ПЛЕВЕН - 71

  • 17 911
  • 299
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 248
Бързо оздравяване на Меги  Hug

Мирама, да не ви растат зъбки? Ники при всяко ново зъбче беше с много зачервено дупе.

# 31
  • Мнения: 22 444
Добро утро и от мен момичета.
Калина тази сутрин е по-добре, през нощта не е акала и дупето се е успокоило. Не е така кръв червено. Пак има ситни пъпчици леко по дупето и отпред, но определено е по-добре.
И аз се съмнявам да не са зъби, защото не виждам никаква друга основателна причина за разстройството и зачервяването. Ядем лечебната хумана (колкото успея да я излъжа да яде). Ще видя тази сутрин как ще се изака, надявам се да е нормално.

Дано и Меги бързо да оздравява, много са неприятни тези болести.

И днес е доста студено времето, но мисля по обяд да излезем малко из квартала. А ако на някой му се ходи на клубче, много ще се радвам да се срещнем някъде )))

# 32
  • Мнения: 2 556
И аз се надявам Меги бързо да излиза от болницата здрава!! Praynig

# 33
  • Мнения: 40
Добро утро и от мен момичета! Тази сутрин направиха оглед на детската площадка и зад блок Кооператор. Тя е съвсем отскоро, но явно и нея ще я ремонтират. Инициаторките на инициативата са наистина страхотни и техните дела успяха. Пздрави  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 5 624
Айде и аз да се разпиша за децата - скорпиони. Митака беше и все още е лесно за гледане дете. Не ни е създавал особени проблеми, беше доста кротък. Обачеее - не знам дали е от зодията, но е невероятно упорит и инат. Още от съвсем мъничък /откакто почна да разбира/ трябваше доста да му говоря и да се пазарим, за да стане нещото, което той не иска.

# 35
  • Мнения: 2 070
Джина моля те звънни ми - 0898 817 948, загубих ти телефона, а трябва да излизам и няма да съм на компа. Ако може да дойдеш пред ясла Дружба в 11:40 ще е СУПЕР. Моля те да ми звъннеш поне.  Praynig

# 36
  • Мнения: 2 070
Отпада за понеделник интервюто

# 37
  • Мнения: 87
Айде и аз да се разпиша за децата - скорпиони. Митака беше и все още е лесно за гледане дете. Не ни е създавал особени проблеми, беше доста кротък. Обачеее - не знам дали е от зодията, но е невероятно упорит и инат. Още от съвсем мъничък /откакто почна да разбира/ трябваше доста да му говоря и да се пазарим, за да стане нещото, което той не иска.
На мен лично ми е много интересно, не само защото това ми предстои, а въобще астрологията ме вълнува. Е вчера докато правих "интервю" на акушерката за някакви детайли по операцията, много държах да ми се изясни записват ли точния час на раждане на децата със секцио.  Crazy
Принципно майките на скорпиони, които питах повечето споделят за прословутия инат на хлапетата си като за най-отличителната им страна. Радвам се че има скорпионски майки, току виж след време направим общи рождени дни.  Heart Eyes
Специално към Дикси отправям поръчка за мома да ни донесе, след като харесва скорпионите аз ще предоставя зет.  Laughing Laughing Laughing
 ДеЩоВиди когато и да ви излъчват пуснете линк към предаването да гледам поне архивите, че ме вълнуват такива неща.

# 38
  • Мнения: 22 444
Хайде момичета, на никой ли не му се ходи някъде на клубче сега по обяд, или след обед. Аз откачам в къщи и не мога да стоя по цял ден затворена. )))
Ако някой реши нещо да пише.

# 39
  • Мнения: 1 951
Специално към Дикси отправям поръчка за мома да ни донесе, след като харесва скорпионите аз ще предоставя зет.  Laughing Laughing Laughing
Ахахаха  Laughing
Ако е мома се очертава да е телец. Ако е момък също, де, но няма да ви вълнува тогава.
Та комбинацията мъж скорпион и жена телец цял живот ми е пред очите ( баща ми и майка ми). Екстра комбина са ако околните са със здрави нерви  Mr. Green
Ама много малък ти е зетя нещо, сваО  Joy

# 40
  • Мнения: 22 444
Абе гледам тук една мома, все чете, пък не се престрашава да пише. )))
MaCJluHka`, я се представи и се запиши. ))

# 41
  • Мнения: 87
Специално към Дикси отправям поръчка за мома да ни донесе, след като харесва скорпионите аз ще предоставя зет.  Laughing Laughing Laughing
Ахахаха  Laughing
Ако е мома се очертава да е телец. Ако е момък също, де, но няма да ви вълнува тогава.
Та комбинацията мъж скорпион и жена телец цял живот ми е пред очите ( баща ми и майка ми). Екстра комбина са ако околните са със здрави нерви  Mr. Green
Ама много малък ти е зетя нещо, сваО  Joy
Кат на пазар за животни го подкарахме.  Joy ми колкот дал Господ толкова. Ся на килограми ли ще се обиждаме, щото докато съм като глътнала глобус мога да взема преднина.  Joy

# 42
  • Плевен
  • Мнения: 854
Здравейте и от нас, скоро не сме писали, но очакваме ново попълнение   preggo и отделям доста време да се информирам повече по тази тема, че предния път все си мислех, че всичко ще е наред, а онези във втора база направо ми взеха акъла...
Надявам се всички да сте добре и всичките ни дечица да са здравички  Hug

# 43
  • Плевен
  • Мнения: 239
Като сте заговорили за деца скорпиони, на най-добрата ми приятелката дъщерята е скорпион и е голям инат. Свекърът ми и той е скорпион-водят го от черните. Упорита работа и той. Та сигурно има вярно в зодиите. Аз тепърва ще се убеждавам за скорпиона специално. Simple Smile
Добре дошла на anyto.
Nomadka,записват точния час. Wink.Да ме просветлиш къде четеш точно за това.

# 44
  • Мнения: 498
anyto добре дошла,чистито за новото попълнение HugЛека бременност.
Относно дете -скорпион  Mr. Green имам си едно в нас. Страшен характер и невероятен инат.В яслата казаха ,че са вдигнали ръце, а от както сме на градина ми се оплакват през вечер от него. Казват ,че такова дете инат не са имали от години. Но пък в същото време е много любвеобилен и подреден.

Общи условия

Активация на акаунт