Възстановихте ли се бързо след секциото?

  • 9 681
  • 168
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 5 577
само пусти корем не се прибира още ...  Close

# 121
благодаря ви мами за изчерпателна информация  bouquet

# 122
  • София
  • Мнения: 191
Много бързо- за по-малко от седмица Peace!При положение, че преди секциото "раждах" 30 часа нормално и като не родих ми направиха секцио по спешност.

# 123
  • Мнения: 145
Да , на осмият час станах от леглото, на петият  ден ме изписаха , а след още пет дни останах сама в къщи и гледам и двете си деца , а разликата им както е видно не е голяма Hug Поздравявам лекарката ми от Майчин дом -Варна - д-р А. Атанасова и нейният екип  за добре свършена работа

# 124
  • София
  • Мнения: 3 789
На следващия ден, когато ме преведоха от реанимация в родилното вече си ходех стабилно. Вярно е, че ходех приведена като някоя баба, щото шевовете ме опъваха, но с повечко движение се възстанових срвн бързо. На втория ден при ставане изпитвах неописуема болка, имах чувството, че ще ми изпадне всичката карантия... На третия ден вече ставах стабилно и лесно от леглото (в болницата са потънали като лодки и ставането изисква огромни усилия), а и мисълта че бебчето те чака, за да го гушне мама и да му даде да яде ти дава допълнително сили да се възстановиш бързо.
Много е важно движението, убедих се в това! Peace И голямо значение има и "майсторлъка" на лекаря, моята док беше много добра, разреза ми е перфектен и много бързо зарастна

# 125
  • Мнения: 31 341
Да в рамките на нормалното.Станах 4 пъти същия ден. Но ме боля дълго.

# 126
  • Мнения: 838
как ви се струва това: http://mamita-bg.com/2008/09/%D1%86%D0%B5%D0%B7%D0%B0%D1%80%D0%B … 0%B8%D0%BD%D0%B8/
- Цезаровото сечение отслабва майчиния инстинкт!

# 127
  • София
  • Мнения: 843
Пълни глупост. Това си е до човек. Ако си решила да ровиш всякакви зависимости може да изкараш.
Какво става при положение,че имаш контракции няколко часа и пак те срежат? Пак ли нямаш майчин инстинкт?
Ами ако беб е мързел и развит неразвит не ще да излиза?

# 128
  • Мнения: 2 011
как ви се струва това: http://mamita-bg.com/2008/09/%D1%86%D0%B5%D0%B7%D0%B0%D1%80%D0%B … 0%B8%D0%BD%D0%B8/
- Цезаровото сечение отслабва майчиния инстинкт!

Ами да дойде този,който е писал статията, да види каква връзка имам с детето си  Laughing
По темата - изненадващо бързо се възстанових.

# 129
  • Мнения: 118
Аз също след като ме раздвижиха доста походих дори ми направиха забележка да не се напъвам толкова,обаче изправена се чувствах по-добре .Само около седмица сле това усещах придърпване и то при ставане от леглото, а като се изправя вече мога да си обикалям цял ден.Е разбира се не трябва да се вдига тежко и не бива да се натоварваш прекалено ама бебето си го оправям без проблем smile3560

# 130
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Вторият път, да, но нямах избор. Макси беше в Токуда, а аз в Правителствена и трябваше да ходя да го виждам.
Първият път ми беше много трудно и бавно възстановяването.

Последна редакция: вт, 14 апр 2009, 17:45 от Иренка

# 131
  • Мнения: 74
станах на следващия ден,на 6 ден ме изписаха и нищо не ме болеш,значи за 6 дни съм се въстановила

# 132
  • Мнения: 1 305
Много бързо се възстанових, а на изписването тичах по коридорите.
А за статията и според мен не е вярна.

# 133
  • Мнения: 108
Доста бързо се възстанових. 1 ден след секциото ме раздвижиха и веднага започнах да ходя, сядам, ставам, лягам и да се обслужвам сама.

как ви се струва това: http://mamita-bg.com/2008/09/%D1%86%D0%B5%D0%B7%D0%B0%D1%80%D0%B … 0%B8%D0%BD%D0%B8/
- Цезаровото сечение отслабва майчиния инстинкт!

No comment...

Последна редакция: вт, 14 апр 2009, 23:07 от Grönebееr

# 134
  • Варна
  • Мнения: 1 817
За престоя си в болницата, т.е. 5 дни  Peace

Общи условия

Активация на акаунт