ooooh!  Големия ми син замина за Полша за 1 седмица. Правиха едни проекти в училище по една международна програма и се класира заедно с още 3 момчета да заминат да се срещнат с другите участници в проекта от няколко страни. Той направо беше пощурял от радост, че ще пътува със самолет. Подскачаше една седмица от радост в къщи... Днес го изпратих и сега цял ден ще го мисля докато пристигнат, а след това още една седмица докато се върне....  Praynig Какво да се прави - майките сме си такива - колкото и да пораснат децата, ние все си ги мислим  Sad   bye

  


Последна редакция: пт, 14 ное 2008, 11:35 от vvvitality

# 21
  • Мнения: 338
тарзанке, за теб идеше реч  Hug разменете си адресите на ЛС и готово. сега ще идвам една от тайните, ако не се беше появила друга кандидатка, щеше да си мен. аз да отбележа по стечение на обстоятелствата не участвам  Sad но другия път
newsm44 супер, ама аз не ща да знам, може ли на тебе да ти пратя адреса???  newsm03
ами дай направо и на тебе да ти пратя   bouquet Hug

vvvitality, браво на сина ти - пожелавам му успех, дано всичко да ми не ок и ти да не се притесняваш много. стискам палци.

хайде аз тоя път се опитвам да следя по-честичко, да не пиша вече толкова много.

# 22
  • Мнения: 129
 пиши пиши какво като е много-за сметка на това никого не пропускаш   Hug

# 23
  • Мнения: 7 106
Ехааа, нова тема , че и успяхте толкова да изпишете   bouquet!

Здравчето наистина добра производителност. Свежи китки и страхотни кончета. Браво, кога успя   bouquet!
И аз харесвам всичко, което показвате. Всичко е излязло от две работливи ръчички, подплатено с много любов, как да не е красиво!

vvvitality , успех на синчето ти!От грижи и притеснения се побелява, затова сме ние майките да се тревожим! Но дано всичките ни притеснения са за добри поводи Hug

Ето и аз докъде я докарах, вече се оглеждам за следващия  Laughing :

# 24
  • Мнения: 338
браво, браво, това е разкошно, слагам го в моите планове някога си...

# 25
  • Мнения: 356
Привет и от мен!!!!!Така се заших в Климт,че нямам време да пиша  BlushСтрахотни миниатюри са!
tarzanka,прекрасни гоблени!Браво!Явно си падаш по пеизажите Wink Hug
Марулка и vvvitality благодарско за тортичката с кафенце!!!!
ketri,   bouquet за новата темичка!!!!!Сигурна съм,че ще бъде напълнена с още красоти!
Айде,отивам да пошия малко  Peace
 

# 26
  • Мнения: 0
3ори, страхотен е!Браво!  newsm10 как се казва тази красота?

# 27
  • Мнения: 7 106
3ори, страхотен е!Браво!  newsm10 как се казва тази красота?

Dimensions - Winter memories   bouquet

# 28
  • Мнения: 7 803
аууу, този зимния е страхотен  Hug
 прасчо, схемата си е същата все едно 1 към 4 ще шиеш, но го удвояваш само по хоризонтала  Peace
тарзанака, нямам против и на мен да пратиш и аз бих ти пратила, но така ще участваш 2 пъти  baby_neutral дай си адреса и ще го препратя  Peace
tsvete79, дай си адреса на ЛС ще те уредим с жертва веднага  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 161
Одеве се заплеснах и забравих да похваля Кетри за хубавото начало и темичката! Невероятна идилия с това червено столче и приказната коледна стая! Направо ми се прииска като Алиса в страната на чудесата да вляза през монитора, да седна до камината и да си отварям подаръчета  Heart Eyes

Зори - гобленчето е просто приказка  smile3501 Направо обожавам зимните пейзажи на Дименшънс - страхотни са!

Общи условия

Активация на акаунт