Кърмене и сутиен!

  • 2 387
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 107
Откакто циците ми станаха двойни /на третия ден след раждането/ не съм сваляла сутиените - денем, нощем, с подплънки за кърма, че много тече... Нося безшевни, все се каня да си купя от онези специалните за кърмачки, ама все нямам време, пък и май няма смисъл...

# 16
  • Мнения: 4 242
Нося за кърмачки през деня. Нощем съм без, но винаги обличам нещо защото Ива ме щипе зверски по зърната сутрин.
А иначе за подплънките- аз още не мога без, защото тека и то не малко. Дори често се случва и те да пропуснат и си ходя с мокрото леке Blush а мамите в градинката се смеят "опааа време е за папкане".

# 17
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Денонощно съм със сутиен! Залепна ми за кожата, ей! (да не си помислите, че само с един от раждането стоя  Grinning) Памучени и еластични са, доста удобни са! Не мисля да го махам още, че тази нощ реших да не слагам нищо след  luvbed  Embarassed, ама нещо много ми се мятаха...на Марти паничките  Embarassed

# 18
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз съм със сутиен за кърмачки от 9-тия месец на бременността някъде! Много ми е удобно и го свалям само да се изкъпя! А относно цената : 13лв не мисля, че са много! Аз не мога да си представя да съм без сутиен! Дори понякога забравям, че имам цици  Crazy Аз ти препоръчвам да дадеш 26 ил и 39 лв. в зависимост от колко сутиена се нуждаеш и  да ти е удобно!
Спрях да нося постоянно подплънки когато спрях така "нужното" цедене,  за да не ми намалее кърмата 30-40 ден след разждането! Сега кърмата ми тече само когато от другата гърда повреме на кърмене! на разходки дискретно си бъркам под блузката и си слагам подплънка!

# 19
  • Мнения: 35 968
за сега най-удобно ми е безшевното бельо; имам 2 сутиена за кърмачки, но не са ми удобни! подплънки за сега ползвам, защото тека понякога; нощем се старая да не слагам сутиен и подплънки, за да ми се "проветряват" зърната, иначе се разраняват; докато кърмя нощем подлагам нещо под "неизползваната" гърда, за да не капе по леглото и по бебето Sunglasses

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
Нося постоянно.Само преди месец-два започнах да си позволявам да го махам нощем, но сега по необясними причини кърмата ми се увеличава и течовете се подновиха EmbarassedУжас, пак почват гадните подложки smile3511Нощем няма да слагам пак, пък каквото ще да става Crossing Arms
Таз работа с молива нещо...хм....и на мене никога не ми се е отдавала SadНаправо ми е чудно, че има жени с голям бюст, дето могат да ходят без сутиени Shocked, аз не мога, никога не съм можела Sad

# 21
  • Мнения: 1 704

Въобще не нося, но циците са ми малки и въобще не ми пречат Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 784
При мен и маркери минават  Laughing Ама ползвам от ония спортните, безшевните. Най-са ми удобни. А тези кърмаческите според мен са малко безмислени за тия пари, но всеки си прави избора...
И аз така- вкъщи безшевни с подплънки за кърмачки, а за навън си купих съвсем обикновени, най-малкия номер  Embarassed ,дантелени, без подплънки и им извадих банела. Така подплънката ми за кърмачки влиза точно, а и 3 броя от складовете ми излязоха около 10 лева. При кърмене просто леко смъквам долната част, за да се покаже зърното. При мен проблема е, че така и не намерих сутиен за кърмачки, който да ми стане  Embarassed ,а и много грозни ми се струват. Вече имам чувството,че съм се срастнала с подплънките за кърмачки  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт