Възстановихте ли се бързо след секциото?

  • 9 710
  • 168
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 656
Полита,и двата пъти бях с пълна упойка.Ако искаш да питаш нещо по-конкретно-насреща съм.

# 106
  • Мнения: 5 393
Доста бързо се възстанових. До 10тия ден след операцията вече имах само леки подръпвания при повече натоварване. След около седмица и те изчезнаха.

# 107
  • Мнения: 117
И двете ми раждания са с пълна упойка.
Колкото повече движение има след операцията толкова по-бързо се възстановяваш.
Успех и не се страхувай.

# 108
  • Мнения: 4 477
Аз и след година и половина имам болки понякога,но съм доста напред с годините и може да е от това Embarassed.Не е нетърпимо но се усеща.

# 109
  • Мнения: 1 477
Възстановихте ли се бързо след секциото?
Бързо-за около седмица(по време на престоя в болницата).

# 110
  • Бургас
  • Мнения: 529
За изписването - бях си вече "възстановена", само че всичко правих бавничко и внимателно.Не приемах абсолютно никаква помощ от близки, държах да се справям сама. След около още седмица "забравих", че съм оперирана напълно Peace.

# 111
  • Мнения: 961
Когато дойдоха да ни раздвижват - 24 след операцията - станах и колкото и да ми беше трудно, не го мислех, просто исках възможно най-бързо да си взема детенцето при мен! Мисля, че това много ми помогна да се възстановявам бързо! Имах болки, но те са поносими. По-неприятни се оказаха болките в главата от упойката, въпреки, че изльоках промишлени количества вода! Две седмици след операцията вече си свалях/качвах количката два етажа и си скитахме с бебка по улиците!
Мама ми беше казала, че както се изправиш след операцията, така ще тръгнеш! Важното е да не се превиваш и да не се свиваш!

# 112
  • Мнения: 148
Аз се възстанових сравнително бързо-за около седмица.

# 113
  • Мнения: 2 609
На следващия ден след опрерацията ставах 5-6 пъти. Първите естествено ми беше много трудно, Crazy но се свиква. Бях чела преди това, че е важно да се става повечко, за да се възстановиш по-бързо и се убедих в това. На третия ден ме качиха при бебка и се чувствах много добре, а на седмия, като ни изписахе вече не чувствах болка и подръпвания. Peace

# 114
  • Мнения: 961
Забравих да пиша, че в сряда сутринта родих, в неделя на обяд си бяхме вкъщи!

# 115
Цялостното ми възстановяване от операцията беше 4 дни след това нямах абсолютно никакви проблеми-ставах савсем спокйно,донесоха дъщеря ми да си я гледам и наистина след това даже забравих че съм била оперирана.Наитина първите няколко дни са леко казано неприятни(като ставаш боли,придърпва и всякакви такива работи- е не е болка за умиране ама не е много приятно Blush)

# 116
  • Мнения: 290
При първото си секцио станах на инат,защото бебето ми беше в кувьоз и много исках да го видя,много бързо се възстанових.С второто секцио знаех каква е процедурата по изправянето и пак сама си станах,смея да твърдя,че с второто ми беше по-леко в смисъл знаех какво точно трябва да правя.на 5 ден ни изписаха и веднага започнах сама да се оправям и с двете деца,тъй като нямаше кой да ми помага,но също си е до организъм.

# 117
  • Мнения: 18
Родих сина си със секцио с пълна упойка ,срещанах трудност само при ставането .На 3 ден се обслужвах сама , а на 6 ден качих стълбите до 5 етаж с бебе в ръце. На 20 ден бях напълно възстановена. Вечерта след като родих цяла нощ слушах нормално раждащите майки как крещяха и викаха ако трябва да раждам сега отново бих избрала секцио въпреки че първия път беше по мед.причини.

# 118
  • Мнения: 1 668
раздвижиха ме 24 часа след операцията в 8.30 сутринта. целият ден не легнах, защото се притеснявах, че няма да мога да се изправя - изкарах вечерта до 9 без проблеми като миждувременто ходиш да си купя сокове и вода, а и бебето си беше при мен. На третия ден вече си се изпрвя без проблеми, на 5тия вече кляках без проблеми, на 7-мия нямах и помен от операцията. никога нищо не ме е дърпало и т.н. Изобщо при мен единствения проблем със секциото беше, че на страха очите са големи и първите 3-4 дни някак доста се притеснявах да не се отвори раната  Joy Joy Joy, което разбира се няма как да се случи.

# 119
  • Мнения: 2 521
Аз се възстанових сравнително бързо-за около седмица.
И аз Peaceи двата пъти Grinning

Общи условия

Активация на акаунт