Има ли други, толкова спънати и отнесени, като мен

  • 15 166
  • 128
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 4 737
 Joy hahaha Joy  Момичета, посмях се от сърце , найстина.
Аз пък нон стоп се удрям или в някоя маса , или шкаф , или .... дори и не обръщам внимание къде , но вечно си ходя със синки , огромни синки ...

# 61
  • Мнения: 2 471
Синките са просто незаменима част от мен!

# 62
  • Мнения: 251
Втори курс,кака ви бърза за среща,наконтена-бели,изтъркани дънки,бяла пухинка,намазана....малиии Blush.Зимно,кишаво време.Локва,кола с бясна скорост......досещате се-цялата в кал и киша,възмутена се обръщам да го наругая и....гуш телерафния стълб.Ама със засилка.Такъв откат дадох,така ме заболя,че единственото,което можех да направя от яд и безсилие е.....да си лежа в кишата и да викам:-тъпак,глупак,простак................със все глас.А и устните ми бяха пострадали от удара и ме боляха,та от устата ми излизаше нечленоразделно мучене.Насъбраха се хора покрай мен,даже един дядо предложи да извикат бърза помощ,от удара нещо съм си изгубила съзнанието,била съм изпаднала в умопомрачение.Едвам се надигнах,и чак като се прибрах се поосъзнах-дали не съм била картинка,а?hahaha

# 63
  • Мнения: 387
и аз съм много саката и спъната, ама това твойто бие всякакви рекорди...
успех занапред, да нямаш такива ситуации

# 64
  • Варна
  • Мнения: 3 953
 Joy Joy Joy
Има, има на паркета се спъвам, пък за улицата да не говорим. Crazy
Най-често падах докато бях бременна може да е било от хормоните,
ама ме съмнява, защото продължавам да съм спъната. Wink
Последния път в осми месец,наконтена на токчета в сняг и лед ще купувам торта,
понеже сме на гости на кръстник. Слизам от колата, и се засилвам към входа на
сладкарницата при което се подхлъзвам, едвам балансирайки тумбак
и токчета политам към нисък градински фенер, на сантиметри от него
мъжа ми успя да ме хване, ама аз в стремежа си да запазя достойнство,
размахвайки ръце, го счупих и паднах. Седейки на колене в снега с разкървена
ръка, се заливах от смях и сили нямах да стана. Мъжа ми се опулил  Shocked
не знае човека какво да прави. Наизлязоха хора от сладкарницата, притеснени,
защото по снега всичко в кръв, а аз като пача се хиля. Едвам си прибрах
остатъците от достойнство в колата  Crazy

# 65
  • Мнения: 2 471
Леле evil добре, че всичко с бебо е било ОК. Направо ми се зави свят.

# 66
  • Варна
  • Мнения: 480
Ужас evil ,четейки поста ти настръхнах

# 67
  • Мнения: 12 690
Да, като в училище ни учеха да правим свещници от ковано жерязо и да рендосваме, вместо да ходим като дами.  Поне на бягането с препятствия да бяхя наблегнали.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Не се косете мацки, бебка е добре, ама с тая спънатата майка
няма шанс да остане без белези Wink
Като се знам, каква бях, като дете, кошмар...вечно бях по спешните кабинети,
то крушата , ябълки не ражда  Wink
Затова сега съм scarface Embarassed белези на двете вежди,
на брадичката, за колене и лакти не говоря изобщо...
Очукана работа  Laughing

# 69
  • Мнения: 2 471
evil дъщеря ми е наследила моята отнесеност. За за нейните 3г има лепена вежда, счупено зъбче и смлян вечец... Е и други, по-малки травми. На нея и е простено.  Лошото е, че аз продължавам да отнасям мебели.

Последна редакция: вт, 18 ное 2008, 12:38 от Dencho

# 70
  • Мнения: 940
Аз съм много тромава и спъната. Обаче заради това много се пазя. Като слизам по стълби, винаги се хващам, никога не тичам надолу и нагоре, за да не падна.Щото като падна, задължително си навехвам нещо--просто много лошо падам. От дете съм си така.
Може да е равно, стъпя ли на криво--край, до там съм.
Просто аз съм най-тромавия човек на света.

# 71
  • Мнения: 2 471
dalka тук ще поспорим Simple Smile Аз съм имала случай, като слизам от тролея и да не стъпя нормално. Резултатът - падам по нос пред чакащите да се качат в превозното средтсво..

# 72
  • Мнения: 3 611
Със сигурност на всеки му се е случвало нещо подобно. За Щастие не съм падала така, Че да се контузя, то не Че е късно де, но пък имам случка, която, Четяйки те, веднага изплува в сьzнанието ми.
С колело съм, на кръстовище. Минавам на зелено, но не по Шосето, а от там дето пресичат пешеходците. Поглеждам надясно и виждам някакъв пич с кабрио, вземащ ляв завой, изчаква да минат пешеходците, Че да продължи. Странно беше, Че гледаше някъде на друго място. Предположих, Че може да тръгне без да погледне напред и той точно тва и направи.  #Crazy По енерция гледайки го zавьртях рязко педалите, за да се разкарам от пътя му и... се ботурясах в светофара. А пича направо се заля от смях  Crazy

# 73
  • Мнения: 3 146
О, аз съм много зле. Постоянно ми се подигряват, че съм спъната в краката. Зъбите съм си чупила така... Flutter и все на равното се пребивам! Mr. Green

Да ти минава бързо! Hug

# 74
  • Мнения: 172
И аз много се спъвам.И може би,защото съм стрелец.При последното ми падане,на равно си счупих крака .Аз не паднах всъщност,защото държах бебето и сигурно в усилието си да се задържа съм стъпала на криво и ето ти счупен крак.Преди това бях паднала от колело докато се мъчех да си задържа шапката.Оттогава не съм карала и ще ми остане белег за цял живот.Веднъж пък докато чаках едно такси и просто се озовах на земята,въобще не усетих как.И по стълбите на гарата съм падала.Сега като си помисля,моята дъщеря много се смее ако залитна и аха аха да падна,сигурно щеше да си умре от смях.И нарочно и правим представления със спъване на ужким.

Общи условия

Активация на акаунт